Skocz do zawartości
Gość slawek_utg

VIRTUAL TUNING

Rekomendowane odpowiedzi

sivasec, da sie podrozowac niskim autem po polsce. Trzeba liczyc sie z pewnymi wyrzeczeniami, ale jezdze obnizonym paskiem od prawie 2 lat i nie mam zamiaru go podnosic. Fakt, miske przecieralem juz pare razy, musialem nawet ja spawac, bo nie mam jeszcze oslony, a mam ja 9cm od ziemi, ale niskie i twarde auto ma tez swoje plusy .... :)

 

 

podoba mi sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shade_, mi też właśnie tak chce swojego wyszykować, ale zeby nie bawić się dużo ze zderzakiem szukam takiego mvc588fcropqz0.th.jpg to jest bumper z amerykanskiej wersji. Niestety w polsce jeszcze takiego nie widziałem :zalamany: , ale ciągle szukam.... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, widze, ze oboje sie w USA szczegolach lubujemy ;) ja tez szukalem do siebie USA bumpera, ale w B4 jest troche latwiej i jak wymysle jakis "patent" na rejestracje, to bede spawal swoj zderzak, bo w usa version nie ma przetloczenia na rejestracje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shade_, tak jak widzisz na jpg-u w B3 usa też nie ma przetłoczeń a co do rejestracji to miałem fajny pomysł :cwaniak: mianowicie wmontować pod zderzak proeadnice z napędem a w prowadnice wcisnąć rejestracje( patęt wz wyjeżdżaną rejestracją z pod zderzaka ;) ) tylko nie wiem czzy jest tam miejsce miedzy wzmocnieniem a plastikiem zderzaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, patent dobry, tez sie zastanawialem nad czyms takim, ale z wykonaniem jest trudniej. Miedzy zderzakiem a wzmocnieniem nie ma praktycznie wogole miejsca. To przylega do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:kwasny: szkoda a za wzmocnieniem jest miejsce ? ja u siebie rejestracje chcę dać z boku od strony kierowcy może za wzmocnieniem wejdzie nie bedzie za głęboko :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, ja bym sobie to odpuscil na Twoim miejscu, chowane nie przejdzie, lepiej zrobic odchylane do tylu, bo jakos inaczej tego nie widze. Rejestracja jest szeroka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i masz rację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obadaj kierunki od polo po 2000 roku wiem ze cale lampki z kierunkami pasuja do B3 a moze i do B4 kierunki podejda http://www.tuning.kandp.info/passat_b35i/pass6.JPG

 

dobrze ze trafiłem na tego posta;)) jak bede miał kase to sie pobawie w przeróbkę lamp, no chyba ze beda duzo kosztowac to lepiej kupić dedykowane do B3 za 1000zł.

 

dodałem:

Witam. Chiałbym sobie pomalować tylną blende w moim pasku, ale nie wiem jakby to wyglądało w kolorze czerwonym... I tu mam wielką prośbę do tych co umieją robić wirtualny tuning;) przesłabym moje zdjęcie na email a ktoś kto umie to by mi to zrobił... jest taka mozliwość Panowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAGNUM-DXi12, zapodaj zdjęcie to przemaluje, a co do świateł to koszta podejżewam są podobne, ale mi bardziej podchodzą lampki od polo z 2000r(tylko tu będzie pewnie więcej zabawy z dopasowaniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,

 

Powiem tyle ze tak gładki B3 wygląda kiepsko.

 

Sam posiadam gładkiego B3 (zero znaków,klamek,itp) ale z zostawionymi przetłoczeniami które porostu są piękne.

 

Tak zrobiony B3 jest feeee

 

Ale Spox niektórym się podoba:

 

 

Gładki styl już bardziej podchodzi pod B4.

Ale dopiero B5 wygląda OK !!!!

 

A tu tak zrobiona B3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, dla mnie kiepsko wygląda całkowicie wygładzony zderzak i zostawione listwy na drzwiach, albo zderzaki z B4 z wąskimi listwami w B3. Pokaż swojego passka, jak wyszłedł ten ugładzony ropniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No całkiem wygładzony zderzak to chyba masz w swoim Avatarze :)

 

Listwy muszą być bo bez nich wygląda jak koza, całkowicie do niczego nie pasuje bok

z 3kg. szpachli na boku.

 

Ale tak jak mowie to kwestia gustu ale tak gładzone B3 to raczej rzadkie wynalazki.

Nie da się z B3 zrobić gładkiego B5 bo po prostu konstrukcja na to nie pozwala.

 

Ale jak widzisz na zdjęciu, jeżdżą i takie żółte bolidy :)

 

Tak ze w B3 już wszystkiego próbowali....

 

Pozdro

 

Moja torpeda na Ropę jeszcze nie gotowa, ale powoli nad nią pracuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, mój zderzak jest orginalny a to co widać to tyko VT, ale nie zdecyduję się na wygładzenie czarnej listwy. Wolę ugładzony zderzak z Usa, w B3 denerwuje mnie wnęka pod rejestrację i te dziwne karbowanie zderzaka a czarnych listw będę bronił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was taką małą proźbę chciałem przerobić swojego Paska lecz kompletnie nie znam się na Virtual Tuningu, możecie mi go pomóc przerobić ,a mianowicie

- przyciemnić wszystkie szyby ale nie tak bardzo

- założyć jakieś ładne felgi 17

- pomalować listwy zderzaków i drzwi w kolorze nadwozia

- pomalować blendę

- założyć lampy ala LeXus (jasne)

- a jak będzie można może jakiś podwójny sportowy wydech

pozdrawiam

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/679939e5afe1f993.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/534d594eff0b913d.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
534d594eff0b913d23mb9.th.jpg 534d594eff0b913d22at6.th.jpg 679939e5afe1f993xuk9.th.jpg takie lampki są wg mnie lepsze niż LeXus (jasne :dobani: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, dzięki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, szacunken ;)

 

ale prosi sie az o doslownie pare cm nizej :) i z tylu troszke rejestracja nizsza na wysokosci.

 

moze i ja bede miec romans do Ciebie ;) bo jakos VT mi nie wychodza a mam big dylemat z felgami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności