Skocz do zawartości
hsv!

Mata do bagażnika - która ??

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem tę piankową matę wczoraj w ASO VW Idczak w Łodzi.

 

Sorry za OT ale muszę spytać gdzie w łodzi Idczak ma jeszcze ASO, bo już nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idczak-Krotoski-Cichy dziś faktycznie tylko Krotoski-Cichy... w Łodzi zawsze z rozpędu mówiło się i tak Idczak i do dziś mimo, że odszedł ze spółki nadal mówi się Idczak i wiadomo gdzie i o co chodzi... zwłaszcza, że cała spółka była zarejestrowana na niego (J.J.Idczak sp. z.O.o. sp. k.)

Kolega z pięknego Zgierza więc teraz sam może się nacieszyć Idczakiem na wyłączność ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh, zamiast pomóc to zamieszaliście :)

 

ja myslalem o takiej:

http://allegro.pl/mata-wklad-bagaznika-vw-passat-b6-2005-2010-kombi-i3583529832.html

....

 

 

Witaj,

 

posiadam analogiczną matę

 

IMHO - rzeczone worki z grulami ta mata wytrzyma i się nie odkształci

bo jest to guma (ale nie smierdzi zbyt intensywnie) nie pianka

- u mnie taka mata sprawuje się poprawnie

jeśli miałbym na siłę naprawdę na siłę narzekać:

to jak się na taka matę piasek wysypie (choćby z worka)

to trudno wymieść to to do czysta zmiotką (bo guma i faktura maty ziarnka trzyma)

trzeba mate przepłukać wodą

 

 

Pozdrawiam

- zadowolony użytkownik takiej maty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem piankową w salonie no i może robić wrażenie delikatnej, ale w praktyce może być zupełnie inaczej. Dobrze byłoby aby wypowiedział się użytkownik takowej maty piankowej, którą zakupił w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też widziałem piankową w salonie no i może robić wrażenie delikatnej, ale w praktyce może być zupełnie inaczej. Dobrze byłoby aby wypowiedział się użytkownik takowej maty piankowej, którą zakupił w salonie.

 

Mam od 2 lat taka mate piankowa z ASO, sadze, ze do podanych zadan /worki z warzywami/ i w tej promocyjnej cenie jest dobrym rozwiazaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jokey, w jakim stanie jest ta mata po dwóch latach ? bardzo ucierpiała? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piankowa mata jest przede wszystkim podatna na uszkodzenia ostrymi krawędziami. Przedmioty, nawet ciężkie, ale pozbawione ostrych krawędzi nie wpływają negatywnie na stan maty. Kółka torby/walizki nie zostawiają nawet śladu (wyładowana torba hokejowa wjeżdża i wyjeżdża z bagażnika kilka razy w tygodniu). Woziłem ostatnio koła, opony, felgi - to także nie pozostawiło żadnych śladów. Ale na przykład postawione na macie dziesięciolitrowe wiadro farby odbiłoby chyba kółeczko na macie ;)

Niewielką wadą jest też to, że mata jest lekka i nie układa się w bagażniku tak dobrze, jak gumowa. Brzegi czasami lekko odstają.

Edytowane przez postmortem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chriso

Mata z siatką założona i u mnie wygląda tak:

 

gvi1.th.jpg

 

vrnw.th.jpg

 

xcqm.th.jpg

 

Brzeg jest zawijany przez uszy delikatnie albo wcale.

Jest OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kupował ktoś taką matę? http://allegro.pl/dywanik-bagaznika-vw-passat-b6-b7-kombi-100-guma-i3571338082.html kusi mnie napis "guma" chodzi oto żeby wózek dziecięcy nie ślizgał się po macie, tylko czy guma to rzeczywiście guma, a nie tworzywo "gumopodobne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chriso

DarekTDI: a patrzyles na moje zdjęcia i wypowiedź tgrz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy kupował ktoś taką matę? http://allegro.pl/dywanik-bagaznika-vw-passat-b6-b7-kombi-100-guma-i3571338082.html kusi mnie napis "guma" chodzi oto żeby wózek dziecięcy nie ślizgał się po macie, tylko czy guma to rzeczywiście guma, a nie tworzywo "gumopodobne"

 

Tak ja Kupowałem i jestem od roku jej użytkownikiem - wg mnie jest najlepszym rozwiązaniem - i jest to w 100% guma która nie wydziela zadnego nieprzyjemnego zapachu i bardzo ładnie sie układa. We wcześniejszym samochodzie miałem taką http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-mata-bagaznika-passat-b5-b6-b7-i3603709471.html plastikową z nakrapianym środkiem z pianki, była niesamowicie sztywna po rogach i żle sie układała, ponadto środek niby antypoślizgowy - cały zlazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ja Kupowałem i jestem od roku jej użytkownikiem - wg mnie jest najlepszym rozwiązaniem - i jest to w 100% guma która nie wydziela zadnego nieprzyjemnego zapachu i bardzo ładnie sie układa. We wcześniejszym samochodzie miałem taką http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-mata-bagaznika-passat-b5-b6-b7-i3603709471.html plastikową z nakrapianym środkiem z pianki, była niesamowicie sztywna po rogach i żle sie układała, ponadto środek niby antypoślizgowy - cały zlazł.

 

Mam od roku matę z tej aukcji i mogę powiedzieć że ten "obszar" antypoślizgowy rzeczywiście jest antypoślizgowy, ale już mi sie trochę uszkodził. Wrzucając i wyciągając wózek trochę się poodrywał materiał anypoślizgowy. Coś tam się rozlało na niej nawet nie wiem co. Jedno jest pewne. Lepsza taka mata niż bez maty. Jakbym miał dziś kupować to kupiłbym tę z promocji w VW.

Nawet mam na

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DarekTDI: a patrzyles na moje zdjęcia i wypowiedź tgrz ?

 

tak patrzyłem, inny sprzedający ale ten sam producent co przeoczyłem. Potrzebuje kilku mat do kilku różnych samochodów i GJK-Styling nie ma wszystkich z tych co potrzebuje więc dlatego nie brałem go pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jokey, w jakim stanie jest ta mata po dwóch latach ? bardzo ucierpiała? ...

 

zero uszkodzen, duzo nie wozilem w nim co prawda w tym czasie, glownie graty dzieci hulajnogi itp.

 

jej lekkosc uwazam za zalete, wyjmujesz jedna reka, wytrzepiesz z piachu i z powrotem na miejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem gumową i jak na razie jestem zadowolony. 95zł allegro. Nie ma co się spinać i przepłacać... idealnie leży, nie śmierdzi.. wcześniej ktoś podawał dokładnie link do aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten zestaw u siebie http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-mata-bagaznika-passat-b5-b6-b7-i3603709471.html

mata do bagaznika jest bardzo sztywna ale dobrze sie uklada w bagazniku. Srodek antyposlizgowy nie wiem czy jest dobrym rozwiazaniem... Uszkodzil mi sie w jednym miejscu. A jak w zakrec za szybko wejdziesz to i tak w bagazniku wszystko Ci sie przesunie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam matę od volvo v 80 orginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam ten zestaw u siebie http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-mata-bagaznika-passat-b5-b6-b7-i3603709471.html

mata do bagaznika jest bardzo sztywna ale dobrze sie uklada w bagazniku. Srodek antyposlizgowy nie wiem czy jest dobrym rozwiazaniem... Uszkodzil mi sie w jednym miejscu. A jak w zakrec za szybko wejdziesz to i tak w bagazniku wszystko Ci sie przesunie ;)

 

A co powiesz na temat dywaników? Znośne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem dywanik firmy Rezaw-Plast, liczyłem że będzie trochę grubsza, ale nie jest źle, miękka, ładnie się układa no i spełnia swoją rolą (wożę wózek dziecięcy, więc mata niezbędna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam Rezaw-a. Kosztuje ok 100 zł i jest delikatnie perfumowana. Zero smrodu gumy itp, dość cienka ale naprawdę mocna. Szuranie kołami z wózka nie robi żadnych śladów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności