Skocz do zawartości
kazio

KAC L i d z b a r k

Rekomendowane odpowiedzi

to ten wystający na masce auta, co nas w piątek z bulim podwoziłeś do sklepu? ktoś musiał mieć lepkie ręce albo szedł zygzakiem i przypadkowo zahaczył.
jak by zachaczył przypadkowo to leżałby znaczek obok auta. wiesz mnie to wisi ale takich rzeczy się nie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pitolta, impreza wyczepista i było bardzo grubo, jeżeli chodzi o pokoje to nawet nie zdążyłem swojego pozwiedzać, to wszystko przez Dolny Śląsk i Zachodniopomorskie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale takich rzeczy się nie robi

 

podpisuję się pod tym, zwłaszcza że celownik fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez Dolny Śląsk i Zachodniopomorskie
presio a kto ci wlewl że nie zwiedziłeś pokoi

 

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:52 ----------

 

zwłaszcza że celownik fajny.
właśnie, mógł podejść i powiedzieć że chce u mnie w Lubinie na giełdzie są one po 20 złociszy za sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Remek, smakowała pizza

 

No ba :D

 

Ale J@cuś zezwolił :D Jemu też smakowała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
presio a kto ci wlewl że nie zwiedziłeś pokoi

 

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:52 ----------

 

właśnie, mógł podejść i powiedzieć że chce u mnie w Lubinie na giełdzie są one po 20 złociszy za sztukę

 

Oj tam Oj tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak pizza smakowała, była ok? :)

 

Pizza była konkret :) Zjedliśmy po 1,5 trójkąta i resztę zabrałem na ośrodek, gdzie szybko zjedli ją pozostali :D Remek, smakowała pizza :?:

 

może i konkret i nawet smaczna ale cholera szybko się ze mnie wydostała w zmienionej konsystencji :D hm... a może to po tym hennese co eltom mi dolewał do coli z racji urodzin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Od godz 10.30 do 12.30 w sobotę zapraszamy na targowisko miejskie, gdzie całkowicie za darmo przeprowadzimy diagnostykę komputerową auta z grupy VAG (VW, Audi, Seat, Skoda), udzielimy porad, skasujemy inspekcje, błędy, przekodujemy moduły komfortu.

 

Zobacz więcej: http://lidzbark.wm.pl/56318,VI-Ogolnopolski-Zlot-milosnikow-VW-Passat.html#ixzz1R9A6ivCz "

 

było coś takiego ??? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ch#j trąbisz?! :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temu kto napisal ze organizacje byla do bani za rok stawiam krate.

 

Preziu trzymam cie za słowo :D i mam tez nadzieje ze nastepnym razem jak cie zawołam pic to trafie w moment jak jeszcze rozumiesz o co chodzi :D :D

Komandos tys nie mial miec czasem zmienionego nicka na wisi bęben haha :D

 

 

Nie pamiętam nick pana ktory pisał do mojej pani o francuskich pieskach ale tak: leciało mi z dachu na morde jak spałem to raz w pokoju zeby otworzyc okno musiałem skakac po jakims taborecie chyba tez zaje.......... z pkp bo ledwo stał, dziury w scianach po kontaktach, kable ja chowaem bo wystawały, światła na dzieńdobry brak, a zeby trafic na ciepła wode w momencie w ktorym sie chcialo to juz byl cud, wc czarny bo chyba nigdy nie myty ale to moge przebolec jeszcze ale nie kurcze zagrzybiony brodzik prysznicu bo to juz przesada, chodziłem po kilku budynkach i w kazdym zobaczylem kilka pokoi i serio niektore byly ladne bardzo i szczerze zazdroszcze wlascicielom, a jak poszedlem do kierownika z lokatorami budynku nr 7 to kazał nam spadac i stwierdzil ze ciepla woda jak bedzie to bedzie potem, grzyba nie ma a w pokoju wszystko dziala, aha i ze ci z pokoji o gorszym standardzie doplacaja do tych z lepszych pokoji zeby cena byla rowna a jedzenie ha kurde porcje jak na koloniach albo na dolku ;/ i tak jak ktos pisał, chyba adams, jadac 400 km ponad oczekiwałem czegos lepszego a organizacja hmm gdzie ona byla jak nawet do gryupowego zdjecia byl problem ludzi ustawic ehh

Fakt nie byłem w miedznej, ale bylem w spale i bylo o wiele lepiej

To tyle z mojej strony, pozdrawiam wrazie czego mam zdjecia brodzika sufitu itd

Edytowane przez mariuszzk85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jarod zaszokował wszystkich na ognisku

...ups... czyżby coś mnie omineło?? :wstyd:

 

 

 

 

pzdr

 

Edytowane przez jarod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie przesadzajmy! Po ponad 400km trasie trafiasz do docelowej miejscowości i się błąkasz bo nie ma żadnego oznakowania gdzie się odbywa zlot! Łapie człowieka wku*wa już od samego początku

 

Był to mój piąty zlot ogólnopolski i jeśli chodzi o miejsce zakwaterowania wypadło to blado. Nocleg za 60zł za dobę w warunkach spartańskich... Pełne zadowolenie zapewne wykazują osoby które miały wyższy komfort w pokojach. Jeśli chciał bym coś zjeść w pokoju czy nawet polać vodkę do kieliszków to pozostawała albo podłoga albo parapet!

 

Wypadało by też dać cynka właścicielom lokali gastronomicznych w mieście, odwiedziliśmy w sobotę trzy "bary" z czego w dwóch nie było nic do jedzenia!

 

Mimo to z takimi ludźmi nawet impreza na plaży bez żadnego zakwaterowania by się udała Ekipa jak co roku dobra. Szkoda że doszło do paru chamskich incydentów

 

Tak czy siak wolę Spałę czy nawet Miedzną

Dzieki wszystkim za mega impreze.

Temu kto napisal ze organizacje byla do bani za rok stawiam krate.

Sie pytam kto pozwolil temu pajacowi w kogutem na pustym lbie puszczac muze ????

15 sek i zmiana kawalka, 15 sek i zmiana, a jeszcze jak sie dowiedzialem ze frajerzyna pogonil zatrudnionego DJa to ja sie pytam kto mu na to pozwolil ???

Nie wspominajac o tym ze barani cyc przez godzine nie mogl uruchomic muzy. W reszcie ktos przyszedl i zlaczyl mu jakies 2 kabelki i zaczelo grac.

Pogoda do dupy, organizacja nienajlepsza (to eufemizm), rozumiem ze to miejsce na wspolne ognisko przy wjezdzie to zart, bo nie wiem jak tam mieli sie zmiescic wszyscy zlotowicze.

Gneralnie jedyna rzecz jaka nie zawiodla to atmosfera, ale to juz nie zasluga organizatorow.

Chlopaki powiedzieli chyba wszystko - dziwi mnie jednak tylko to ze osob, które miały obiekcje co do organizacji zlotu było dużo wiecej - teraz jednak nagle zmienili zdanie i sa zachwyceni...

 

Co do argumentu ze na zlot przyjezdza sie pobawic/napic - a nie ogladac TV czy spac wogole nie rozumiem.

 

Warunki o ktorych mowa byla w informatorze powinny byc zapewnione bo na ten zlot nie przyjezdzaja tylko faceci/alkohol ale tez zony i dzieci. Rownie dobrze mozna bylo napisac ze osrodek posiada 150 miejsc do spania typu prycza - bo przeciez i tak wiekszosc nie pamieta jak dostała sie do pokoju :)

 

Zamiast zdjęć ładnych pokoi w informatorze mozna bylo umiescic te prawdziwe :) wtedy nikt nie powiedziałby ze jest zaskoczony.

 

Wydaje mi sie ze taka prozaiczna rzecz jak stolik czy jakaś szafka na ubrania to chyba nie mega wypas a raczej standard w pokojach choćby studenckich bo o apartamentowcach nie wspomne :) Pogoda byla jaka byla i np ja mokrych ciuchow nie mialem gdzie polozyc wiec musialem pakowac to do wora. A co jesli w pokoju jest nas czterech w tym Adams? :) Wydaje mi sie ze pewne minimum wygody powinno byc zapewnione. Nie wiem jak z czajnikami ale nie widzialem ich wogole - nie bylo nawet jak zrobic herbaty czy np zupki chinskiej po powrocie z placu. Ktos wspomnial o sobotnim ognisku/grillu - jedzenie z kuchni masakra.

 

Tak jak preziu napisal atmosfera stworzyla sie sama czy to na sali czy przy ognisku pod wiata - a to przeciez bylo najwazniejsze.

 

Karol i Asia szacunek za to ze chcieliscie bo jak sami juz wiecie to wszystko nie jest takie proste jak sie moze wydawac. Zlot udany choc pewien niesmak pozostal - pytanie tylko czy to wina pogody czy tego ze poprzedni organizatorzy Darek, Jedrek, Kuba vel Krzysiu :), Preziu, Nuttie itd tak wysoko ustawili poprzeczke organizacyjna ze ciezko bedzie ich przebic :)

aa i jeszcze jedno - do tej pory a jest to juz moj 6 zlot - w tlumie wszystkich przyjezdnych dalo sie zauwazyc organizatorow, ktorzy trzymali wszystko w garsci -tutaj Asiu, Karolu tego nie bylo - jak dla mnie to wszystko toczylo sie wlasnym zyciem :)

 

Na sam koniec pozostawilem sobie jedno najwazniejsze pytanie do organizatorow - mam nadzieje ze beda w stanie mi pomoc - Nasz mod Majcin chcialby uzyskac nr telefonow do kelnerek ktore nas obslugiwaly - cala powrotna droge o nich nawijal :)

Edytowane przez jozko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź będzie całkiem bezstronna - bez przytyku do nikogo. A postanowiłem napisać, bo czytając ten wątek, to się zastanawiam, czy ludzie jechali tam się bawić, spotkać w niecodziennym gronie.... czy po to, by spodziewać się TV kablowej w każdym pokoju, warunków rodem z Mariottu....itp.

Fakt - kapiąca woda na łeb - może trochę wkur....ić, ale wystarczyłoby przesunąć łóżko.

 

Fakt nie byłem w miedznej, ale bylem w spale

No to w takim razie nawet nie masz porównania kolego :fajny Biorąc pod uwagę warunki w Miedznej i w Lidzbarku - to tak samo, jak porównać warunki w Lidzbarku i w Spale. Kumasz? :fajny

 

W Miedznej jeba....ło w każdym pokoju stęchlizną, grzyb ze ścian w nocy sam właził na jądra, sanitariaty były wspólne na korytarzu - więc ich stanu nie muszę opisywać - nie trudno się domyślić. Wszystkie ubrania, jakie miałem z rodziną - po powrocie musiałem prać, bo nawet nieużywane, leżące w walizkach, prześmiardły ogólnowystępującą wilgocią.

Tak więc podsumowując - to jeśli ktoś był wcześniej w Miedznej a teraz narzeka na Lidzbark, to coś tu jest nie halo. :debil

 

Jedynym argumentem, przemawiającym na MINUS - była pogoda. Gdyby nie to - wtedy wszyscy by siedzieli nad jeziorem bądź wałęsali się wkoło... a nie siedzieli pod dachem na sali czy też w pokoju :dupablada I nie byłoby dąsów i wszelakiego rodzaju zarzutów wobec organizatorów ZLOTu.

Ci - co tak krzyczą, to niech się zbiorą i zorganizują ZLOT za rok. Ale nie w takim ośrodku, gdzie za pobyt będę musiał wyłożyć 1000 zł za 3 dni, bo na urlop z rodziną, to sobie wolę sam jechać w miejsce wybrane przeze mnie i zapłacić za to - czego bym oczekiwał. Natomiast w przypadku ZLOTu - liczy się to, żeby było gdzie zakotwiczyć w nocy, by się wyspać. I tyle.

Niestety raz na 6 lat trafiło się w końcu, że podczas zlotu - pogoda była do Du...y, ale atmosfera i tak była nieziemska :super:

 

Nawet na zlocie w Miedznej - pomimo kijowych warunków socjalnych - można było się zajebiasczo bawić :D Wystarczy zapytać tych - co byli.

A teraz? Deszcz trochę to ograniczył, ale i tak nie ma czego żałować. :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasz mod Majcin chcialby uzyskac nr telefonow do kelnerek ktore nas obslugiwaly - cala powrotna droge o nich nawijal

 

Trzeba działać a nie gadać. Najładniejsza juz zarezerwowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na sam koniec pozostawilem sobie jedno najwazniejsze pytanie do organizatorow - mam nadzieje ze beda w stanie mi pomoc - Nasz mod Majcin chcialby uzyskac nr telefonow do kelnerek ktore nas obslugiwaly - cala powrotna droge o nich nawijal

Majcin, one nieletnie są :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam nick pana ktory pisał do mojej pani o francuskich pieskach

 

PW poszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał JACU6X6 Zobacz post

jarod zaszokował wszystkich na ognisku

...ups... czyżby coś mnie omineło??

 

Pamietasz wogole ognisko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał jozko Zobacz post

Pamietasz wogole ognisko

stary a było ognisko?

 

bylo sam rozpalalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności