Skocz do zawartości
marcin9962

Światła do jazdy dziennej DRL ( LED )

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zastanawia mnie, z której opcji skorzystać. Co będzie bardziej "fabryczne"?

tu masz cały temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

wsadziłem sobie w halogeny "ŻARÓWKA LED HB4 9006 TURBO LED 3014 CANBUS WHITE". Świeci mega dobrze. Później zrobię fotę to wrzucę tutaj. Jakoś przy moim szczęściu z żarówkami mnie nie zdziwiło, że wywaliło na desce błąd żarówki (wg aukcji w 90% nie wywala, cóż...).

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Dlaczego ten błąd jest nawet jak mam ustawione na pozycyjne lub mijania? W obu przypadkach halogeny są przecież wyłączone.

 

Powiem szczerze, że wolałbym mieć ten błąd tylko jak halogeny się świecą. Wtedy przynajmniej bym wiedział na, których światłach jadę.

 

Gdzieś się natknąłem na forum, że można z VCDSa wyłączyć światła przeciwmgielne, wtedy nie będzie błędu i będą świeciły. Potwierdzone to jest? Na jakich bordnetzach tak można zmienić? Czy może inny sposób? Jak wyżej pisaliście można tymi rezystorami, ale znowu wracamy do punktu wyjścia, że oszczędność żadna bo prąd "idzie w kosmos".

Edytowane przez ravenpoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oszczędność żadna bo prąd "idzie w kosmos".

Jaki widzisz w tym problem?

przez rezystor zwiększy co się rachunek za prąd?

Jak chcesz zrobić to tak jak trzeba bez rezystora i bez błędu spalonej żarówki załóż BCM z b7 i będziesz miał po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć,

wsadziłem sobie w halogeny "ŻARÓWKA LED HB4 9006 TURBO LED 3014 CANBUS WHITE". Świeci mega dobrze. Później zrobię fotę to wrzucę tutaj. Jakoś przy moim szczęściu z żarówkami mnie nie zdziwiło, że wywaliło na desce błąd żarówki (wg aukcji w 90% nie wywala, cóż...).

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Dlaczego ten błąd jest nawet jak mam ustawione na pozycyjne lub mijania? W obu przypadkach halogeny są przecież wyłączone.

 

Powiem szczerze, że wolałbym mieć ten błąd tylko jak halogeny się świecą. Wtedy przynajmniej bym wiedział na, których światłach jadę.

 

Gdzieś się natknąłem na forum, że można z VCDSa wyłączyć światła przeciwmgielne, wtedy nie będzie błędu i będą świeciły. Potwierdzone to jest? Na jakich bordnetzach tak można zmienić? Czy może inny sposób? Jak wyżej pisaliście można tymi rezystorami, ale znowu wracamy do punktu wyjścia, że oszczędność żadna bo prąd "idzie w kosmos".

 

Musisz wyłączyć diagnozę trybu zimnego dla halogenów - nie powinien w tym momencie od razu zgłaszać błędu przepalonej żarówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz wyłączyć diagnozę trybu zimnego dla halogenów - nie powinien w tym momencie od razu zgłaszać błędu przepalonej żarówki.

 

i tyle? próbował ktoś? nie mam VCDSa i znowu bym musiał prezess7 prosić o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na filmiki z ogłoszenia to będzie gówno widać. Zauważ jak zapala xenony, to są zdecydowanie jaśniejsze od tych drl-ow. Raczej dupy nie urwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje opcja tylko w halogenach? Mi akurat opcja w halo się średnio podoba :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko chciałbym zrobic sobie swiatla dzienne tylko mysle o tasmie led w przednich lampach i mam pytanie czy klosz jest klejony czy ma np jakas uszczelke ze mozna bez problemu rozebrać lampe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rozcinać lampę. Odpuść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jeszcze jakas inna mozliwosc swiatel dziennych? Bo ani te w halogenach ani w zderzaku jakos mnie nie porywaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]147720[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]147721[/ATTACH]

 

Sam to robiles czy kupiles gotowe lampy? Bo o tym wlasnie myslalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam robiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są ory lampy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To są ory lampy?

 

Tak ori , a widziałeś takie.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ori , a widziałeś takie.?

To w końcu ory czy nie?

Gdzie miałem widzieć?

Mam Passata 2 tyg i nie jestem mega znawca więc nie mam pojęcia czy to jest ory lampa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno zrozumiec? Lampy ori od vw ale modyfikacja juz nie. W srodel dolozone sa zapewne pasku ledowe jakies. Wiec bez rozklejania lamp sie nie obedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz już wszystko jasne

 

Fajnie to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności