Skocz do zawartości
GrzesiuS

Passat b5 BOX - czy zadziała ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam paska z silnikiem AHU - seria 90KM, chyba 210nm.

Zrobiłem już w nim remap ecu co dało mi 110KM. teraz chodzi identycznie jak seryjny AFK (sprawdzone). Na aukcji wypatrzyłem box do pompy

 

http://moto.allegro.pl/chip-box-vw-golf-passat-1-9tdi-90-110km-mocny-i1725957021.html

 

i sprzedawca twierdzi że pomimo poprzedniej modyfikacji ich box podniesie parametry silnika jak w tabelce.

 

czy to możliwe ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej zrobić raz porządny program?? ja miałem podpiętego cos podobnego jak już kupiłem auto, tylko dopiero dowiedziałem sie o tym jak byłem robić nowy program. nie robiło to już żadnej różnicy po programie, nie dawało nic, a nawet z tego co tuner mówił to na dłuższą metę można by zarżnąć silnik... z tym że ja mam PD-ka a nie VP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gość powiedział Ci to co chciałeś usłyszeć i może powiedzieć więcej abyś tylko kupił to gówno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku box może się przyczynić do szybszego zużycia silnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego samego zdania co bogumilt. Przebieg pewnie też jest spory a co za tym idzie pompa długo nie pociągnie na tym boxie. Czy aż tak bardzo potrzebujesz dużej mocy silnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre sobie...

Jak chcesz wykrzesac moc skoro po sofcie juz pompa idzie na wiekszym napieciu???

Moze pojawi sie wiecej NM na dole gdzie zazwyczaj jest jeszcze zapas

Ale pozniej bedzie tylko wiecej dymu...i ryzyko uwalenia motoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi ;) W takim razie nie będę już myślał o tego typu rzeczach tylko pomyśle najpierw o wtryskach :)

 

pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności