Skocz do zawartości
morda

Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam już 4 komplety robiłem to chyba najtaniej w Polsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

Witam. Panowie i panie szukam/potrzebuje jakiegos warsztatu w trojmiescie/okolicach co by mi przednie zaciski hamulcowe zregenerowal z pomalowaniem. Jak ktos cos wie, albo lepiej poleca/uzywal i jest zadowolony, bym byl wdzieczny o namiary .

Dzieki Seba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam

20160405_164249.jpg

 

20160405_164237.jpg

 

20160405_164229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..

 

a ja ciągle szukam kto mi zrobi taką szybę

Obdzwoniłem kilka miejsc i nie mają takiego koloru/wzoru

 

nr. G20 D5152

 

foto:

20160415_124423.jpg

9af4c80a4c0b2819.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest lustro weneckie? A uderz do tej firmy co mi i Danielowi robili. Foltech Design w Gdyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

panowie i panie ktos moze polecic warsztat do regeneracji zaciskow hamulcowych w trojmiescie lub okolicach ??

narazie znalazlem jeden w Slupsku, ale wolalbym gdzies blizej, tak zebym mogl podjechac i pogadac .

dziekuje I pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ostatnio robił. Zapytam go i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie i panie ktos moze polecic warsztat do regeneracji zaciskow hamulcowych w trojmiescie lub okolicach ??

narazie znalazlem jeden w Slupsku, ale wolalbym gdzies blizej, tak zebym mogl podjechac i pogadac .

dziekuje I pozdrawiam

 

Ja tylne regenerowałem w Rumi na Dąbrowskiego ( jest sklep z zaciskami itp) ale warsztat mają na innej ulicy - nie pamiętam jakiej w okolicy Poznańskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon19

Witam,

panowie potrzebuję namiary na kogoś z Gdyni/ okolic kto zakoduje mi nowy Gateway i pomoże przy zmianie zegarów/ kiery. z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Jacka makeć. Wiem ze on tam coś u siebie modził.Co prawda on mieszka w Żukowie ale może będzie miał chwile aby pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

potrzebuje namiar na sprawdzonego mechanika zajmującego się automatycznymi skrzyniami biegów :(

Wiem, że tanio pewnie nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakis stary temat typu polecam mowa tylko o manualach,ale temat stary i może "siedzi" też w automatach.Zadzwonić zawsze można :-)

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/70529-silniki-i-skrzynie-bieg%C3%B3w-do-VW

 

Jadąc w stronę Lęborka w Bożympolu Małym po lewej stronie też masz sewis automatów.Firmy nie znam ,ale istnieje długo.

 

http://www.info-grupa.pl/info/714013557/automatic_car_service_j_r_janusz_wasilewski.html

 

I jeszcze warsztat gdzie Twoja obecność nie jest wskazana ;-)

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/148452-Ostrzegam-Huka%C5%82owicz-skrzynie-Bieg%C3%B3w-Cieplewo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Piotr z Wejh. zajmuje się manualami - ja szukam naprawy Automatu.

 

Ew. Czy ma ktoś doświadczenie z "Sosnowski" w Gdańsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dwa pytania.

Potrzebuje dobrego diagnosty by sprawdzili mi co mi wali w zawieszeniu. Cala zawiecha z przodu nowa i jak po tarce latam to metaliczny dźwięk.az mnie serce kłuje.... Odwiedziłem juz trzy stacje a oni .... Panie tu wszystko nowe jest i nie ma prawa nic pukać... A jak jadę to napier ........

A druga sprawa potrzebuje lakiernika... Nie jakiegoś Stefana z garażem tylko prawdziwy zakład z komorą...

Co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diagnosta nie pomoże. Brecha w dłoń, auto do góry i jedziesz. Jaki zawias wsadziłeś?

Lakiernik? Podobno dobry jest w Gdańsku na Osiedlowej 38 (nie 38a) na Kokoszkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Diagnosta nie pomoże. Brecha w dłoń, auto do góry i jedziesz. Jaki zawias wsadziłeś?

Lakiernik? Podobno dobry jest w Gdańsku na Osiedlowej 38 (nie 38a) na Kokoszkach.

 

Bzdura u mnie dwóch mechaników nic nie znalazło a diagnosta na szarpakach szybko trafił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam sporo odwrotnych przypadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności