Skocz do zawartości
kazio

KAC L i d z b a r k

Rekomendowane odpowiedzi

Asia i Karol

 

Dziękuje za to że mogłem spotkać się z przyjaciółmi :padam:

 

P.S

Moim zdaniem temat do zamknięcia żeby nie psuć atmosfery po Zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, zamknijcie ten temat bo śmierdzi jak gorzelnia z ryja na kacu i jest ciężki do ogarnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wpuszczać takich na zlot i nie trzeba nikogo pilnować tak ciężko to wywnioskować?

Zajmij się selekcją na następnym zlocie i jestem pewien, że będzie wszystko w jak najlepszym porządku. Tak ciężko to wywnioskować?

Jak sobie wyobrażasz taki zakaz wpuszczania ludzi na zlot? Jakie kryteria określają chama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem temat do zamknięcia żeby nie psuć atmosfery po Zlocie.
Racja, zamknijcie ten temat bo śmierdzi jak gorzelnia z ryja na kacu i jest ciężki do ogarnięcia.
Macie rację chłopak moje zdanie jest podobne, niepotrzebne nakręcanie atmosfery, która moim zdaniem była w pytkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawcie otwarty tylko skonczmy te osobiste wycieczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A J@ceq to pewnie mnie szukał bo chciał się bimbru napić jak rok temu (podobno mu smakował).
A szukałem ciebie? I ja ci coś przykrego powiedziałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o sooo tu chodzi i o czym mowa ja tam sie dobrze bawiłem a Jarod to super gość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq - Marewel mowil w kontekscie tego ze rok temu smnakowal Ci jego bimber i w tym roku chciales raz jeszcze. Bynajmniej ja to tak rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za świetny zlot!

...to był mój pierwszy...a juz następnego sie nie moge doczekać za rok.

Mimo że pogoda nie dopisała to ludzie,atmosfera i fakt bycia z wami były pierwsza klasa.

 

Co do ośrodka to było parę niedociągnięć,ale nie ma co obwiniać Asi i Karola.

Można jedynie podziękować za to że podjeli sie organizacji tego.

Gdziekolwiek by to było zorganizowane to i tak zawsze ktoś by sie znalazł kto będzie narzekał...z mojej strony moge jedynie pogratulować że sie podjeli organizacji.

 

Co po niektórzy narzekają na brak telewizorów,dla mnie nie robiło to większej róznicy,bo pojechałem tam was poznać i dobrze bawić a nie oglądać telenowele.

 

Fajnie było w końcu poznać ludzi z forum których sie "znało" tylko po nickach.

Podobało mi się jak każdy kto koło kogoś przechodził to tylko czaił na plakietki kto to jest :lol Szczególnie taki laik jak ja :lol

W wyniku tej trzy dniowej libacji mimowolnie zostałem przechrzczony na różowego Vanisza łącznie ze zmianą avatara.KAZIOtwoja sprawka?

 

 

A teraz żal za grzechy:

kmalinek sorry za lampke :)

kubelt i reszta z domku za legalizacje gaśnicy

Asia za pobódke w piątek o 4-tej :)

slaweq za to że Real Madryt jest lepszy niz Fc Barcelona

kucharkiza żurek o 3-ciej w nocy :)

 

Więcej grzechów nie pamiętam,nie koniecznie za nie żałuje

 

KOXI dzięki za transport.

 

Dzieki za wszystko.

 

DO ZOBACZENIA ZA ROK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego nicka miał dżentelmen z BI który poczęstował mnie tym pysznym paliwem lotniczym ? Chciałem serdecznie podziękować :kumple.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki zezwoooliłłl!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiego nicka miał dżentelmen z BI

cinul :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adams w pore sie obudzil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
J@ceq - Marewel mowil w kontekscie tego ze rok temu smnakowal Ci jego bimber i w tym roku chciales raz jeszcze. Bynajmniej ja to tak rozumiem.

u nas w pokoju chyba była jakaś flaszka bimbru dla niego, ale J@ceq ciągle miał zajętego dzioba i nie było mu jak wlać :rotfl:

 

 

 

ciesz się że nie mieszkałeś w 27 Karol27 o 4 rano zaprowadził tam wszystkich niedobitqów na impreze... bo Prezio rzekł "ej nie róbmy hałasu na korytarzu bo wszystkich pobudzimy, zapraszam wszystkich doi pokoju nr 27" w pokoju oczywiście spali ludzi i bynajmniej nie był to Prezia pokój

ja miałem 27 i jeżeli to była 1 noc to rzeczywiście były chyba ze 2 naloty, w końcu byłem na tyle przytomny żeby wstać i zamknąć drzwi na klucz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekowa za zlot... bylo OK :)

 

A co do mojego auta to .. czemu ja dopiero w tym momencie sie o dowiaduje ze moje auto bylo ' oblane ' ?

 

marewel standardowo głosi mądrosci ... uczmy sie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wpuszczać takich na zlot i nie trzeba nikogo pilnować tak ciężko to wywnioskować?

Ok, w takim razie masz zakaz wjazdu na jakiekolwiek zloty. Jeśli na forum nie umiesz opanować poziomu wypowiedzi to strach się bać, co osobiście zaprezentujesz.

 

Pilnować to można i trzeba dzieci w przedszkolu.

 

Rozdwojenie jaźni? Przed chwilą chciałeś zbrojnej interwencji administracji.

 

Jak chcą się wyszaleć to na stadion.Dla mnie formula zlotu wyczerpała się 2 lata temu dlatego nie mam zamiaru jeździć tam gdzie ktoś się napije nie panuje nad sobą i szuka zaczepki.

Bardzo się z tego powodu cieszę, nie trzeba będzie egzekwować powyższego.

Nie obrastaj jednak w piórka jako obrońca uciśnionych bo ty akurat z racji nieobecności nie masz nic do powiedzenia - tym bardziej w kwestii zajmowania stanowiska w sprawie, która Cię nie dotyczy i której świadkiem nie byłeś. Skoro tak bardzo zależy ci na przestrzeganiu porządku to niniejszym przyjmij do wiadomości, iż jakakolwiek Twoja dalsza wypowiedź w tym temacie zostanie nagrodzona kreską. Tu się wypowiadają uczestnicy zlotu i dzielimy się wspomnieniami - z prowokacyjnymi tekstami to na PW. To samo się tyczy innych osób biorących udział w tym konflikcie. Każdy wie, z kim się kłócił, od prania brudów w wąskim gronie są PW.

 

Nie będę zamykał tego wątku bo widać, że sprawia wiele frajdy ludziom. Tym bardziej jeden awanturnik nie będzie psuł zabawy wszystkim innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku to co czytam :zeco Wczoraj na chwilę zajrzałem i czytając dziś zaległości doznałem szoku. Ktoś tam wcześniej pisał o organizacji że w spale byli organizatorzy non stop widoczni i wszystko ogarniali. Ale ja sie pytam jak 2 osoby maja ogarnąć 200 osób :debil. W spale nie było dwóch organizatorów tylko kilku.

Co do pokoi to przecież nie była wina Asi i Karola że one takie są.

 

Ja się bawiłem świetnie choć w piątek najszybciej odleciałem ale w sobotę nadrobiłem. Dziękuję WLKP oraz i Kujawsko-Pomorskiemu za przygarniecie kropki :fajny Było świetnie :dobrze Choć nie chcieli mnie wpuścić do pokoju Elki :bleble bo sami tam urzędowali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to czytam to widzę że wiele osób tutaj lubi nadużywać alkoholu. co za łajzy, więcej nie jadę na zlot do takich meneli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było świetnie Choć nie chcieli mnie wpuścić do pokoju Elki bo sami tam urzędowali

Eee a cos Ty chcial od Eli ze tak sie pchales do niej ? :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak bardzo zależy ci na przestrzeganiu porządku to niniejszym przyjmij do wiadomości, iż jakakolwiek Twoja dalsza wypowiedź w tym temacie zostanie nagrodzona kreską. Tu się wypowiadają uczestnicy zlotu i dzielimy się wspomnieniami - z prowokacyjnymi tekstami to na PW

 

Kuba masz piwo u mnie na następnym zlocie i żałuję że nie miałem okazji Cię poznać osobiście (chyba że tego nie pamiętam :D) no ale ogarnąć 200 osób w 3 dni i zapamiętać ich nicki się nie da

 

---------- Post added at 21:33 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

 

jak to czytam to widzę że wiele osób tutaj lubi nadużywać alkoholu. co za łajzy, więcej nie jadę na zlot do takich meneli :P

 

przytargają Cię w Twoim bagażniku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności