Skocz do zawartości
Gość slawek_utg

VIRTUAL TUNING

Rekomendowane odpowiedzi

pannonia, troche przeraża mnie pisanie w tym dziale bo juz dwa moje posty zostały usunięte, swoją drogą ciekaw jestem dlaczego. Szkoda tylko, że ktoś kto to usuwa nie ma odwagi ani podać przyczyny, ani się przedstawić. A ja tylko napisałem, że porwaniej jest pisać "w cudzysłowiu" to chyba nie jest zbrodnia ?? :[:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pannonia
bo juz dwa moje posty zostały usunięte

 

widać jesteś niepokornym użytkownikiem :P:rotfl:

 

a co do nieszczęsnego "chromu" to nie jestem zły ale nie lubię jak ktoś się czepia takich du**reli jak wiadomo o co chodzi. :ok:

 

takie sformułowanie chyba jest mniej rażące od "no bo chopoki jabym se chcioł stuningować ale nie wiem kaj bo nimom klucza 13 - pomocy, a wogule to najpierw z buroków go muszę wydrzeć bom wczoraj poszaloł z hamulcami związanymi na drucie" :rotfl:

 

Do Panów Moderatorów - proszę nie usuwać tego postu, gdyż jest znakomitym przykładem jak nie można pisać :padam:

 

Luq@sz - a może pobawił byś się moimi zdjęciami z tego tematu - zawsze co 2 głowy to niejedna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiązanka niczego sobie :D a co "panów moderatorów" to przydało by im się trochę luuuzu :zdegustowany: a tu coś, żeby było na temat :cwaniak:1675456705yn7.th.jpg 1675456705sss2kx2.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pannonia

widzę że "sprzedałeś" mu skośne oczka z B3? :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko zły maluszek qr....y na to, że nie jest B3-ójką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

ma prosbe czy moglby mi ktos zrobic VT mojego paska na tych felgach tak zeby byly mniej wiecej jak 17stki??

45cd428fad9b4380.jpg

d56d5f377539f00a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tunedxn1.jpg

sorry za jakosc, ale widze chcesz ogolnie zobaczyc jak to wyglada :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

dzieki wielkie :zdrowko: chodzilo tylk zeby mniejwiecej zobaczyc jak bedzie na takich wygladal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boostertd, jak to sie mowi, daje rade ;) ale do 17 pamietaj, ze warto obnizyc go troche. bo bedzie wygladac jak terenowka. Powiem Ci, ze jezdzilem na 195/45/15 i zalozylem teraz 215/40/17 to auto poszlo pare cm do gory ... i zmulilo sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shade_, u ciebie jest co zamulać VR6 ma i tak wystarczającą moc a przy 75 konikach może być już bardzo :vw: nie ciekawie beabebk5.th.jpg a tu coś dla tych któży lubią cip tunning :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd
75 konikach może być już bardzo :vw: nie ciekaw
to zaloze sobie kapcie 185tki :P sorrki za ot ale musialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boostertd, :krzeslem: do lansu w sam raz, ale odjechać już będzie ciężko sam wiesz co dla ciebie bedzie lepsze :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu cicho ;/ to ja coś podrzucam, żeby nie było, że nic sie nie dzieję

75362152cr9.th.jpg 31bv6.th.jpg e6c4jyp6sb9.th.jpge6c4jyp63tr3.th.jpg

hkk2c5nrmj6.th.jpg hkk2c5nr5dddfg7.th.jpg obraz20929sl6.th.jpg obraz20929ffffffhw7.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łuq@sz a może by tak coś z moim pokombinowac jakieś fajne fele i progi w koloże ?

chciałbym zobaczyc jak moze wyglądac na 18" i jak będą wyglądały pomalowane wszystkie elementy w koloże (nie za dużo bym chciał???? :evil: ) :ok:

pozdro i dzieki

 

ps link do zdjęć zamieszczony niżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

volkswagenpassatkombi19kl6.th.jpg...=>...volkswagenpassatkombivtso7.th.jpg...=>...volkswagenpassatkombivtvu6.th.jpg

...\/

volkswagenpassatkombivtko8.th.jpg

To mój pierwszy vt, więc nie bijcie. (mnie się podoba :cwaniak: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój VT projekt. Passat B6. Duzo w nim nie zmieniłem bo nie lubie samochodów z mocno przesadzonym tuningiem :P Obniżony, pełny grill i ciemne kierunkowskazy w zderzaku. :) Teraz bede chciał przerobić sharana podobnie jak passka :) Pozdrawiam :vw:

 

passat1fd9.th.jpg

 

passatpovt1yv4.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności