Skocz do zawartości
kazio

KAC L i d z b a r k

Rekomendowane odpowiedzi

stary a było ognisko?
jak samemu się rozpaliło to było ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bylo sam rozpalalem
jednak nie wiele pamiętam ale ludzie spoko i tylko to trzymało ten spot w kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamietasz wogole ognisko

no właśnie sęk w tym że pamiętam.... i właśnie nie wiem czym ja zaskoczyłem Jacka ...

.. przecież to nie ja byłem prowodyrem rozpalenia ;)

 

bylo sam rozpalalem

no właśnie ;)

 

pzdr

Edytowane przez jarod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na 5 zlotach, nie było mnie na pierwszym kameralnym w Miedznej, nie ma co gadać warunki w Spale były najlepsze. Pytanie tylko jakby zlot w Spale wyglądał jakby przez 3 dni padało. Wszyscy by siedzieli w holu głównym (tam gdzie bilard) ewentualnie pod dachem przed wejściem, tyle że tam nie ma aż tyle miejsca, żeby wszystkich pomieścić. Jakby nie padał deszcz, to nikomu by woda nie chlapała po twarzy, jakby był upał to mało kto by chciał mieć ciepłą wodę pod prysznicem itd. itp. Jak rozmawiałem z właścicielem na 3 tygodnie przed zlotem, byłem w Lidzbarku rajd ogarnąć, to mi mówił, że ten biały budynek to on go nazywa "internat", natomiast ten nowy ma znacznie lepszy standard. Pytanie tylko jak z wielkością pokojów w tym nowym, bo słyszałem że strasznie te pokoje małe były. Ja miałem pokój coś w stylu tego co jest jego zdjęcie na stronie ośrodka - wszędzie kafelki i 2 łóżka, ale stół i tv miałem, co prawda nie odpalałem ale były ;) zapach zatęchły, no ale cóż. Budynek biały, parter po lewej stronie, obok J@cka, z osobnym wejściem z racji tego, że z Beagla przywiozłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezio, Pjotrm, Miły nie pamiętam kto z was przywiózł porterówke ale ciemno we łbie się po tym robi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt - kapiąca woda na łeb - może trochę wkur....ić, ale wystarczyłoby przesunąć łóżko.
:haha można też pójść na dach i rozwinąć rolkę papy :D qwa Danek to nie wojsko :debil

jeżeli działy się takie akcje że komuś się lało na ryj to współczuje

ja się cieszę, że byłem chyba w jakimś lepszym pokoju bo mi tam nic nie przeszkadzało :D mieliśmy telewizor który robił jednocześnie za stolik :D pojęcia nie mam czy odbierał jakieś kanały bo go nie uruchamialiśmy :D u Miłego w TV leciały programy typu "zadzwoń! kto pierwszy ten lepszy" i tak oto Piotrek dał się nabrać na -10zł z konta GSM hehe :D o większości tych ekscesów dowiaduję się dziś czytając forum :o trochę mnie to przeraża... co do zlotów to też był to mój szósty zlot i biorąc pod uwagę iż ja tam nie jeżdżę z rodziną to mi najbardziej podobało się w Miedźnej(a już najnajbardziej na pierwszym zlocie) warunki może i gorsze, ale klimat mega! W Lidzbarku warunki dla mnie były aż za dobre ;-) aczkolwiek spała był lepsza i tańsza(i do ceny to mam tu pewne obiekcje).

jak nie patrzeć chooi z tym, zlot był, miną, impreza była zaje, warunki jak widać różne i tego już nie ma sensu piłować, za to akcje typu: ktoś się z kimś przepychał, ktoś komuś niszczył auto, ktoś komuś coś zayebał itd. pozostawiły w moim odczuciu ogromny niesmak, a co gorsza to nie minęło wraz ze zlotem bo ludzie za rok dużo się nie zmienią. W zlotach najbardziej podobało mi się to, że wszyscy byli jedną wielką rodzina... a w rodzinie takich akcji się nie robi, można kogoś lubić bardzije kogoś mniej, można się z kimś podrzeć, można się z kogoś śmiać, mona się do kogoś nie odzywać ale nie napierdalać butelkami po parkingu bo ktoś na mnie krzywo spojrzał. Kupiłem BMW, ale tam na zloty nie jeżdżę gdyż spodziewam się, że zgodnie ze stereotypem dzieją się różne chore akcje... tu widzę zaczyna się podobnie! Kiedy forum miało 1000 unserów to odsetek zlotowiczów był dużo większy, a relacje między nimi WSZYSTKIMI były o niebo lepsze. Teraz mamy na forum wiele osób które się kumplują, przyjaźnią, nawet ich rodziny się przyjaźnią, baa tworzą rodziny bo się pochajtali, itd. ale są też kosy które potrafią nastawić przeciwko sobie całe regiony... a to śmierdzi kut@$em!

 

nie potrafiliście uszanować nawet tego że na zlocie był kolega Kasi Cichopek

Edytowane przez gajdus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie potrafiliście uszanować nawet tego że na zlocie był kolega Kasi Cichopek

moze z powodu ich zachowania nie chcial podac nam swojej metody na lupiez :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze z powodu ich zachowania nie chcial podac nam swojej metody na lupiez

 

bo się palcem nie pokazuje :lol

 

nie potrafiliście uszanować nawet tego że na zlocie był kolega Kasi Cichopek

 

A to ja nawet o tym nie wiedziałem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ja nawet o tym nie wiedziałem....

 

nie gadaj ze Krzyska Ibisza nie widziales ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za to akcje typu: ktoś się z kimś przepychał, ktoś komuś niszczył auto, ktoś komuś coś zayebał itd. pozostawiły w moim odczuciu ogromny niesmak

 

W moim tez, nie ma to jak na: "czesc" dostac przez okienko od forumowicza odpowiedz: "wypi**dalaj..." :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim tez, nie ma to jak na: "czesc" dostac przez okienko od forumowicza odpowiedz: "wypi**dalaj..."

Takie akcje były ?? Dramat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie gadaj ze Krzyska Ibisza nie widziales ...

 

Utwierdzasz mnie w przekonaniu ,że mam poważne dziury w mózgu po tym Zlocie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lysy to Ty nie widziales co sie dzialo pomiedzy lubelskim a wielkopolska

masakra

pierwszy raz widzialem taki smrod ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lysy to Ty nie widziales co sie dzialo pomiedzy lubelskim a wielkopolska

masakra

pierwszy raz widzialem taki smrod ...

gdyby tylko z wlpk:)

z pomorzem właśnie też spina była...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze to bylo pomorze ... (przepraszam wlkp)

jeden wuj

po to jest ogolnopolski zeby sie integrowac a nie robic jakies wrzuty

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lysy to Ty nie widziales co sie dzialo pomiedzy lubelskim a wielkopolska

masakra

pierwszy raz widzialem taki smrod ...

 

Że jak???

 

Wlkp nie dymiło z nikim,tego jestem pewiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówcie całymi zdaniami...... bo z takiego gadania właśnie syf się robi....

 

kto ? co? i komu....... a nie takie kulanie boba ;)

 

 

 

 

pzdr

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde aż się dziwię co tu czytam... myślałem, że było spoko, ale widocznie to tylko w tej grupie w której przebywałem...

 

Kradzieży znaczka mmiskowi czy słów typu "wypi**dalaj" na pożegnanie w ogóle nie rozumiem, a niby forumowicze są jak rodzina, widać zawsze musi się znaleźć jakiś debil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilczakowi ktos pojechal w stylu "te wiesniaki z lubelskiego"

od slowa do slowa, jedni obsikali auto kaczy, drudzy nawrzucali butelek pod auto wilka

potem przez 2 godziny sobie tlumaczyli na korytarzu (z sedziami)

my z Pjotrem i Gajdkiem siedzielismy na schodach i ogladalismy ten teatr

pare minut pozniej w iscie teatralnym stylu przecedziles lepetyna w sciane :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarod poszlo o to ze Majcin powiedzial ze ma najwiekszego a chlopaki znad morza powiedzieli ze to nie mozliwe i ponoc cos tam potem krzyzowali na holu w celu porownania :D Wyniku niestety nie znam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności