Skocz do zawartości
Gość slawek_utg

VIRTUAL TUNING

Rekomendowane odpowiedzi

zrobi mi ktoś VT mojego passka z lekka glebą i tą felgą tylko ja w kolor biały, czarny, i jakaś ciekawa inwencja własna artysty... ??

zrobiłem tak jak chciałem mam nadzieje że się spodoba :)

dodatkowo na dwóch zdjęciach przyciemniłem lekko szybki :dobrze

jak coś byś jeszcze chciał to pisz :)

mam nadzieje że pomogłem :fajny

biale felgi.jpg

biale felgi czarne szyby.jpg

czarne.jpg

szyby ciemne i felgi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to ci pomoże.

 

s7302804.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ps. Ludzie !! nauczcie się w końcu dawac lepszej jakości zdjęcia do VT bo z tego to kicha wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps. Ludzie !! nauczcie się w końcu dawac lepszej jakości zdjęcia do VT bo z tego to kicha wychodzi

do tego jeszcze auta brudne kolory wypłowiałe a zdjęcia robione telefonem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem brudny passek ale foto cyfrówką robione. nie ma mnie w PL i musze korzystać z tego co mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do tego jeszcze auta brudne kolory wypłowiałe a zdjęcia robione telefonem

a co ma brut auta do tego?? kolega paul, chciał tylko felgi zmienić a nie malować karoserie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał babel89 Zobacz post

do tego jeszcze auta brudne kolory wypłowiałe a zdjęcia robione telefonem

a co ma brut auta do tego?? kolega paul, chciał tylko felgi zmienić a nie malować karoserie

 

big_jasiu ja tego nie napisałem !!

 

paul to fajną cyfrówkę masz która obsługuje zdjęcia tylko w rozdziałce 800x600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przymierzam się do zakupu felg i tak kombinuje - biała felga do paska w czarnej perle :)

taka felga

1537485411

1537485411_1

 

do takiego autka (zdjęcie z allegro, nie mam zdjęcia swojego - teraz cały brudny :/ ale prawie jak mój)

fdcdc0b595397965.jpg

lub takiego

1522489512_3

 

Jeśli dałoby rade to poprosiłbym o przyciemnienie szybek, tył, oraz tył z przednimi bocznymi z tym ze te boczne żeby miały jakieś takie przejscie z ciemnego tyłu takż żeby się to jakoś ładnie komponowało :)

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dałoby rade to poprosiłbym o przyciemnienie szybek, tył, oraz tył z przednimi bocznymi z tym ze te boczne żeby miały jakieś takie przejscie z ciemnego tyłu takż żeby się to jakoś ładnie komponowało

Z góry dziękuję.

To co w końcu chcesz? :D Do tego seata tą felgę? Przecież tam taka jest. Jesli do passata to wstawie Ci do mojego też mam czarną perłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co w końcu chcesz? Do tego seata tą felgę? Przecież tam taka jest. Jesli do passata to wstawie Ci do mojego też mam czarną perłe.

 

oczywiscie ze do paska :) jakbyś mógł to poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz tak:

sama felga, felga z szybami ciemnymi, fela szyby ciemnie i obniżka i ostatnie moja propozycja:)

 

Wyszło jak wyszło za małe te zdjęcia felgi!

 

A ostatnie jak ja bym to jeszcze widział mojego passata, razem z tablica pod spodem :) Nie wyszedł ten zderzak idealnie, ale nie mam weny dzisiaj robić ładniej :P

felga.jpg

fela_szyby.jpg

fela_szyby_nizej.jpg

moja_propozycja.jpg

tablica.jpg

Edytowane przez _chris_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz tak:

sama felga, felga z szybami ciemnymi, fela szyby ciemnie i obniżka i ostatnie moja propozycja

 

Wyszło jak wyszło za małe te zdjęcia felgi!

 

A ostatnie jak ja bym to jeszcze widział mojego passata, razem z tablica pod spodem

 

 

Jak dla mnie pierwsza klasa, właśnie potrzebowałem czegoś takiego na dowód dla siebie że ta biała felga będzie pasować, teraz widze że pasuje, ale mam jeszcze jedna na oku z rancikiem, nie z tej aukcji http://allegro.pl/alufelgi-alu-oryginal-bbs-17-z-rantem-5x112-i1523912514.html ale identyczne, jutro jade oglądać. Na korzyść białych przemawia rownież to że jest opona w rozmiarze 215/50 a w tych drugich 225/45 no i białe tańsze o 2 stówy :P Opony w obu przypadkach i tak tylko na sezon.

 

Pomysł z obniżeniem tablicy rejestracyjnej - muszę przyznać - rewelacyjny, przed wyjściem do pracy oblukam czy dużo zachodu z tym by było ;)

Edytowane przez chrupek1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z obniżeniem tablicy rejestracyjnej muszę przyznać rewelacyjny, przed wyjściem do pracy oblukam czy dużo zachodu z tym by było

Dokupienie listwy z innego sedana wyrzucenie tablicy i zespawanie tych listew co zostają na zderzaku z tą dokupioną do kupy:) Oczywiście wcześniej ładnie trzeba wymierzyć :D Zabeiram się za to i jakos nie moge:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbę o zrobienie felg w moim aucie na ten sam co całe auto i lusterka z dachem na czarno. Dzięki

 

dsc0393l.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslij mi linka z lepsza rozdzielczoscia zdjęcia to zrobię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał chrupek1981

Pomysł z obniżeniem tablicy rejestracyjnej muszę przyznać rewelacyjny, przed wyjściem do pracy oblukam czy dużo zachodu z tym by było

Dokupienie listwy z innego sedana wyrzucenie tablicy i zespawanie tych listew co zostają na zderzaku z tą dokupioną do kupy Oczywiście wcześniej ładnie trzeba wymierzyć Zabeiram się za to i jakos nie moge

 

Matko ile rzeżby.... :P

Edytowane przez chrupek1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matko ile rzeżby....

No nie przesadzaj. Generalnie dokupić listwę i ją wspawać do istniejących:D więc bez szału i tragedii:P

 

---------- Post added at 07:18 ---------- Previous post was at 07:17 ----------

 

http://img863.imageshack.us/img863/936/dsc0393f.jpg

 

Nie mogę wstawić większej rozdzielczości

Jak chcesz to poślij mi na maila zdjecie bo jestem w pracy i zablokowane mam imageshack.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanko. otóż postanowilem sobie troszkę pozmieniać w moim passku i chciałbym sobie pomalować maske na inny kolor, jednak cieżko mi dobrać kolor pasujący do koloru mojego autka. Oto one::)

pozdrawiam

Tymas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy maska w czarnym macie bedzie pasowac? a może macie inne propozycje?

Na tym zdjeciu nie wygląda na zniszczoną, ale w realu ma dużo odprysków co trzeba zamalować. wiec przed zabiegiem sie pytam o kolor

pozdrawiam

Tymas

Czarny chyba dobry albo jedyny wybor:P Sprawdzalem inne kolory i wiocha wychodzi. Ja to bym zieloną zostawił:P

jdv1302120214q.pngklz1302120214y.png

 

Tu masz trochę poprawione jest bardziej czarna:P

wrzutnik.image.2.jpg.jpg

Edytowane przez _chris_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności