Skocz do zawartości
Gość timc

Jakie pompowtryskiwacze ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś mi podpowie jakie pompki do mojego auta, bo jedna mi się leje.

Jeszcze pytanko czy można , włożyć jakieś mocniejsze, od innego modelu , jeśli tak to prosiłbym o numer takich również.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam-ja mam pytanie czy pompki AA beda pasowac do audi a6 2001 awx,bo kupilem tanio 4 pompki AA ale nie mam pojecia jakie tam teraz siedza pompki a czas ich wymiany zbliza sie wielkimi krokami,przynajmniej 2 pompek a mam jeszcze mozliwosc ich zamiany na inne wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) panowie mam pytanko.. jakie oryginalnie były wsadzane pompowtryskiwacze do silnika AWX w passatach b5 fl? prosił bym o odpowiedź na pw :) będe bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A ja mam taki problem, mianowicie pojechałem parę dni temu na diagnostykę mojego passka bo co jakiś czas po przekroczeniu 3000 obr/min lub ok120 km/h auto wpada mi w tryb awaryjny (brak mocy) i jedynym sposobem na to jest ponowne odpalenia auta.

Mechanik podpiął komputer i podczas jazdy stwierdził, że turbina przeładowuje się i jest do czyszczenia gdyż sztanga sterująca geometrią nie działa w pełnym zakresie. Przyjąłem to do wiadomości i będę to robił, gdyż ma to potwierdzenie w opiniach na forum i u innych mechaników. Ale facet powiedział mi jeszcze coś co wprawiło mnie w osłupienie. Mianowicie stwierdził, że pompowtryski są dobre, ale nie od mojego auta. Wywnioskował to na podstawie zbyt niskiej dawki paliwa na postoju. Może to powodować szarpanie w przedziale 1800 do 2100 obr. lub dławienie się auta podczas wolnej jazdy na drugim biegu i brak mocy w zimie. I o dziwo, to wszystko ma swoje potwierdzenie, bo tak właśnie się czasami dzieje a zimą na zimnym silniku auto było mułowate. Jak się rozgrzał, to było w miarę przyzwoicie. Facet powiedział mi, że najprawdopodobniej były wymieniane, ale program pozostał seryjny. Żeby stwierdzić jak zrobić z tym porządek musi zdemontować dekiel i sprawdzić od jakiego auta są pompki.

Czy w takiej sytuacji należy wymienić pompowtryski na oryginalne czy zmodyfikować program? Co jest właściwe i najbardziej ekonomiczne? Proszę o porady i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jakie można zamontować pompki do avf bez koniecznosci robienia korekty . Zdiołem pokrywe i okazało sie że mam pompki BE i nie wiem na co można je zamienić bo wszyskie mają al lub ba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na BA spokojnie mozesz zamieniac i zadnej korekty nie robisz BA były seryjne w 130 KM:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam takie pytanko. Co oznaczają napisy na pompowtryskiwaczach? 038 130 073 BA to jest numer części to wiem, ale zaraz obok mam numer np: 03-08-04. Co on oznacza? Datę produkcji? tak właśnie wygląda na logikę. Ale wolę się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności