Skocz do zawartości
kanpol

Bajery w pasku.

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić passka b6 z opcją wbudowanego fotelika dla dziecka w tylnie siedzenie i z pamięcią ustawienia siedzenia przedniego tylko niewiem jak te opcje sie nazywają , nie wiem jak to znaleść prosze o podpowiedz jak nazywają sie te bajerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chce kupić passka b6 z opcją wbudowanego fotelika dla dziecka w tylnie siedzenie

na tylnej kanapie musisz mieć taki napis : http://imageshack.us/photo/my-images/121/img07421h.jpg/

i z pamięcią ustawienia siedzenia przedniego tylko niewiem jak te opcje sie nazywają , nie wiem jak to znaleść prosze o podpowiedz jak nazywają sie te bajerki.

jak chcesz z pamięcią to musisz szukać foteli z przyciskami z boku fotela :

 

http://moto.allegro.pl/vw-passat-b6-fotele-tapicerka-skory-boczek-4szt-i1782179046.html

ps. pewnie temat za chwilę zostanie przeniesiony w inne miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny, koledze chyba niezupełnie o to chodziło. Ty wkleiłeś fotkę z informacją o mocowaniu ISOFix, a chodzi pewnie o tylną kanapę ze zintegrowanymi fotelikami dla dziecka.

 

Mamy takie coś w testowym samochodzie, ale jak na złość nie wziąłem ze sobą kabelka do aparatu, żeby zrobić fotkę i przesłać na kompa.

Nie ma tam żadnego oznaczenia, tylko taki uchwyt z przodu kanapy którym się podnosi jej środek tworząc podwyższenie, co spełnia funkcję fotelika dla dziecka.

Dodatkowo zmienia się zagłówek, na taki z pałąkami bocznymi, żeby dziecko nie latało na boki. :-D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cronos masz świętą racje właśnie o to mi chodzi tylko nigdzie nie umie tego znaleść, dlatego napisałem na forum bo może ma to jakąs nazwe.

To samo z programowaniem ustawień wiem przecierz jak to wygląda tylko czy passki wogule takie fotele maja i jak ta opcja sie nazywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cronos masz świętą racje właśnie o to mi chodzi tylko nigdzie nie umie tego znaleść, dlatego napisałem na forum bo może ma to jakąs nazwe.

Zintegrowany fotelik dziecięcy.

To samo z programowaniem ustawień wiem przecierz jak to wygląda tylko czy passki wogule takie fotele maja i jak ta opcja sie nazywa
Mają taką opcję-elektrycznie regulowane fotele z pamięcią ustawienia.

To są nazwy tych elementów i raczej innych nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie vw nazywają to po prostu:

 

*Siedziska dla dzieci zintegrowane w zewnętrznych siedzeniach tylnej kanapy

 

*Pakiet "Siedzenia"

- siedzenia przednie z elektryczną regulacją w 12 kierunkach

- lusterka zewnętrzne składane, po stronie kierowcy automatycznie przyciemniane z funkcją pamięci

- fotel kierowcy z pamięcią ustawień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janku to nie sa fotele full opcja jeszcze jest wiataczek co tyłek chłodz

i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie sa fotele full opcja jeszcze jest wiataczek co tyłek chłodz

full mega opcja to by była jeszcze z masarzem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
full mega opcja to by była jeszcze z masarzem

 

Taaa. I w trakcie jazdy zrobiłoby Ci się tak przyjemnie, że najpierw przyciąłbyś komara, a później zaliczył zwałkę... do rowu. :-D:P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotele z masażem czy wentylacją to rarytasy

pamieć łatwo można znaleźć i wymienić

Niemniej to fajne "bajery"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnym bajerem w B6 musi być zawieszenie DCC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie czy wymiana fotela na taki z pamięcią ustawień wiąże się z jakimiś innymi kosztami, dodatkowe moduły albo co? Czy wystarczy tylko zmienić fotel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie czy wymiana fotela na taki z pamięcią ustawień wiąże się z jakimiś innymi kosztami, dodatkowe moduły albo co? Czy wystarczy tylko zmienić fotel.

ja zmieniałem, nie wiąże sie z kupnem dodatkowych mod, tylko kupa kabli i czas :-)

ogólnie polecam i jeśli już zmieniasz to tak jak chcesz czyli pełna elektryka łącznie z fotelem pasażera :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnym bajerem w B6 musi być zawieszenie DCC

Mam to w 3.2 FSI, DCC + 4Motion poprawiają prowadzenie tego samochodu o 150% - świetna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności