Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim programem najlepiej nagrac
ja nagrałem ImgBurn i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imgburn lub ultraiso

ja wypalam jednym i drugim i śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś z wrocławia kto chciałby pomóc w spolszczeniu nawigacji mfd 2 ?

 

Widzę że nikt nie może pomóc :(

 

Już sobie poradziłem , DZIĘKI

Edytowane przez Jokers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko i mam nadzieję, że we właściwym topicu je zadaję. Mianowicie mam nawigację MFD w aucie z 2004 roku. Moje pytanie jest czy można zamienić, czy będzie pasowała taka: "WERSJA 1Z0035194A , 1Z0 035 194", jest na tej aukcji -->http://allegro.pl/vw-golf-passat-t5-touran-navi-nawigacja-bez-kodu-i2329336770.html Czy wielkość będzie taka sama? Wystarczy, że wyjmie się MFD i zamontuje wskazaną w linku?

Mam też pytanie czy taka nowsza nawigacja będzie obsługiwała polski język, polskie mapy, DVD i ewentualnie TV? Jeśli nie to co powinienem zrobić, aby tak było? Z góry dzięki za info.

Edytowane przez TmKwN
Nie wszystko napisałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko i mam nadzieję, że we właściwym topicu je zadaję. Mianowicie mam nawigację MFD w aucie z 2004 roku. Moje pytanie jest czy można zamienić, czy będzie pasowała taka: "WERSJA 1Z0035194A , 1Z0 035 194", jest na tej aukcji -->http://allegro.pl/vw-golf-passat-t5-...329336770.html Czy wielkość będzie taka sama? Wystarczy, że wyjmie się MFD i zamontuje wskazaną w linku?

Mam też pytanie czy taka nowsza nawigacja będzie obsługiwała polski język, polskie mapy, DVD i ewentualnie TV? Jeśli nie to co powinienem zrobić, aby tak było? Z góry dzięki za info.

 

eeee krótko to..... nie będzie :( to jest navi do b6 (prawie wsio sterowane po canie) poczytaj sobie na spokojnie cały wątek Navi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eeee krótko to..... nie będzie :( to jest navi do b6 (prawie wsio sterowane po canie) poczytaj sobie na spokojnie cały wątek Navi ;)

 

To może inaczej - czy jest może ktoś we Wrocku albo okolicy, kto byłby mi w stanie to wszystko wytłumaczyć, przełożyć na zwykły chłopski język? Pomóc, powiedzieć, ewentualnie za jakąś opłatę :zdrowko: zrobić? :)

Pisząc to: "(prawie wsio sterowane po canie)", nawet nie wiem czy Ty mnie nie obrażasz :jasne:) Naprawdę nie wiem nieraz o czym mówicie pisząc o przekładaniu lektora, podajecie pliki, żeby je podmienić, itp., a ja nawet nie wiem, gdzie znaleźć numer czy wersję mojej nawigacji. Ot i tyle. Mam nadzieję, że może ktoś się zlituje nade mną? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie wiem nieraz o czym mówicie pisząc o przekładaniu lektora, podajecie pliki, żeby je podmienić, itp., a ja nawet nie wiem, gdzie znaleźć numer czy wersję mojej nawigacji. Ot i tyle.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/57336-Spolszczenie-MFD

http://forum.vw-passat.pl/threads/55694-Polskie-menu-do-MFD to poczytaj i poproś o namiary na kogoś z Wrocka (na priva lub w dziale szukam usług)

 

tak jak pisałem poczytaj na spokojnie dział navi i znajdziesz wszystko co dotyczy nawigacji MFD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos napisac jak zrobic podmianke krok po kroku bo juz wypalilem 4 plyty i lektora jak nie bylo tak dalej nie ma

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzyppek

Witam

mam problem

płytka z mapą v9 polski lektor jadę samochodem mapka wyświetla mapę wszystkie ulice i nazwy ulic lecz nie da się wyznaczyć trasy

miałem komunikaty jak wypaliłem samą polskę na zwykłej dvd ( twoja pozycja znajduje się poza cyfrowym zasięgiem dróg) a na dvd dl po wypaleniu całej mapy (twoja pozycja znajduje się w cyfrowym zasięgiem dróg) i nic dalej nie da sie wyznaczyć trasy po zgraniu softu był komunikat (uszkodzony moduł nawigacji) co moze być powodem czy miał ktoś taki przypadek , laser czyściłem i nic nie pomogło

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jechałem sobie nad nasze morze i ku mojemu zdziwieniu na nowej v9 brak autostrady z Torunia do Grudziądza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jechałem sobie nad nasze morze i ku mojemu zdziwieniu na nowej v9 brak autostrady z Torunia do Grudziądza :(

 

Bo takiej autostrady nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo takiej autostrady nie ma.

No fakt bo jest 62-km odcinek trasy z Nowych Marzów koło Grudziądza do Czerniewic, w okolicach Torunia otworzony bodajrze w październiku 2011r- którego to na v9 nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fakt bo jest 62-km odcinek trasy z Nowych Marzów koło Grudziądza do Czerniewic, w okolicach Torunia otworzony bodajrze w październiku 2011r- którego to na v9 nie ma.

 

Od Marz do Gdańska jest. W drugą stronę nie ma, bo gdy robili v9 to jeszcze planów nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka.

 

mam problem z mapą V9. mianowicie nagrałem na DVD wersję na Polskę i Niemcy bo taką dostałem i działa ale mapy są strasznie biedne po pokazuje tylko główne drogi i to nie wszystkie. czy to możliwe że ten ktoś kto robił z wersji pełnej wersję mini wywalił mapy ??

teraz mam na kompie pełną i sam zrobię z niej wersję na Polskę bo nie mogę nagrać pełnej gdyż nawigacja rysuje mi płyty typu DL i nie wiem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś wie kiedy wychodzą nowe mapy chodzi mi o wersje v10 to wychodzi w jakimś konkretnym miesiącu czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Używam tej mapy v9i naszła mnie myśl, że tak jak podmienia się pliki polskiego lektora, można wstawić lokalizację fotoradarów jako POI na mapie - pod znaczkiem kościoła, serwisu VW etc...

Masztów jest chyba koło tysiąca, lokalizacje dostępne w necie - źródło danych jest.

Nie jestem informatykiem, ale skoro jeden z forumowiczów własnoręcznie dorobił komunikaty polskiego lektora,to powinno to być wykonalne.

Pozdrawiam,

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy już nie pora na v.10 do MFD 2 DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś podać linki do pobrania albo torrent? cokolwiek byle przetestować mapę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może ktoś podać linki do pobrania albo torrent? cokolwiek byle przetestować mapę :)

 

Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego mi chodzi o wersje v9 czy ja zacytowałem Twój post? pytam o linki do v9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności