Skocz do zawartości
makaveli25

Pompa paliwa-odłaczona a auto chodzi

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie,,,,,pompa paliwa odłaczona bezpiecznikiem sciagnieta wtyczka bezposrednio przy zbiorniku paliwa a autkoo chodzi na benzynie(nie dokonca równo ale chodzi nawet moge jechac troche szarpie ale jedzie niekiedy zgasnie-------ale jak to mozliwe??????jak elektrycznie jest odcieta??????????pomocy.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać nie odcina lpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na gas ja go nawet nie zdąze przełaczyc(mówie o automacie z benzyny na gas) a jak jest na samej benzynie to gas chyba nie ma nic do tego.......zreszta tez tak podobnie myslalem i wyciagnelem bezpiecznik od gazu wiec gas odpada.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakręć zawór na butli gazowej. Jak silnik przestanie pracować ( troche gazu napewno zostanie w przewodach i parowniku także przez chwile jakąś będą pozostałości się wypalać ) to by znaczyło, że z instalacją elektryczną gazu jest coś nie halo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze odłaczysz przedow od elektro zaworu przy parowniku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pompa paliwa odłaczona bezpiecznikiem sciagnieta wtyczka bezposrednio przy zbiorniku paliwa a autkoo chodzi

Perpetum-mobile....

wyciagnelem bezpiecznik od gazu wiec gas odpada

Niekoniecznie...

wystarczy ze odłaczysz przedow od elektro zaworu przy parowniku

Nie wystarczy...

Zakręć zawór na butli gazowej

I tak zrobić najlepiej.

 

A dlatego że...pod samym zaworem elektromagnesu moze byc jakis paproch,jakaś resztka oringu, lub inny wynalazek z butli i zawór sie nie zamyka , gaz delikatnie będzie sie sączył, takie przypadki to utrudniony rozruch na benzynie krótko po zgaszeniu silnika, nierówna praca na samej benzynie a na LPG auto będzie działać prawidłowo i ile fiterek sie nie rozsypie i nie zatka kanałów w reduktorze.

Najlepiej rozebrać wszystkie elektrozawory na parowniku i butli i je wyczyścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio i tak jedna sprawa sie wyjasniła odnosnie gazu-----brakło mi gazu ale to juz tak ze nic nie jechał przełaczyłem na benzyne wyciagnołem bezpiecznik czuc było ze juz nie dochodzi tyle paliwa co potrzeba ale jechał i jechał i dojechałem spokojnie do cpn gaz zatankowac i co teraz gaz juz nie był wiec nie moze potajemnie chodzic na gazie pompa odłaczona z 2 stron mam wyłacznik reczny pompy i wyciagniety bezpiecznik a auto normalnie chodziło tylko troche szarpało???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nio i tak jedna sprawa sie wyjasniła odnosnie gazu-----brakło mi gazu ale to juz tak ze nic nie jechał przełaczyłem na benzyne wyciagnołem bezpiecznik czuc było ze juz nie dochodzi tyle paliwa co potrzeba ale jechał i jechał i dojechałem spokojnie do cpn gaz zatankowac i co teraz gaz juz nie był wiec nie moze potajemnie chodzic na gazie pompa odłaczona z 2 stron mam wyłacznik reczny pompy i wyciagniety bezpiecznik a auto normalnie chodziło tylko troche szarpało???????
masz bezpośrednie dojście z aku do pompy przez stacyjkę to chyba jedyne wytłumaczenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brakło mi gazu

Czyżby?

 

auto normalnie chodziło tylko troche szarpało

Tak sie dzieje jak masz resztke gazu, wolne obroty są wysokich nie ma...

 

dojechałem spokojnie do cpn gaz zatankowac

Na oparach gazu dojechałeś....

To nie perpetum...to ecodriving...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności