Skocz do zawartości
Charakterek

Auto kompaktowe do 10 000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Z wymienionych, astra mi sie podoba pod względem wizualnym. Sąsiad ma podobną, tylko manual i chwali się, że do końca życia autka nie zmieni. Jednak kupił nówkę w salonie.

 

Jak fiat tylko Stilo i najlepiej w 1.9JTD silnik nie do za*****ia
Ma być benzyna...

 

PS. Co do Twojego avatarka, Kojot121- zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kacza1982, sąsiad miał fiata brava 1.6 chyba na benzynie..masakra. Ile on w to pieniędzy wsadził to świat nie widział, co chwile coś się psuło. I sprowadzone z Włoch i coś nie dużo miało przejechane (podobno z książką),

Więcej stał u mechanika niż jeździł, a ze znalezieniem części trudno, a nowe dosyć drogie.

 

Może diesle są lepsze :)

 

Szukaj lepiej Astry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kacza1982, sąsiad miał fiata brava 1.6 chyba na benzynie..masakra. Ile on w to pieniędzy wsadził to świat nie widział, co chwile coś się psuło. I sprowadzone z Włoch

 

Gratuluje Twojemu koledze zakupu "złomu" na kółkach ...Widziały gały co brały...Każde auto przed zakupem trzeba dokładnie sprawdzić...Czy jest to Passat czy jest to Fiat...Nie ma reguły...Jak kupisz "rzęcha" będziesz w niego pchał kasę...

 

Ja tam miałem 2 fiaty brava 1.6 i 1.9 JTD i nic się złego nie działo...Bynajmniej nic co by mój "skromny" portfel zrujnowało...

 

Jak fiat tylko Stilo i najlepiej w 1.9JTD silnik nie do za*****ia

 

Brachol ma Stilo 1.9 JTD na programie "ok" 140 km i 320 nm.Rakieta...AVG nawet smrodu nie zdąży powąchać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z kolegą teściu sprowadził brave jtd a super stanie klima szyby prąd 4 poduchy itp. i z opłatami wyniosło go ok 7-8 tyś. Ogólnie przepaść między vw a fiatem ale brava to chyba najfajniejszy fiacik z tamtych lat - polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Seat Ibiza II FL ?

Bardzo fajne auto, niewiem dlaczego tak twoja znajoma się uparła na benzynę do 1.6,

i Izie jest popularny, niedozajechania 1.9 TDI AFN (110KM),

a jak nie diesel to 1.4 16V 75KM, też jest oszczędny i mało awaryjny,

1.6 nie proponuje bo strasznie paliwożerny a nie ma tyle mocy co powinien.

 

Co Wy na to? ;)

 

Już nie wspomnę o tym wspaniałym środku (to radio, wszystko tak fajnie spasowane...)

Auto od strony technicznej naprawdę bardzo mocno zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to ten sam 1.4 co w golfach IV to nie jest ani ekonomiczny ani bezawaryjny już bym wolał SDI a 1.6 sr to już lepszy wybór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej cenie szukał bym Focusa i za niczym innym bym się nie rozglądał. Jeździ się tym bardzo dobrze, miejsca sporo i się nie psuje (poza 1.8 tdci który należy omijać szerokim łukiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli to ten sam 1.4 co w golfach IV to nie jest ani ekonomiczny ani bezawaryjny już bym wolał SDI a 1.6 sr to już lepszy wybór

Niewiem jaki jest w Golfach, ale jeśli chodzi o Ibize to wiem co mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemc2

Weź pod uwagę również Clio 2 1.5 DCI.

Przyjemny i wytrzymały samochód, b. niskie spalanie paliwa i cena w okolicach 10 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z poszukiwaniami,znalało się coś ciekawego?

Pytam bo zaciekawił mnie ten temacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam z poszukiwaniami,znalało się coś ciekawego?

Pytam bo zaciekawił mnie ten temacik.

 

Tak znalazł się....

 

Nissan Primera 2000 rok, 1,6 16V niestety bez automatu, ale za to z xenonem.

 

Miał być kompakt - prawda, ale trafiła się okazja od pierwszego i jedynego właściciela, kupiony w Niemcowni od osoby prywatnej (rodzina znajomych) z przebiegiem 150 000 km zadbane ładne autko. Więc przy takiej okazji - naprawdę nie mogli darować tego autka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak znalazł się....

 

Nissan Primera 2000 rok, 1,6 16V niestety bez automatu, ale za to z xenonem.

 

Miał być kompakt - prawda, ale trafiła się okazja od pierwszego i jedynego właściciela, kupiony w Niemcowni od osoby prywatnej (rodzina znajomych) z przebiegiem 150 000 km zadbane ładne autko. Więc przy takiej okazji - naprawdę nie mogli darować tego autka.

To fajnie że się coś znalazło.Co do primerki to mi także się podoba i miałam ją na myśli podpowiadając we wcześniejszych postach ale nic o niej nie pisałam bo miał być kompakt.

Pozdrawiam Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem pozostaje mieć nadzieję,ze autko będzie się dobrze sprawować. Daj znać za jakiś czas czy jesteście zadowoleni i czy były jakieś usterki od chwili zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności