Skocz do zawartości
kazio

KAC L i d z b a r k

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze Adams że ty gardzisz alkoholem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Adams że ty gardzisz alkoholem

 

bo alkohol to zło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Choć nie chcieli mnie wpuścić do pokoju Elki bo sami tam urzędowali

 

Mogłeś zjawić się przed zrobieniem barykady do moich drzwi:lol Ostatecznie jeszcze jeden fotel został wolny:lol Żeby nie było, ja tam nic przeciw imprezie u mnie w pokoju nie miałam:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adams ja to wiem :lol

 

Przyjedz po uszczelke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacza chciałem się przywitać :P

 

adams a ja chciałem się z tobą napić i nie ogarnąłem :(

 

no niestety za szybko w piątek odleciałem (nie wiem jakim, cudem się znalazłem w samochodzie budząc się o 4 rano :P) i nie zdążyłem poznać tylu ludzi z którymi pisałem i nie posmakowałem cytrynówki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się bawiłem świetnie choć w piątek najszybciej odleciałem ale w sobotę nadrobiłem.

"No, wczoraj spałem w samochodzie... ALE DZISIAJ TRZYMAM FASON! Dzisiaj się trzymam!" :lol

Co stało się z Tobą po tym jak siedzieliśmy na sali z Andrzejem, Edim, Elą, Arrowem, Papluchem? Rano myśleliśmy, że znów śpisz w samochodzie, jednak znaleźliśmy Cię w łóżku. Dałeś radę. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo alkohol to zło!

 

straszne zło dlatego jak wpadłeś do naszego pokoju coś koło 4 rano to przez pół godziny które tam byłeś milczałeś jak grób :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

a mi się smacznie spało w pokoju Eli :P Gdyby nie Arrow który mi piwo aplikował podczas snu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogłeś zjawić się przed zrobieniem barykady do moich drzwi Ostatecznie jeszcze jeden fotel został wolny

 

no widzisz nie zdążyłem :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wszystkim wielkie dzięki chociaż ten zlot odbyłem trochę w kratkę :( Asia i Karol spisali się na medal a czytając wypowiedzi co niektórych to już jest naprawdę nudne i na myśl przychodzi mi tylko jedna rzecz: http://demotywatory.pl/2640791/Kozak-w-necie bo nie wiem czy gdyby niektórym na barki spadła organizacja to uporali chociażby się ze znalezieniem miejsca na taki zlot :)

 

P.S Dzięki za nocną sobotnią przejażdzkę kaczowozem po "Lidzbarku" :D

Edytowane przez kiler159

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choć nie chcieli mnie wpuścić do pokoju Elki bo sami tam urzędowali

Kto? :lol :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
no niestety za szybko w piątek odleciałem (nie wiem jakim, cudem się znalazłem w samochodzie budząc się o 4 rano )
W pokojach zjawiliśmy się po 3 rano, nawet mieliśmy Cię szukać, ale nie wiedzieliśmy gdzie:lol

 

a mi się smacznie spało w pokoju Eli

 

:hyhy

 

Gdyby nie Arrow który mi piwo aplikował podczas snu

 

Szalony Dawid:lol A wcześniej z tym piwem zasnął w fotelu, robiąc barykadę:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co stało się z Tobą po tym jak siedzieliśmy na sali z Andrzejem, Edim, Elą, Arrowem, Papluchem? Rano myśleliśmy, że znów śpisz w samochodzie, jednak znaleźliśmy Cię w łóżku. Dałeś radę.

 

przecież z paluchem się przenieśliśmy do Asi i tam urzędowaliśmy papluch i cała reszta poszła spać przede mną. wiem że siedzieliśmy z karolem fazim a reszty nie pamiętam (kto tam jeszcze był) przed nalotem na eli pokój. potem asia domek zamknęła i już myślałem że pójde do samochodu ale wszystko się dobrze potoczyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pjorm nagrał sporo fajowego materiału na kamerę postaram się wyqlać coś ciekawego z tego jak ogarnę kompa

 

Zdrowie :drinks:

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naucz się czytać miedzy wierszami.

A sprawa minie dotyczy bo niejaki KAWA ledwo stojący na nogach mnie szukał wiec jak jest taki kozak to zapraszam do lubelskiego.

Mówisz i masz...

Mówiłem, że od prywatnych wycieczek jest PW - to a propos rozumienia tekstu pisanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cinul.... gdzie są te dwie flaszki co mi dawałeś na ognisku ?? kto daje i zabiera...... :lol

 

niemniem.... zapomniałeś czegoś ;)

 

Remek..... na zdrowie, sory że tak mało ale prawie trzy lata na Ciebie czekały... więc sam rozumiesz że troszkę ubyło ;)

 

Jacek (Jacu6x6)..... thx ;)

 

 

 

ma ktoś nr konta na wpłaty na VII Zlot? bo to już tylko 362 dni...

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u nas w pokoju chyba była jakaś flaszka bimbru dla niego, ale J@ceq ciągle miał zajętego dzioba i nie było mu jak wlać

 

 

Jacek chciałem ci dać ten bimber który dał marewel dla ciebie jeszcze w piątek ale bałeś się żony, to później został wypity u koxiego w pokoju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo nie wiem czy gdyby niektórym na baraki spadła organizacja to uporali chociażby się ze znalezieniem miejsca na taki zlot
przeciez nikt ich do tego nie zmuszal - no chyba ze o czym nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S Dzięki za nocną sobotnią przejażdzkę kaczowozem po "Lidzbarku" :D

 

no strasznie szybko się alkohol skończył więc trzeba było do nocnego skoczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie muszę podziękować organizatorom, bo byłem pierwszy raz. Jedynie co, to mam "coś" do tego skaczącego gościa (właściciela, zarządcy tego obiektu), bo argument, który usłyszały dziewczyny, że ci z "7" (gorszy standard) muszą dopłacić do tych z budynku głównego muszą "wyrównać ceny" do mnie nie przemawia. Argument, że wezwie policję, też z dolnej półki. Pozwolę sobie jednak nadmienić o standardzie: u mnie "budynek 7" by nie przeszedł przy odbiorze, ale narzekać nie można, zawsze mogło być gorzej (?). Asia wielkie dzięki - wiesz za co. Ale ogółem ok (nie mam porównania z latami przeszłymi, bo to "mój pierwszy "raz"). Muszę też tu podziękować Grupie Śląskiej za przygarnięcie "sieroty" z opolskiego. Na następnym zlocie stawiam kratę! :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności