Skocz do zawartości
zielonyB5

Auto dla kobiety - 120km dziennie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dylemat nad autem ktore zabowiazalem sie kupić swojej lubej pod choinke.

Jest w moim wieku (19-20 lat) i dziennie do szkoly robi trase w tą i na zad 120km...

Jako, ze ja jestem wlascicielem paska a nim nie jezdze to postanowilem cos z tym zrobic :P

Takze pierwszy typ passat - nie zbyt duzy, zbyt drogie utrzymanie jak dla niej.

Pozniej padlo cos na temat fiata punto MKI z silnikiem 1.4 w gazie.

 

Czyli zawężami nawiasy do diesla lub benzyny z gazem.

 

Myslalem tez nad golfem VR6 oraz nad primerą 1998 rok 2.0D.

Kazde auto jest do rozważenia ;) Prosze o propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem tez nad golfem VR6

VRkę kobiecie? :hmm :wmorde

Kup jej tigrę - mały, ładny, kobiecy, tani w eksploatacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój typ Fiat Panda II z gazem. Mały, zgrabny, dość wysoki więc nie problem z krawężnikami.Idealny dla kobiety i do miasta a do tego cenowo atrakcyjny. Dodaj do jakiej kwoty ma być autko to będzie łatwiej.

Edytowane przez Shaft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mati a jaki zakres cenowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam dylemat nad autem ktore zabowiazalem sie kupić swojej lubej pod choinke.

 

A to wszystko chyba pod przyszłoroczną choinkę...?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do jakiej kwoty szukasz

Ale jakbys chciał to mam FIATA 126p 99 rok zadbany mysle że koło 700 zł by wystarczyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fiat panda 1.1? 04r koszt :hmm ok 13tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio robiłem taki zakup u mnie padło na Renoult Clio2 1.9D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakres cenowy jest taki, ze nie ma go okreslonego. Jezeli auto bedzie warte swej ceny to bedzie wzięte.

Co do pandy to nie - nie podoba jej sie pozycja za kierownicą jak w busie jakims i ten lewarek od zmiany biegow. Kilka pierdół i juz auto jest skreslone...

 

Clio II... Jak jest z silnikami 1.5 DCi bo strasznie malo tego robilismy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megankę jej kup. Autko nie upierdliwe, nieźle wyposażone i całkiem ładne. Nie psuje się wbrew pozorom i wiernie służy. Ja kupiłem swojej kobiecie, wymieniłem hamulce i padnięty odkąd z nami była czujnik ABS. I teraz tylko ropa i jazda. W sumie fajny samochodzik

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/110603-Mala-Megi-%29 tu opisałem co i jak. No i ma trzy zagłówki z tyłu - a takie coś Passat ma od 2004 roku... Poza tym komfortowe autko z wygodnymi fotelami i sporym bagażnikiem. Benzynkę łatwo się gazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meganke to pamietam jedynie z tego, ze ma filtrpowietrza taki jak w ursusie C360 ;)

Ale autko tez godne rozważenia. Dzisiaj jedziemy ogladac VRke, ciekawi mnie co z tego bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Połówka od niecałego roku posiada Focusa Mk1. 1.6benz, 74kW, 5-drzwiowy hatchback w wersji Ghia-auto naprawdę praktyczne, wygodne do miasta i w niedalekie trasy, dość dobrze wyciszone i naprawdę przyjemnie wyposażone-klima, wszystkie szyby elektryczne, lusterka też elektrycznie regulowane i podgrzewane.

Jako jedno z nielicznych aut tej klasy na rynku posiada wyśmienity zimowy gadżet-elektrycznie podgrzewaną przednią szybę-można zapomnieć o skrobaniu tej szyby :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu golf jedynka w Cabrio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako jedno z nielicznych aut tej klasy na rynku posiada wyśmienity zimowy gadżet-elektrycznie podgrzewaną przednią szybę

 

Meganka mojej kobity też to ma. A że to francuz, to jest ładny :) Bo nikt nie zaprzeczy, ze Francuzi robią ładne auta, bo robią. I Włosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione dzisiaj. Jest nim golf III 2.0 GTi w gazie oczywiscie. 7 litrow gazu w trasie nie jest zlym wynikiem takze mysle, ze bedzie sie oplacac. VRki z regionu sa same zajezdzone, ze trzeba juz zmieniac lancuch rozrzadu itd...

Teraz sie ze mnie smieje menda jedna, ze mi nie ciągnie. Ale za to jej w tym golfie widac tylko glowe - mala jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności