Skocz do zawartości
Resiak82

Problem z vag comem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, przeprowadziłem wszystkie logi o prócz statycznych BS. Wywala mi błąd w progranie "SORY This Function Requires vag com to be Registered and Activated. Please contact the Author or Your Distributor for an Activation Code" Czy ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz demo vag-com'a :D jakiego masz tego vag'a 3.11 ? jeśli tak podaj meila coś poradzimy ;)

 

---------- Dodano o 17:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:59 ----------

 

oczywiście na PW wyślij hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne trochę że demo a wszystko nim idzie robić o prócz Basic Settings

 

---------- Dodano o 17:50 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:15 ----------

 

Wszystko działa OK wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bruce

Witam. Mam ten sam błąd. Resiak jak uporałeś się z problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem po prostu demo ale kolega Daniel wysłał mi na maila pełną wersję. Mam pytanie do kolegów, czy vag comem 311.2 sprawdzę błędy w vw T4 99r? I czy ten kabel co my stosujemy będzie pasował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość simlook

witam,

u mnie występuje taki błąd: Shareware Version. To Decode all DTCs wersja 704.1(oczywiście klon). Dziwną kwestią jest w tym że kilka miesięcy temu ten sam program na tym samym kompie działał prawidłowo. reinstalacja vagocoma z płytki którą do niego dostałem nic nie zmienia. Czy ktoś się może uporał z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przk

Witam mam podobny problem jak kolega Resiak82 przy probie kodowania kluczyka w programie VAG-COM 409 wyswietla mi sie komunikat "SORY This Function Requires vag com to be Registered and Activated. Please contact the Author or Your Distributor for an Activation Code", wie ktoś może jak to obejść?

dzieki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a to może ktoś się spotkał z takim problemem, mianowicie którego VAG'a bym nie uruchamiał, zcy to 311, czy 409 wyświetla mi się komunikat, że VAG-COM przestał działać, i że Windows wyszukuje rozwiązania tego problemu... oczywiście nie znajduje, a ja nie wiem co zrobić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a to może ktoś się spotkał z takim problemem, mianowicie którego VAG'a bym nie uruchamiał, zcy to 311, czy 409 wyświetla mi się komunikat, że VAG-COM przestał działać, i że Windows wyszukuje rozwiązania tego problemu... oczywiście nie znajduje, a ja nie wiem co zrobić....

 

Spróbuj na W7 32bit, albo W XP. U mnie nie chciał ruszyć Vag na W7 64 bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam demo vag 311 i 409

a musze sprawdzic kat wtrysku

sciagnalem z gryzonia pelna wersje ale nie wiem jak zainstalowac cracka

 

tylko na tych wersjach dziala moj fejs :jasne

Edytowane przez kajos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do :przestał działac: vag, odinstaluj go moze plus ccleaner wyczysc i wtedy sprawdz ? a co do cracka...d1,d2,d3 pliki ? goło tam gdzie wgrany vag i za każde połączenie w silnik,poduszki,abs itd itd musisz te trzy pliki kopiowac gdy znikną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki :jasne

ale poszperalem na forum i sciagnalem sobie VCDS Lite:mniam

 

teraz bez problemu widze kat wtrysku itp

ale chyba mam za maly ?

 

to w grup 000 pod 2?

mam od 50-57

ale jak klikne w Switch to mears blocks to 39-43

Edytowane przez kajos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pricho Miałem ten sam problem. Wejdź we właściwości i kliknij zgodność i ustaw żeby program działał ze zgodnością najlepiej Windows XP serwis pack 3. mi od razu zadziałał :) Edytowane przez jakub87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności