Skocz do zawartości
subo_vr6

climatronic punkt po punktcie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie sprawa następująca potrzeba mi liste rzeczy punkt po punktcie co wchodzi w skład climatronica do pasata b4 vr4 rok 96 więc już z econ.

chcem u siebie zamontować climatronica i znalazłem dawce w wawie ale nie chce mi sie jechać i wymontowywać tego wszystkiego, dlatego chcem wysłać liste rzeczy które ten typ mam mi wymontować, bo gość który ma tego b4 jest zielony w temacie i nie chcem aby coś pominą.

czytałem na forum pare postów i wiem jak i co zamontować ale nigdzie nie ma takiej listy co potrzebne do swapa.

prosze o pomoc i z góry dziękuje.

Edytowane przez subo_vr6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod prosba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opt1306842298t.JPG

jdv1306842298z.JPGbfi1306842298x.JPGcqs1306842298b.JPGopt1306842298x.JPG

może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czwartek będę przerabiał swojego paska na climatronica to wieczorem przerzucę na forum co zmieniałem, co dokładałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w czwartek będę przerabiał swojego paska na climatronica to wieczorem przerzucę na forum co zmieniałem, co dokładałem

jak będziesz mógł to zrób foty, na pewno się przydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zielony w temacie to moze sam podjedz wymontować, zeby Ci czegoś nie połamał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadąc od przodu auta

- czujnik temperatury ze zderzaka

- skraplacz - chłodnica jak masz podwójny wentylator to twój zostaje

- lewe nadkole akumulator ciśnienia

- wężyki do podciśnień

- węże klimatyzacji aluminiowe na jednym ma być presostat uchwyty do nich śrubki i zaczepy

- kompresor z łapą i śrubami

- wiązki elektryczne wszystkie nie poucinane najprościej wyplątywać wszystko po kolei każde cięcie oznacza czegoś brak z wiązką wentylatorów

- na wiązce z komory mają być dwa przekaźniki

środek

- nagrzewnica kpl z wiązką panelem

- instalacja przekaźnik 106 z bezpiecznikiem zielona wtyczka wszystko całe nic nie cięce małe wtyczki kolorowe nie poucinane (podświetlenie, x, prędkość)

- to czego nikt nie daje w lewym głośniku jest czujnik nasłonecznienia więc ten czujnik z kratką z głośnika inaczej będzie sobie panel migał jak u mnie

 

tyle wystarczy aby zadziałało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku jeszcze fotu do tego i na warsztat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie fot nie zdążyłem zrobić :) ale wsadzenie climatronica przy digi to pestka. Ogólnie to żałuję że wsadziłem z b3 teraz bym wsadził z golfa 4 nagrzewnice podobne a sterowanie o wiele ciekawsze i kabelków więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie fot nie zdążyłem zrobić ale wsadzenie climatronica przy digi to pestka. Ogólnie to żałuję że wsadziłem z b3 teraz bym wsadził z golfa 4 nagrzewnice podobne a sterowanie o wiele ciekawsze i kabelków więcej

a ja głupi, mogłem mieć klimę(nie climatronic) rok temu za 20 zł i nie wyciągnąłem z passka na szrocie :/:mlotkiem

 

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:33 ----------

 

a i do autora tematu:

zmień na punk po punku bo teraz źle brzmi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacu jescze zapomniałes o osuszaczu(bądz jak mówią filtrze klimy)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacu jescze zapomniałes o osuszaczu(bądz jak mówią filtrze klimy)

a to nie jest to samo co skraplacz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skraplacz jest w srodku w nagrzewnicy a osuszacz w prawym blotniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacu jescze zapomniałes o osuszaczu(bądz jak mówią filtrze klimy)

 

Nie zapomniałem bo po co komu stary filtr trzeba kupić nowy, jaki jest sens zakładać stary filtr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, jaka jest lista niezbędnych elementów do klimy manuala? Sprężarka, chłodnica z wentylatorami, tunel i....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam u siebie na chłodnicy jeden wiatrak, to muszę przełożyć chłodnicę z dwoma wiatrakami?? chodzi o climatronic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasowaloby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pasowało a musisz wczoraj w korkach oba wiatraki chodziły ba drugim stopniu a temp oscylowało koło 90-100. Znowu powiem że człowiek mądry po fakcie było pchać wiatraki z golfa IV TDI te zapie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore sie za przerobienie mojego 1.8pf na szeroki pasek i bede teraz montować chłodnice od 2e z tego co widze to jest większa i powinna lepiej znosic upały bo teraz w korku to i nawet 100 stopni i niekiedy troszke wiecej:D a też 2 wentylatory,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności