Skocz do zawartości
Patrick

Automatycznie podnoszona klapa w KOMBI-to działa!

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie bym się podzielił tą wiedzą , i dlatego napisałem że działa klapa z trzech przycisków wyżej napisali że na klapie nie działa przycisk i nie otwiera klapy.

Kupiłem moduł komfortu już ( trzeci - długa historia ) był tak przekodowany w ten sposób .

Nie wiem czy coś pomorze jak podam wartości kodowania modułu ?

 

Vag com.jpg

 

Jak to nie pomorze to dajcie znać co mam szukać i gdzie?

Edytowane przez Sobek800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy ,czy jest możliwość zakodować zamek tylnej klapy w passacie b5fl kombi aby po naciśnieciu środkowego guzika na pilocie klapa odskoczyła programem vag-k can commander full 1.4

jeżeli tak to prosiłbym o instrukcje jak to dokładnie zrobić z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest ktoś kto by się zajął przekodowaniem mojego passka by klapa odskakiwała w okolicy Bełchatowa

wydaje mi sie ze z sprężynkami dał bym rade sobie sam

dodam ze mam vw z 2003 r kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich którzy mają problem z modułem komfortu.

Mój problem z modułem komfortu trwający około dwóch lat , ten użytkownik ( lismulder ) rozwiązał problem w ciągu jednego dnia (:

Nawet w serwisie idio... nie mogli nic zrobić.

NAPRAWDĘ POLECAM TEGO GOŚCIA ( LISMULDER )

Jeśli chcecie otwierać tylną klapę z pilota to też potrawi to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odkopię troche temat. Przymierzam się do moda z klapą

mam pytanie czy takie główki do siłowników są odpowiednie ?

http://allegro.pl/gniazdo-silownika-szyby-fendt-farmer-309-vario-i5218490331.html

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Pytanie do użytkowników tego moda

Możecie podzielić się informacją jak po dłuzszym czasie ten "układ" się sprawuje ? Czytałem na forum skody że tam ludzie z nigo po niedlugim okresie rezygnowali ze względu na rózne nieoczekiwane problemy które zaczęły występować w czasie eksploatacji.

Edytowane przez dracoone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że oni to źle robili. Mieli za mocne sprężyny i plastikowe główki siłowników. Jeśli prześledzisz moje posty tutaj to zobaczysz, że też miałem problemy, póki robiłem jak oni. Jednak ostateczna wersja, czyli słabsze sprężyny, metalowe główki siłowników zamontowana jest u mnie do dzisiaj i sprawuje się wciąż ok. Nie chce mi się sprawdzać dat postów, ale pewnie ok trzy lata, a napewno dwa minęły od zamontowania ostatecznej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super ja wczoraj kupiłem zgodnie z radami vipperka sprężyny zielone w Tychach. Teraz tylko potrzebuje metalowych główek do siłowników i modzimy . Kolego rzucił byś okiem na aukcje powyżej czy to taka główka chodzi mi o rozmiary.

Ciężko je znaleść a Typ z allegro nastawiony na dodatkowy zarobek z przesyłek (listem wysyłka jedynie 1 szt. powyżej już kurier za 20)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, te z linka są ok brałem je od tego sprzedawcy. :ok

Płaciłem za swoje 0,99zł/szt. + 6zł za list polecony (4 szt. w kopercie), ale jak zrobił się gościowi ruch w interesie to i ceny w górę poszybowały. :hyhy

P.S. Nie zapomnij o odbojach z Scirocco, bez nich ,,start,, klapy jest mocno utrudniony. :ok

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać ale Koleś życzy sobie przy zakupie 2 już wysyłkę kurierem za 20 zl :D

Także kupując przedmioty za 10 za przesyłkę trzeba dać 20zl czyli jedna "główka wychodzi 15zl :D

Muszę gdzieś poszukać na miejscu może coś taniej wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy te odboje pasują zamiast ori z klapy? czy trzeba coś przerabiać? i jak powinny być ustawione (tam chyba jest jakaś regulacja...)? z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś linka gdzie kupić sprezynki metalowe główki juz mam a odboje z scirocco wszystkie są takie same ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś linka gdzie kupić sprezynki metalowe główki juz mam a odboje z scirocco wszystkie są takie same ?

Jak coś mam 2 zielone jakbyś był zainteresowany to pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol Pw Ci pisze nie dostajesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Koledzy mam pytanie, podłączyłem się pod moduł komfortu (po ponad miesięcznych zmaganiach z interfejsami - długa historia), odczytując wartości z 04361-3 mam tam 65. Ogarniam to w Borze Variant z modułem 1C0 959 799 B, mam już aktywowane otwieranie/zamykanie szyb z pilota czeskim Motordiag. Spotkał się ktoś z was już z taką wartością w tych komórkach, jeśli tak, to jak to ogarnął?

 

Jeśli było wybaczcie, ale czytałem cały temat i próbowałem przeszukać i nigdzie nie znalazłem takiego problemu.

 

EDIT: 08/08/2015

Dla potomnych: podjąłem się wyzwania i wyłączyłem z powrotem motordiag'iem otwieranie okien. Uruchomiłem VDSa, w komórkach 04361-3 zmieniła mi się wartość na 73. Zaryzykowałem i wstawiłem tam od razu wartość 66. Otwieranie szyb z kluczyka działa, otwieranie klapy z kluczyka działa.

Edytowane przez ethe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrick czy mógłbyś zrobić Re-Upa tego programu z linku "http://rapidshare.com/files/279158760/VDS-PRO_DOS6.22.iso", którego dodałeś w post nr http://forum.vw-passat.pl/threads/103091-Automatycznie-podnoszona-klapa-w-KOMBI-to-dzia%C5%82a!?p=1349999&viewfull=1#post1349999

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odgrzewam kotleta.

 

Pytanie czy ktoś z woj łódzkiego może z Łodzi potrafi zaprogramować moduł komfortu żeby klapa odskakiwała.

 

Chciał bym zrobić sobie takie udogodnienie ale trzeba zacząć od tego żeby klapa odskakiwała. czekam na informacje może toś potrafi to zrobić ma laptopa i kabelek.przy okazji jakieś spotkanie i rozmowa wymiana doświadczeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak przeglądam ten temat, faktycznie mod ciekawy, a co jeśli wzbogacić by go o domykanie klapy na zasadzie działania audi a6 c6 http://tnijurl.com/autozamykanie/ ? :))

Ewentualnie taki oto moduł z Opel Vectra C, jest on na lince, więc mógłby idealnie się do tego nadać :)

http://allegro.pl/domykanie-klapy-vectra-c-i5929838016.html

Mogłoby być znacznie ciekawiej ;)

Edytowane przez grkoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, przeczytałem prawie cały wątek. Wiem jest to o kombi a czy ma ktoś info jakie spręzynki itd założyć do sedana? B5fl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, przeczytałem prawie cały wątek. Wiem jest to o kombi a czy ma ktoś info jakie spręzynki itd założyć do sedana? B5fl

 

Gdzieś czytałem, w sedanie przy sprawnych amorach powinna odskoczyć sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności