Skocz do zawartości
slawekm65

Wiarygodność serwisu VW

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciekawiło mnie ogłoszenie na stronie serwisu VW Bednarek Łódź http://www.bednarek.com.pl/sklep/opis.aspx?0_0_0_0_-1_9999_-1_9999999_-1_9999_-1_9999999_g_1045. Podają, że przebieg POTWIERDZONY, ale auto sprowadzone, rocznik 2001, diesel i przebieg 188kkm. Ciekawe czy prawdziwy i jak dalece jest wiarygodny serwis:jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaciekawiło mnie ogłoszenie na stronie serwisu VW Bednarek Łódź http://www.bednarek.com.pl/sklep/opi...9999999_g_1045. Podają, że przebieg POTWIERDZONY, ale auto sprowadzone, rocznik 2001, diesel i przebieg 188kkm. Ciekawe czy prawdziwy i jak dalece jest wiarygodny serwis.

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to brak fis, nie widziałem jeszcze paska po lifcie bez co najmniej 1/2 FIS. Po drugie piszą że maks.moment obr. to 285 Nm, mi się wydaje że wersje 130 konne miały 310 Nm. Ja w swoim przedliftowym mam 115 KM i 310 Nm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awx ma mniej momentu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie widziałem jeszcze paska po lifcie bez co najmniej 1/2 FIS

To mało widziałeś.

Pierwsze co mi się rzuciło

Mi tylne drzwi od strony kierowcy.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to brak fis, nie widziałem jeszcze paska po lifcie bez co najmniej 1/2 FIS

 

kumpel miał paska 2004 rok bez fisu kupionego w polskim salonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"KUPUJEMY SAMOCHODY UŻYWANE WSZYSTKICH MAREK

- BEZWYPADKOWE

- KRAJOWE"

 

Ogłaszają się, że kupują samochody krajowe a ten jest sprowadzony. Trochę to dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by mu światła troszkę przypicować. Bo prawe, to już jest mat (chyba, że to szron, ale nie sądzę, bo i lewe od spodu zachodzi). Dodatkowo kierownica od lewej strony przytarta. No i fotel kierowcy. Albo ktoś do niego często wsiadał (wysiadał), albo przebieg nie ten. Wiele Passatów z welurem widziałem, miały nalatane gruuuubo ponad 300 000 km a siedzenie w wiele lepszym stanie... Tu już się welur na boczku przeciera. Nie wiem, jak ten welur ma się do tego z Renault, ale tam mam ponad 200 000 nalatane, a fotele jak nowe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też zastanawiam się jak diler VW może wystawiać "takie" auto. Ciekawi mnie też sam przebieg. Dla mnie nierealny, ale czy w bazie VW taki jest zarejestrowany? Czy ktoś manipulował bazą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to samochód pracownika i zrobili mu ładna historię w bazie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni też robią jak prawie wszyscy .......w PL

 

- kto by sprzedawał cukiereczka po niespełna roku od sprowadzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,dlatego to już z góry wątpliwa sprawa. Cukiereczka raczej nie sprzedaje się po roku,chyba że ma inną historię jaką znamy i wiemy na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł jest ciekawy, przedstawia rzeczywistość działania i zasady panujące w serwisach. Panowie czytajcie do końca włos się na głowie jeży, i kup tu auto z komisu przy salonie.

 

http://moto.wp.pl/kat,123,title,Jedziesz-do-ASO-kontroluj-mechanika,wid,14326629,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszają się, że kupują samochody krajowe a ten jest sprowadzony. Trochę to dziwne...

 

niekoniecznie, mogli go wziąć w rozliczeniu od kogoś, kto u nich kupił nowy samochód (a ten sprowadził) i teraz go oferują do sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności