Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suit84

kriss555, Podej mi prosze numer Twojego Skype'a to zadzwonie. Widze ze sie orientujesz w temacie a mam pare pytan! Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał może już ktoś navi MMC na MFD jeżeli tak to czy są jakieś problemy? Chodzi mi o wersjie MFD G...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordonpl

Chce zamienic moją navi MCD na MDF mam passata z 2003r. dużym komputerem i tutaj moje pytanie.

 

Czy ja mam can ?? Jak to sprawdzić ??

 

Co mi jest potrzebne czy tylko radio ?? czy jeszcze jakies kostki.

 

Którą wersję wybrac ?? c, d, g albo A1 ?? która czym sie rózni proszę o pomoc najlepiej na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość moel
ostanio zmianiałem moje radio gamma ze zmieniarka na navi MFD. Jeżeli ktos chce coś podobnego zrobić albo ma jakiś problem z navi MFD to niech da znać ,mam parę schematów jak to połączyć, mniej więcej orientuje sie w temacie , moge pomóc.

może Wiesz jak uruchomić telefon ,mając system z nawi,radiem i telefonem .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordonpl

Do telefonu polecam kupic zamienic cetralke telefoniczną na bluetooth.

 

Idealnie wszystko pasuje jak zakupimy centralke firmy bury.

 

Co do mojego pytania wczesniejszego to którą navi wybrac ?? C, D, G czy A1 (podobno najnowsza i pod can, ale czy ja mam cana ??).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak wyjąć nawi mfd prosze o podpowiedzi dzieki i pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjmaki klucze do demontażu radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jak wyjąć nawi mfd prosze o podpowiedzi dzieki i pozdro

 

Ja użyłem czterech stalowych pilniczków do paznokci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordonpl

Ludziska, kto wie jak podłączyć navi MFD w miejsce MCD tak jak to jest zrobione w originale, czyli podpięte sygnały z abs/esp ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludziska, kto wie jak podłączyć navi MFD w miejsce MCD tak jak to jest zrobione w originale, czyli podpięte sygnały z abs/esp ??

 

Ludziska odpowiadają,

wystarczy poszukać na forum schematów jednej i drugiej navi i poprzepinać sygnały. Druga opcja na jednei i drugiej powinny być naklejki ze schematem podpięcia. Ile razy można pisać w kółko macieja to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zakłądają tu konta by załozyc temat i dostac odpowiedz, a nie szukac i szukac ;))Albo co gorsza juz pisza ze "nic nie znalazł", a temat niemal zklonowany, ale lepiej jak ktos step-bystep napisze jak to podłaczyc, włacznie z przerwa na papierosa. Znawcy i stali bywalce tylko szperaja i zapisuja niezbedne informacje jak widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie nawigacja w moim passacie załącza się po jakimś czasie jak się nie wiem czy to jest od wilgoci wszystko działa później ok czy może laser jest zawilgocony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie nawigacja w moim passacie załącza się po jakimś czasie jak się nie wiem czy to jest od wilgoci wszystko działa później ok czy może laser jest zawilgocony.
edytuj, popraw i wstaw znaki interpunkcyjne ;)

jaką masz płytkę w napędzie ??

jeśli masz jakąś, to wystarczy soczewkę lasera przeczyścić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś z szanownych forumowiczów wie gdzie dostać przycisk do mfd ten, którym się przełącza utwory znajdujący się w lewym górnym rogu..???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no mam:) jeszcze raz dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlozylem plyte do swojego MFD z mapami Polski i oczywiscie wszystko dziala, tylko po nacisnieciu przycisku slychac, ze radio pracuje zeby plyta sie wysunela, lecz niestety nic sie nie dzieje i ciagle siedzi w srodku... co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lecz niestety nic sie nie dzieje i ciagle siedzi w srodku... co to moze byc?

 

Trza troszkę odgiąć te dwa paski czyszczące w górę i w dół i pazurkami chwycić róg płytki. Niestety płytki Sony na przykład tak głupio się klinują :)

 

Ale jak sobie obrobisz te paski (jak zmiękną) to będzie się wyciągać bez kłopotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem/czy ktos sie spotkal z takim czyms jak---gubienie sygnału gps--?kupilem navigacje tom tom i po wyznaczeniu trasy w trakcie jazdy znika sygnal gps i sie pojawia po 10 min /na minute pojawia sie i znika i tak wokolo?ostatnio nie wytrzymalem i po wyjezdzie z domu znikl mi sygnał---a pojawil sie dopiero gdy wrocilem do domu--kupilem passata 5 mies temu,2001r sedan 130km diesel a navigacje 2tyg temu i niewiem czy poprzedni włascicel miał czy zamontowal cos w tym aucie ?no bo niewiem co tu teraz zrobic-spr ta navigacje w innym passacie i działa bez zarzutu--od kolegi pozyczylem i spr w moim aucie i Taka sama sytuacja-------oczekiwanie na sygn gps -BRAK SYGN itd.Pytalem sie wszystkich moich znajomych i kazdy robi wielkie zdziwienie>nie mozliwe---PROSZE O POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam problem z navigacja mfd skoda superb 2004.

 

Navi działa , ale nie wyswietla mi sie na Fis ,a ni radio ,ani navi, oraz nie działa sterowanie w kierownicy,

 

jak to zrobic aby wszystko działało ?

 

---------- Dodano o 02:20 ---------- Poprzednia wiadomość o 02:18 ----------

 

Odnosnie DSp

 

Mam w swojej skodzie DSP oraz navi plus MFD

 

wlkaczylem poprzez menu 3+6 i trzymanie 2, dsp,

 

pokazaly mi sie opcje dance,jazz,rock itd, ale piszecie ze jesli DSP jest właczone to jak sie wlacz radio pokazuje sie napis DSP w rogu, a u mnie tego napisu niema ,ale mam te opcje dodatkowe ustawienia dance,jazz,rock itd

 

to jak to jest w koncu mam to DSP wlaczone czy nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności