Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ,że w temacie spotów Grupy Wlkp zrobił się lekki burdel

:hyhy: postanowiłem założyć temat off topicowy czyli wielkopolskie blubry :dobrze.

 

Mam nadzieję ,że szanowna administracyja naszego forum nie będzie miała nic przeciwko :kumple

 

 

Proszę powstrzymać się od pytań technicznych i POLITYKI w tym wątku!!!

 

Na forum istnieje bardzo dobrze rozwinięty dział "Warsztat" jest tez opcja szukaj,pw,mail cokolwiek.

 

Ten wątek mam na celu luźne rozmowy a nie na szukanie odpowiedzi na Wasze awarie.

 

Dziękuję za uwagę :kumple

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo! inni mają, a u nas nie było :P

Omijajcie Przybyszewskiego i rejony - remontują wyremontowany remont i korki są tam gorzej niż kosmiczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ,że mają tam zacząć robić bo zrobili prowizorycznie bo im pogoda jesienią przeszkodziła....żenada.W Skórzewie tez jak na księzycu i końca nie widać,co chwile grzebią w innym miejscu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem ściągali nowy asfalt na rondzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem ściągali nowy asfalt na rondzie...

 

Takie coś tylko w Polsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to do szamotuł postawili 40km/h, zeby ludzie nie dostawali odszkodowan za uszkodzone koła i zawieszenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to do szamotuł postawili 40km/h, zeby ludzie nie dostawali odszkodowan za uszkodzone koła i zawieszenia...
Hah... Gdzieś czytałem że w Bydgoszczy budżet na odszkodowania kończył się pod koniec stycznia ;D

Kosmo jeździsz już dziaduniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, kiedy dziaduniem zacznę jezdzic...

 

ostatnio jeszcze gdzieś mi prąd zaczął uciekać...a nie mam kiedy się za to zabrać...

 

o innych usterkach nie wspominam nawet...niech stoi jak mu dobrze, ja już rower odkurzyłem:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsza usterka to ropa i benzyna >5zł :/

Jakbyś chciał to w któryś weekend podbijam i z chęcią coś podłubie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, ale z podłubaniem to sobie rade sam dam...bo to auto jest proste jak cep..

 

własnie walcze z inną usterką:P budżetem:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas w Kaliszu w tamtym tygodniu godziny szczytu a oni na obwodnicy pasy maluja !!! i obwodnica i suniesz jedyne 30 km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga a czego sie spodziewałaś?Przecież pan Heniek z Wackiem robia od 7 do 15 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to w Kaliszu mają odważnych motocyklistów, ostatnio koleś jechał na motorze 200km/h z podgiętą tablicą rej. główna ulicą Kalisza. No ale mamy tak wyspecjalizowaną grupę pilicjantów że kolesia złapali... bo się przewrócił :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawie jak u mnie pod domem:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje 5L benzyny

 

Ty wiesz po ile jest benzyna????? a prawda Ty masz dyzla :P .Mam pół litra rozpuszczalnika w domu-styknie? :hyhy:

Edytowane przez kmalinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do spotu to ja pojadę od razu na miejscówkę "Wartę" nie będę wlatywał pod M1, będę już tam od południa mam okazje powędkować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj go na lawetę i utopimy we warcie jako Marzannę :haha:

 

P.s. Mercedes sprinter przeciętnemu Polakowi kojarzy się z białym dostawczakiem, którego kierowca najczęściej, wie że są jakieś przepisy, ale uważa, że go nie obowiązują. -Powala mnie ten tekst :haha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszko masz jakieś doświadczenia z CDI w swoim sprinciaku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak : blaszak lata z przyczepą (2,7 CDI,160KM w automacie) tylko PL-D-PL stała trasa.rok prod 2000r ,nakulane ponad milion ( 970 000 km w/g licznika,a chusteczka wie ile cofnięte) ,silnik w tym zestawieniu wytrzymuje ok 400-450 tyś km i to dlatego ,że lata z przyczepą. Skrzynia padła raz,wał padł raz,wymiany podstawowe na czas i nic ponadto się z nim nie dzieje.Spalanie solo przy delikatnej jeździe ok 8-8,5/100km,z przyczepą 10-11/100km.

 

Generalnie jak dbasz o auto to nie będzie się psuło,bo dużo ludzi ma opinie ,że Sprinet to syf-niestety,jak się nie dba ,albo robi na od******* to potem ma się taką opinie.

 

W styczniu kupiłem 8-paletówke ,2,2 CDI 110 KM ,z małym przebiegiem i jak na razie zero wkładu własnego....Bardzo dobre dostawczaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nieźle...i mnie 85% paliwa jest z rzeszy a tam lipy nie ma jak u nas.Jeśli tankujemy w PL to tylko Orlen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności