Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

O tak. Ale w zyciu nie pomyslalem, ze trzeba bedzie czyscic laser. Cala wine przezucalem na nowoczesne plyty, nagrywarki. Nawet kupilem taka sama stara nagrywarke, ktora kiedys wypalalem mape v10, ale na DVD. Ale kolega nardzoi pomogl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowi3 rowniez musze sie pochwalic swoim postepem w instalacji v12 do rns510. A wiec problem byl po stronie nagrywarki w laptopie, nagralem plytke verbatim dvd+r dl na pc w imgburn z dvd rom i niestety tez blad cd/dvd sprobowalem nagrac w nero rowniez dvd rom i po wlozeniu bez zadnego problemu zaczelo kopiowac mapy. Dzieki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u ciebie kwestia programu. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była by możliwość odkupienia od kogoś takiej nagranej sprawdzonej płyty z mapami ?poddałem się już:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalbn ale ro raczej wina urządzenia, nie map

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To użyj zewnętrznej lub innego komput

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wypalalem na stacjonarnym i wszystko gra. Jutro wypale specjalnie dla michalbn na laptopie. Czytalem chyba w tym watku, ze zle wypalaja nagrywarki laptopowe. Chociaz wydaje mi sie to glupie. Ale jutro przetestuje. Dla info to laptop Lenovo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na lapku della 2 mapy z pierwszego strzała poszły na płytach verbatim, jak dałem inną płytę to rns nie przyjął. Tak więc zestaw dobra płyta do dobrej (odpowiedniej) nagrywarki i czysty laser w rns to już prawie sukces...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w laptopie samsung'a po nagraniu softu tez poszlo bez problemu za 1szym razem, z mapami sie meczylem nie moglem wypalic ani jednej płyty.. sprobowalem na Pc najpierw imgburn, niestety tez nie czytalo radio, wiec nagralem Nero i o dziwo poszlo bez naimniejszego problemu. W kazdym przypadku byla zmiana typu ksiegi na Dvd Rom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki czekam na info ja mam asusa

Sorry, ze tak dlugo. Mniej wazne rzeczy :-) mnie zatrzymaly (obowiazki w pracy). Wypalilem na laptopie i rowniez dziala v12. Wprawdzie skonczylem na komunikacie czy chce zainstalowac na HDD czy korzystac z DVD, ale przy zanieczyszczonym laserze tego komunikatu nigdy nie widzialem i dlugo trwalo czytanie plyty i wywalalo blad CD/DVD. Takze u mnie kwestia w tym momencie brudnego lasera no i plyty, na ktora wpadlem przez przypadek, bo kupilem po jednej z kazdej firmy i maxell okazal sie strzalem w 10.

 

I tu znowu wielkie podziekowania dla pab567.

Edytowane przez atp2000
Podziekowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,mam pewien problem. Od razu wyprzedzam pytania,tak czytałem wcześniejsze posty.

Mianowicie,dziś nagrałem mapę V12 8195 do mojego RNSa jednak,przy końcu ładowania mapy zatrzymało się i stało przez ponad 2h więc odpuściłem.

Stwierdziłem że to przez stary soft,chciałbym wgrać nowy ale mam zablokowane menu a nie mam dostępu do VCDS ani nikt w mojej okolicy nie ma.

Stąd pytanie,da radę wgrać soft żeby działał bez odblokowywania tego menu? Albo chociaż wgrać jakieś nowsze mapy niż z 2009 roku :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba możesz podać informacje z naklejki i z drugiego poziomu menu SETUP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... ale chyba przy instalacji nowszego softu nie powinno być problemu, to w przypadku starszego trzeba odhaczyć odpowiednio żeby zezwolił, a z nowszym to i dostęp menu też dochodzi lub można odblokować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej,w sobote wymontuje navi i podesle. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pojawiły się nowe mapki V13 East i West :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności