Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co robic - Dvd is incompatible

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli cały czas mam ekran z napisem "Nawigacja aktywna... zawsze patrz na znaki..."? Czekam, czekam i nic się nie dzieje. Firmware nowy wgrany, unlock też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeśli cały czas mam ekran z napisem "Nawigacja aktywna... zawsze patrz na znaki..."? Czekam, czekam i nic się nie dzieje. Firmware nowy wgrany, unlock też.

 

Ciekawe, nigdy takiego napisu nie widziałem.

 

---------- Dodano o 22:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:02 ----------

 

to dla czego zaznaczyli ze v9 ma główne drogi ???

 

Może jeśli docelowy punkt leży poza Chorwacją, a przez nią przejeżdżasz to Ci się to powiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak byście mi doradzili dojechać do Chorwacja Split na naszej mapie V9 nigdy tam nie bylem wyjazd jako 1 raz. Może by coś pośrednio ustawić na navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, nigdy takiego napisu nie widziałem.

 

 

Jutro zrobię zdjęcie i zamieszczę. Generalnie tylko raz udało się żeby pojawił się ekran wyboru celu podróży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ciagle nagrywac az do sktku ? Jak mam dvd is incompatible?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak byście mi doradzili dojechać do Chorwacja Split na naszej mapie V9 nigdy tam nie bylem wyjazd jako 1 raz. Może by coś pośrednio ustawić na navi

 

W ubiegłym roku też byłem w Splicie. Z komputera ściągnąłem pozycję GPS i wybiłem do navi. Tak udało się dojechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeśli cały czas mam ekran z napisem "Nawigacja aktywna... zawsze patrz na znaki..."? Czekam, czekam i nic się nie dzieje. Firmware nowy wgrany, unlock też.

 

nav.jpg

 

I tak mam cały czas... V8 działa, wolno, ale działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ubiegłym roku też byłem w Splicie. Z komputera ściągnąłem pozycję GPS i wybiłem do navi. Tak udało się dojechać.

 

udało mi się tak zrobić wielkie dzięki,

 

N 43' 30' 19''

E 16' 26' 43''

 

takie mam dane gps i rozumiem ze bez żadnych problemów tam dojechałeś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
udało mi się tak zrobić wielkie dzięki,

 

N 43' 30' 19''

E 16' 26' 43''

 

takie mam dane gps i rozumiem ze bez żadnych problemów tam dojechałeś....

 

Też miałem obawy, ale bez problemu dojechałem. Co prawda w ubiegłym roku miałem płytę V8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktos kto moglby nagrac softa unlocka i navi na plytach w zamian za symboliczna sume? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam unlocka daj maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku, jechałem w okolice Makarskiej czyli na południe od Splitu,

w aucie miałem V7, wiec wziałem też AutoMapę,

ale co ciekawe, droga była prosta wiec nie korzystałem z AM, a w MFD siedziała płytka z navi

po 2 tygodniach wracając jak mu dałem Home, to mnie poprowadził MFD tą trasą którą przyjechałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszłym roku, jechałem w okolice Makarskiej czyli na południe od Splitu,

w aucie miałem V7, wiec wziałem też AutoMapę,

ale co ciekawe, droga była prosta wiec nie korzystałem z AM, a w MFD siedziała płytka z navi

po 2 tygodniach wracając jak mu dałem Home, to mnie poprowadził MFD tą trasą którą przyjechałem

 

czyli można jechać bez obaw ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli można jechać bez obaw ???

Z zapasowymi pd,wkładem pompy paliwa,zrobionym napędem pompy,naprawioną blokadą kierownicy...chyba tak.:offtopic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli można jechać bez obaw ???

 

Oczywiście

 

Z zapasowymi pd,wkładem pompy paliwa,zrobionym napędem pompy,naprawioną blokadą kierownicy...chyba tak.

pojechalem z uszkodzoną skrzynia DSG i wróciłem wiec to nie problem, zawsze lepiej kupić Assistance z full opcja i holowaniem na europę

 

koniec ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cały czas mam ekran z napisem "Nawigacja aktywna... zawsze patrz na znaki..."? Czekam, czekam i nic się nie dzieje.
kolego ja w sumie miałem bardzo podobnie, czasem mapa się załączała a czasem mieliło właśnie na tym komunikacie. Mapę miałem nagraną na DVD+R DL, teraz mam nagraną na DVD-R DL i śmiga bez zająknięcia, trasę Wa-wa -> Lyon (FR) wylicza i pokazuje w 10s. Każdy kto ma problem z powolnym działaniem lub problemem z odczytem polecam nagrać mapę właśnie na DVD-R DL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego ja w sumie miałem bardzo podobnie, czasem mapa się załączała a czasem mieliło właśnie na tym komunikacie. Mapę miałem nagraną na DVD+R DL, teraz mam nagraną na DVD-R DL i śmiga bez zająknięcia, trasę Wa-wa -> Lyon (FR) wylicza i pokazuje w 10s. Każdy kto ma problem z powolnym działaniem lub problemem z odczytem polecam nagrać mapę właśnie na DVD-R DL.

 

Dzięki. Sprawdzę i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim programem najlepiej nagrac unlocka softa czy tez mape?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności