Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, to są tylko moje doświadczenia, nie moge mówić, że tak jest zawsze. Rozmawiałem przed chwilą z coffin80, m.in. na twój temat i żeby było uczciwie to muszę uzupełnic, że w 1 przypadku byłem tam osobiście ale zostałem obsłużony przez pracownika. W 2 pozostałych przypadkach mój samochód (albo np. sam wymontowany alternator) trafiał tam za pośrednictwem innego warsztatu/mechanika. Mam nadzieję, że gdyby mieli złe doświadczenia to by tam nie dawali ? Może miałem pecha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem rozumiem :) ale sprawdze bliżej mnie :) ale dzięki za odpowiedż:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośbę mam, czy jest ktoś z Poznania lub okolic i wgrał by mi najnowsze mapy V13 do RNS510? lub może ktoś za przysłowiowe piwo i płytę by mi nagrał i przysłał? W ciągu dwóch dni, ztyrałem 4 szt. Verbatimów DL, dwie różne nagrywarki, book type na DVD-ROM, speed na 2 lub 3 i nadal nic. RNS nie wykrywa. Firmware zassał więc napęd sprawny.

Help?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej,jest ktoś z okolic Poznania,Jarocina kto ogarnia podłączenie do kompa i mógłby się ze mna umówić ?

 

 

Prosze pisać w odpowiednich tematach/Mieszkoc

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam dobrego fachowca do oklejenia szyb,polecicie kogos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie szukam dobrego fachowca do oklejenia szyb,polecicie kogos?

 

Odezwij się do kapsun lepszego nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę do niego napisać.ma ktos namiar na kolegę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebował bym kogoś do wymiany całego licznika w vw b5 polecacie kogoś z okolic pooznania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Szukam kogoś w VCDS w Poznaniu w celu załączenia trybu skandynawia i USA, niestety z moim kablu coś nie lata i nie chce się to zakodować stąd szukam kogoś w forum kto za 4-pak Leszka ogarnął by mi temat :) Najlepiej Rataja lub Podolany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś dokładnego adresu i które piętro :) nie mów nic o Leszku bo mi się źle kojarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu żeby gdziekolwiek z Poznaniu podjechał, po prostu najczęściej jestem na Ratajach i Podolanach stąd, ale dostosuje sie gdzie przywieź te "Leszki" w zamian za kodowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tryb skandynawski kłóci się z amerykańskim więc dwóch na raz załączać nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeden z nich chodzi o to żeby halogeny świeciły a tylne światła nie, wiec to chyba USA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, usa na halogenach. Jak masz zwykłe lampy to pewniej zrobić usa na mijania, bo o halogeny prędzej się może ktoś dojepać...

Ja mam dzienne na mijania i od 6 lat nikt się tego nie doczepił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie głupi pomysł z tymi mijania, a masz fotke jak to wygląda, może faktycznie to by bylo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co fotografować. Przełącznik na AUTO. Za dnia palą się tylko dwie przednie lampy mijania. Jak zrobi się ciemno, zapala się cała reszta. O włączaniku świateł praktycznie zapominasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje kogoś z Poznania i okolic. Mam dołożony oryginalny zestaw bluetooth, na radiu jest wszystko ok ale nie wyświetla mi żadnych info na zegarach(białe, czarno biały fis). Ktoś pomoże?? Oczywiście nie za free. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo halo, coś się popsuło i nie działa klima to zapytam tutaj :lol czy ten nasz cudotwórca Grzywa, co to auta same się naprawiają ze strachu, ma sprzęt do sprawdzenia/naprawy klimy? Przytargałem sobie auto dla ludu, ale coś się klima z*****a i nie chłodzi. Rok temu były robione wentylatory i była nabijana klima. Niby kolo twierdził, że sprężarka na wykończeniu była. Można to jakoś sprawdzić? Bo bez sensu, żebym nabijał czynnik jak jest gdzieś nieszczelność, bądź to wina sprężarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności