Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Koledzy, mam szybkie pytanko - gdzie w Poznaniu (lub okolice) kupię od ręki kabel głośnikowy 2x 2,5mm?

Ewentualnie jaki zakład car-audio polecacie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na metry kabel jest w castoramie i leroy merlin, jak chcesz coś lepszego to uderzaj na ulicę Siemiradzkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ! Śmiga padlinka :D Okazało się że uszkodzeniu uległ zawór listwy wtryskowej i nie było ciśnienia paliwa :D

 

Aktualnie idzie dużo lepiej niż wcześniej i podejrzewam że kosmo swoim AHL był by zjedzony :bleble

 

 

A więc ognisko nie aktualnie - do kolejnej usterki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bądź, taki hop:] AHL juz nie ma zapieczonych hamulcy, ma nowe świece, nowy olej i nowe filtry:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bądź, taki hop AHL juz nie ma zapieczonych hamulcy, ma nowe świece, nowy olej i nowe filtry

 

Trzeba kiedyś się ustawić :bleble:dobrze

Edytowane przez kmalinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat ogólny, to trochę naśmiecę;) Po raz kolejny bardzo dziękuję Kubie za pomoc w doborze części, szybką wysyłkę i przede wszystkim za ludzkie podejście do klienta (nie naciąga na zbędne wydatki). Zawieszenie wymienione i śmiga jak ta lala. Niestety coś mi się popierdaczyło z silnikiem, bo spala paliwo i to w ilości jakieś 5,5l/100km;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że Kuba ma neizniszczalne wizytówki - zostawiłem w kieszeni, została wyprana... i nic jej nie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu mi przypomniałeś, że miałem napisać o jednym tylko zastrzeżeniu - nie dał wizytówek;) No dobra. Jest jeszcze jedna sprawa: nakrętka od końcówki drążka kierowniczego była bez gwintu. Oczywiście zanim to zauważyłem, to kląłem okrutnie, że nie mogę jej zachwycić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za chińskie rączki to on nie moze:p

 

tez byłem pod wrazeniem traktowania u Kuby:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro temat ogólny, to trochę naśmiecę Po raz kolejny bardzo dziękuję Kubie za pomoc w doborze części, szybką wysyłkę i przede wszystkim za ludzkie podejście do klienta (nie naciąga na zbędne wydatki). Zawieszenie wymienione i śmiga jak ta lala. Niestety coś mi się popierdaczyło z silnikiem, bo spala paliwo i to w ilości jakieś 5,5l/100km

 

A już się bałem że coś nie halo bo się nic nie odzywałeś ;) Postaram się abyśmy pogadali o wszystkim w Toruniu ;)

 

Dodam że Kuba ma neizniszczalne wizytówki - zostawiłem w kieszeni, została wyprana... i nic jej nie jest :D

 

Kurcze sam ich tak nie testowałem ;) Ale to dobrze - szybko o mnie klient nie zapomni :) Tomek a może przejechał byś się w niedziele do Torunia ze mną? Ekipa ma być niezła... ;)

 

Jest jeszcze jedna sprawa: nakrętka od końcówki drążka kierowniczego była bez gwintu. Oczywiście zanim to zauważyłem, to kląłem okrutnie, że nie mogę jej zachwycić

 

Co za kasztany ;) Dobrze że sama końcówka miała gwint ale wtedy była by wymiana - no stress ;)

 

za chińskie rączki to on nie moze

 

To podobno łapy niemrów robią :D Meyle... ;)

 

 

A tak na zakończenie - cieszę się że jesteście zadowoleni ;) Szkoda tylko że nie mam w ofercie tego co zawsze interesuje ormowca... Ale może kiedyś się przekona do innych firm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek a może przejechał byś się w niedziele do Torunia ze mną? Ekipa ma być niezła...
Chciałbym, ale w sobotę celebrujemy urodziny i w niedzielę na pewno nie będę w stanie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w niedziele do Torunia ze mną? Ekipa ma być niezła...

Jeśli mowa o otwarciu sezonu, to myślałem, że ma być w sobotę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee.. w sobote?? Kuurcze to lipa :/ do 13tej w sklepie... Nie doczytałem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba sprawdziłes moze mi te dywaniki do mojego bolida ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś ma dojście do oranżady? ;) na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki.

Miałbym prośbę do kogoś kto byłby w tym tygodniu we Wrześni o opinię na temat tego autka.

Generalnie mam na oku kilka i w sobotę wybieram się po któregoś ale jeżeli ktoś może lukną zanim walkę parę kilometrów czy nie będę jechał na darmo.

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-C18371400.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, znacie dobrego diagnoste w poznaniu, czy moze ktos z was posiada vaga? musialbym zrobic komplet logow, a ze jestem z zg i dopiero poznaje miasto, nie chce jechac w ciemno, zaplacic 100zl i pozniej zalowac ze bylem w takim a nie innym warsztacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc, znacie dobrego diagnoste w poznaniu, czy moze ktos z was posiada vaga? musialbym zrobic komplet logow, a ze jestem z zg i dopiero poznaje miasto, nie chce jechac w ciemno, zaplacic 100zl i pozniej zalowac ze bylem w takim a nie innym warsztacie.

 

Cześć Maciek! Odezwij się do Ormowca - pomoże na 100% ;) Na początku maja zapraszamy na spota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maciek! Odezwij się do Ormowca - pomoże na 100% ;) Na początku maja zapraszamy na spota ;)

 

Posłuchaj Kuby, on dobrze gada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności