Skocz do zawartości
arkady375

Czy jestes za zmianą opiekuna w regionie?

czy jesteś za zmianą opiekuna ?  

44 użytkowników zagłosowało

1. 1. czy jesteś za zmianą opiekuna ?

• TAK
        32
      • NIE
        10
      • NIE MAM ZDANIA
        2

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód: B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB) DSG
    Rok prod: 2010

Drodzy parafianie zgodnie z moim odczuciem jak i innych forumowiczów z naszego "małego" regionu czas coś u nas zmienić. Jak sami dobrze wiecie nic aktualnie się u nas nie dzieje, opiekun słabo ogarnia temat lub zwyczajowo nie ma czasu. Jedynie jedna osoba próbuje coś ogarniać i nawet całkiem udanie Jej to wychodzi nie ukrywam że chodzi o ASIE. Tak więc opiekunie nasz drogi czas na odważne decyzje.

Proszę wszystkich zainteresowanych o zabranie głosu w tej materii. Dziękuję.

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B3 2.0 136KM (9A)
    Rok prod: 1991

No cóż ...

Ja zawsze stawałem po stronie zduna, zawsze na niego głosowałem, ale ... chyba przyszedł czas na zmiany.

To fakt, że w naszym regionie (prawie) nic się nie dzieje. Przynajmniej nic z inincjatywy opiekuna. Moderacja naszego regionu też w zasadzie nie istnieje.

Asia jak najbardziej na opiekuna wg. mnie się nadaje. Ona zdecydowanie ożywiła nasz region. Organizuje zajepiaszcze spoty, sama jeździ po spotach organizowanych przez innych, udziela się aktywnie w wątku regionalnym.

Także tym razem zmieniam zadanie, i jestem za zakończeniem kadencji zduna, jeśli tylko Asia chciała by przejąc obowiązki opiekuna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość eltom

Moim skromnym zdaniem, Asia nadaje się na to stanowisko idealnie. Odpowiedzialna, ma rzetelne podejście... Jak już powiedział Remek, organizuje świetne spoty (nie wspomnę o Zlocie). Moim zdaniem kandydatura Asi byłaby idealna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-PD 140KM (BKP)
    Rok prod: 2007

Jestem na forum od niedawna, ale przez ten czas z Asia mialem przyjemnosc kilka razy sie zobaczyc na spotach i coz, same pozytywy. Genialna wspolpraca i dobra zabawa. Spoty rewelacyjne, co tu duzo gadac...

100% poparcia ode mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: Nie passat
    Rok prod: 2001

Również jestem zdania, że Asia ma dryg do organizowania imprez masowych tzw polej-party :) Każde tzw. sztacheta-party może się schować :)

A poważnie myślę, że Asia by okolicę rozkręciła, bo potrafi integrować ludzi;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3B) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)

Krótko i na temat :D Tak :D

Z tego co widać Asia ma dużo chęci do pracy :) Udziela się aktywnie na forum, organizuję większe spoty (nie tylko miejskie) i robi dużo innych fajnych rzeczy. Nie ukrywam, korzystajmy póki możemy bo drugiej szansy możemy

nie dostać! a i Asi może się nie będzie już chciało :D Ciężko by znaleźć inną godną kandydaturę prócz jej.

Zatem głosujcie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B3 1.8 90KM (RP)
    Rok prod: 1988

Jestem za!

Wkład Asi w organizowanie spotów jest widoczny, stara się żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nie ma się co rozpisywać, doskonale widać jak jest. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
    Rok prod: 1998
    czas na odważne decyzje

Uważaj, żeby PIS nie podał Cię do sądu o używanie ich hasła :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Uważaj, żeby PIS nie podał Cię do sądu o używanie ich hasła

A to jest ich hasło wyborcze? Nawet nie wiedziałem ale dzięki za szybka odpowiedz co prawda nie na temat ankiety ale oki zawsze coś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2017

Uważam, że wielu z nas czekało na kogoś, kto w końcu założy ten wątek. W regionie nic się nie dzieje i myślę, że zmiana wyjdzie na dobre. Tak więc Asia na opiekuna!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B4 1.9 TDI 90KM (1Z)
    Rok prod: 1994

Kiedyś były inne hasła typu "Balcerowicz musi odejść" a teraz

Asia na opiekuna!

Jak było głosowanie na opiekuna to mnie tu jeszcze nie było, albo dopiero raczkowałem w temacie forum więc może teraz faktycznie :fajny

czas na odważne decyzje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B8 2.0 Bi-TDI 240KM DSG7 4x4
    Rok prod: 2015

Powiedzcie mi dziewczęta, co ta zmiana opiekuna nam wszystkim da? Bo jakoś nie widzę sensu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B3 2.8 174KM (AAA)
    Powiedzcie mi dziewczęta, co ta zmiana opiekuna nam wszystkim da? Bo jakoś nie widzę sensu.

aktualny wynik ankiety mówi sam za siebie, Asia sprawdziła się w roli organizatora jak mało kto

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B8 2.0 Bi-TDI 240KM DSG7 4x4
    Rok prod: 2015
    aktualny wynik ankiety mówi sam za siebie, Asia sprawdziła się w roli organizatora jak mało kto
    Przestań się mazać, głosy spoza województwa także były

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3B) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)

Przy wystawianiu ankiety jest opcja pokazania kto jak głosował czemu by nie ujawnić głosujących Arek zmień a jak nie możesz to może ktoś z niebieskich/czerwonych lub zielonych może. Wtedy wynik będzie czytelny.

Z resztą jakoś na koniec roku w sondzie na zadowolenie z opiekunów też głosowali z poza województwa i jakoś wtedy Ci to nie przeszkadzało ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego newshadow nie znam cie a szkoda, tak wiec złego słowa o Tobie nie powiem ale radził bym zastanowić się następnym razem co piszesz. Jest ankieta i zobaczmy co ludzie sadza. Lukisio rozmawiałem z Adminem i ma zerknąć co da się zrobić w tym temacie jawności glosowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B7 2.0 TDI 170KM (CFGB) DSG
    Przy wystawianiu ankiety jest opcja pokazania kto jak głosował czemu by nie ujawnić głosujących

a czemu ma to sluzyc? to nie bialorus zeby wyniki byly jawne w trakcie glosowania ;)

Z resztą jakoś na koniec roku w sondzie na zadowolenie z opiekunów też głosowali z poza województwa i jakoś wtedy Ci to nie przeszkadzało

przypilnujemy zeby glosy pochodzily z regionu. trzeba bylo zastrzec na wstepie ze glosuja tylko osoby z regionu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2016

Po oddaniu głosu nie można już zmieniać jawności ankiety.

Możemy usunąć głosy spoza województwa jeśli chcecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jędruś niech zostanie tak jak jest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B3 2.8 174KM (AAA)
    Przestań się mazać, głosy spoza województwa także były

osobiste wycieczki daj na PW, i skoro do mnie mówisz, mów dużymi literami ... każdy widzi jak jest, więc nie wiem po co ta bezsensowna obrona zmiany, która była i tak nieunikniona

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.