Skocz do zawartości
Slay

Moderatorzy forum Passat.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio rzadko zaglądam na forum. Więcej przebywam na forum Nikona lub forum mojego miasta i muszę powiedzieć że poziom na jakim jest zarządzane nasze forum jest wysoki. Może nasi moderatorzy nie są doskonali, ale aż przyjemnie tu zajrzeć i mieć pewność że każdy nowy temat trafi we właściwe miejsce oraz że większość głupich postów trafi w kosza. Z dumą worze na klapie mojego POLO forumową wlepę!

 

 

PS. Szczególnie radzę uzbroić się w cierpliwość jak ktoś zamierza korzystać z forum Nikona. Dział techniczny to jeden wielki śmietnik i aż się nie dobrze robi czytając w koło o tych samych problemach, moderacji praktycznie zero!!!!!

Wlepy z forum nikona nie będzie u mnie na samochodzie!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko dzięki użytkownikom, a nie moderatorom. Ci drudzy tylko tu śmiecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby Zdun mniej pil Specjala to jeszcze lepiej by bylo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o jakim forum piszesz ale na Nikoniarzach siedzę równie często jak tutaj, do tego pclab i jeszcze kilka innych mniejszych - i o ile z opinią na temat vw-passat się zgadzam - tak o Nikoniarzach również mam bardzo dobre zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak porównujemy fora to prawdziwy rygor panuje na forum Wiary Lecha-porównując Nasze i forum WL to na naszym jest baaaardzo lajtowo :hyhy

 

Ale z drugiej strony rygor panujący na wspomnianym przeze mnie forum nie wychodzi mu na złe-wręcz przeciwnie-pięknie się z niego korzysta :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Łubu dubu łubu dubu

Niech żyje nam prezes naszego kluby

nich żyje nam

to śpiewałem ja Jarząbek"

 

:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o jakim forum piszesz ale na Nikoniarzach...

 

Oczywiście że piszę o Nikoniarzach.. burdel jak nie wiem co. Co drugi dzień temat pt. jaki szeroki kąt pod DX i dyskusja od nowa :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A KTO MI POWIE JAKI OLEJ NALAĆ DO TDI I JAK SKASOWAĆ SERVICE????????? :D

 

A serio to trzymają poziom i dlatego lubię tu siedzieć :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to mamy dzisiaj dzien wazeliniarza ? :D

 

PS. temat trafi do kosza a autor dostanie ostrzezenie za umieszczenie tematu w zlym dziale :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to mamy dzisiaj dzien wazeliniarza

 

Jeśli to prawda to z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić całą Administrację forum vw-passat.pl :lol

Edytowane przez michalrx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również uważam, że mamy super administrację:)

 

 

P.S. dostanę teraz maila forumowego? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja również uważam, że mamy super administrację

 

tak dobry gospodarz to 0,5 sukcesu >>> taki ANIOŁ ,, stróż '' jak w alternatywach :lol:lol:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z dumą worze na klapie mojego POLO forumową wlepę!

 

Kurde no. Dobrą chwile szukałem z wujkiem Google co to znaczy "worze" :D i nie znaleźliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i tak wioskowych głupków nie brakuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"worze"

 

Wielki wór

W wielkim worze :D

 

A z modami da się dogadać jak się chce ;) coby nie było że OT na offtopie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo swobody panującej na naszym szanownym forum,ramy wypowiedzi są przestrzegane-tu udana rola naszych mod-ów.Czego chcieć więcej??Profeska,tyle....:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio rzadko zaglądam na forum. Więcej przebywam na forum Nikona lub forum mojego miasta i muszę powiedzieć że poziom na jakim jest zarządzane nasze forum jest wysoki. Może nasi moderatorzy nie są doskonali, ale aż przyjemnie tu zajrzeć i mieć pewność że każdy nowy temat trafi we właściwe miejsce oraz że większość głupich postów trafi w kosza. Z dumą worze na klapie mojego POLO forumową wlepę!

 

:lol ale jaja :lol myślałem że to jakiś wkręt,bo i ten wór,duma,sweterek polo :haha

lizaczek--może dajcie mu banana na tydzień to przemyśli sprawę jeszcze :haha normalnie aż mi się samopoczucie poprawiło i sobie drina walne :lol

No i tak się zastanawiam,czemu przez To nasze kochane forum--zostanę (lub już jestem) alkoholikiem? :lol2

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że piszę o Nikoniarzach.. burdel jak nie wiem co. Co drugi dzień temat pt. jaki szeroki kąt pod DX i dyskusja od nowa

 

Odwiedź forum Pentaxa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności