Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w tym serwisie spoko goście za przegląd , dopełnienie, odgrzybianie ,wymiane filtra kabinowego zapłaciłem 200zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś w okolicach konina/kalisza/koła kto ogarnia zaklepywanie/rolowanie rantów w błotnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie doświadczenia z ludźmi z Taurusa na Obornickiej? Jutro chcę zrobić geometrię u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ludzie! moi klienci ;-) na pewno Panu nie spierdo**ą ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko ludzie! moi klienci ;-) na pewno Panu nie spierdo**ą ;-)

 

Już brałem od nich opony w awaryjnej sytuacji po 17.00 i po niecałej godzinie miałem założony gotowy komplet na aucie. A nie mieli ich u siebie. Czasówka niezła :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, zmienial ktos u siebie w b5 swiece zarowe? Jakiej firmy ladowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam NGK

:doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część, ktoś coś poleci u Was w temacie zakładu, który zregeneruje mi przednie amortyzatory gwintowane FK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam specjalisty do sprawdzenia Passata, z Gostynia.

Warsztat samochodowy lub ktoś z forum co mógłby sprawdzić *za opłatą oczywiście*.

Przelecieć auto vag'iem żebym wiedział co i jak?

 

 

Jest ktoś z Gostynia? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zbliża mi się duży przegląd oraz wymiana oleju przekładni DSG przy 120000. Kogo polecacie - jakiś salonowy serwis w okolicy Poznania, czy kogoś kto zna 2.0 TSI DSG godnego polecenia. Zależy mi na dobrej fachowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem olej w dsg 2x na starołęce i byłem świadkiem jak weszło cale 6L oleju. To chyba świadczy samo za siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn dobrze czy źle - na razie jak widać jestem laikiem passatowym, a tym bardziej dsg (pierwszy automat).

Chcodziło mi o polecenie dobrego warsztatu co sprawdzą wszystko, są dobrzy i nie wcyiagną mega kasy (oczywiście zapłata dobra za dobrą robotę się należy) lub godne polecenia ASO do VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze... Zazwyczaj wchodzi 5,5L, a oni zostawiali bez korka na noc i schodziło 6L.

Jeździłem do nich, przez cały Poznań, kilka lat i nie było zastrzeżeń ani poprawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zna moze ktos jakiegoś dobrego elektryka w Poznaniu ? Moze kogos polecicie ? Mój mechanik sie poddał - nie mam juz autka prawie miesiąc:(:( Myslałem ze jak sie świeci lampka od ładowania to żadne czary mary a tu taka kicha niby wszystko sprawdzone a cuda wychodzą :(:( nawet moj mechanik zegary wymienił na nowe i dalej lipa ciągle sie włącza kontrolka ładowania .... Jak znacie jakiegoś szpeca dajcie namiary będe wdzięczny..... podładuje akumulator i na samym akumulatorze jakoś się doturlam ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieję, że u Ciebie będzie OK :).

Zdaje się, że Ci kiedys Piotrze opowiadałem moje przygody. Dotyczyły passata B4 (klima) i A6C5 (alternator). Niestety w obu przypadkach porażka. Ostatnio doszedł sterownik ABS w Passacie B5. Samochodyu nie miałem ze 2 tygodnie, powiedziano mi, że mam jakiś super nietypowy sterownik nie do znalezienia i trzeba regenerować. 600 zł. Zgodziłem się bo co ? auto było juz rozbabrane. Jak dostałem z powrotem to sprawdziłem numery zespołu ABS i mam numer najczęściej chyba występujący, używki na Alle po mX 50 zł za pompę ze sterownikiem. Ehhh... kombinowali, kombinowali aż wykombinowali :(.

Wygląda na to, że powinni udac się do jakiegoś serwisu na przeszkolenie w sensie porządnej roboty i obsługi klienta (uwagi dotyczą wszystkich 3 moich spraw, w jednych było więcej jednego, w innych drugiego). Zaznaczam, że byłem klientem anonimowym, nie sąsiadem, więc może coś to ma do tego ? ;)

Ustal przed robotą dokładnie: co i za ile ( i jak długo bedzie trwało). Sprawdz jakie części będą założone (kilkukrotnie wymieniano mi regulator napięcia w alternatorze, za każdym razem chinol, za każdym razem dostawałem niedomagający alternator (nie sprawdzają ?) a że działo się to w A6C5 2,5 TDI tio kto wyjmował alternator to wie...

Daj znać jak poszło, mimo wszystko kibicuję i życzę, żeby było OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mnie nastraszyłes :( znalazlem nie daleko mnie Autoserwis GG - 2 km ode mnie , maja super opinie moze tam spróbuje ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności