Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszko, z tym przebiegim to raczej nie żart. Ja swojego kupiłem we wrześniu 2010r i miał nakulane 86000km 2001 z grudnia, początkowo nawet na niego nie zwóciłem uwagi, bo też tak sądziełm jak Ty. Ale znajomy z Krotoskiego zasugerował że mam mu podać WIN i go przeswietli. No i się zdziwiłem wszystko OK cała Niemiecka historia widoczna, cały serwis, przebieg, ostatni Long Life itp... no i mam książkę od szwaba w domu :) A nakłonił mnie do sprawdzenia jego stan, teraz prócz rożrządu tylko leje paliwo i śmigam :D Acha no i tylko Kubuś musi mi olejek podesłać ;)

Wiesz to nie TDI gdzie mają nakulane po 200 tysia minimum :) on nie pali 5,6 czy 7 tylko 9-10 a jak mu depniesz uchuchu

Tak więc może warto

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,ja nie powiedziałem,że nie warto,ale należy go sprawdzic bo wiesz jak to jest z passatami w konisach.Granda normalinie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale dziś pogoda ;) Aż się nie chce w sklepie siedzieć - po południu rowerek z synem :) Pochwale się - AVF ojca dostał program a przed nim jeszcze wymieniłem w nim przepływke no i teraz jakoś jedzie... ;) Ale na wszelki wypadek logi trzeba zrobić... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,ja nie powiedziałem,że nie warto,ale należy go sprawdzic bo wiesz jak to jest z passatami w konisach.Granda normalinie :

 

No dokłdnie, robią w tych komisach co chcą.. a potem czytamy na epoznan.pl hehe :)

 

Kuba a może zamaist rowerka nad jeziorko popływać hihihi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebieg może być. On jest wyprodukowany w końcówce 2004 a pierwsza rejestracja była dopiero lipiec 2005. Więc i tak średnia wychodzi 20kkm rocznie.

Dziś dostane od niego VIN (komis mi poda przed telefon tylko gość musi dojechać na plac), a poprosiłem was o oblukanie bo jak by nie patrzeć walnąć 400km + opłaty za A2 dla samej frajdy to średnio.

Jeżeli ktoś z was mógłby go obejrzeć byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja bardzo chętnie, ale dziś mam urwanie głowy a jutro jeszcze nie wiem. A powiedz gdzie to jest w Poznaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten komis jest na ul. Pułaskiego 23 (przy salonie Peugeot), tak mi powiedział ten właściciel.

Także chyba centrum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na pewno nie dam rady,jutro tymbardziej,może w poniedziałek ale nie mogę nic obiecac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, będę wdzięczny. Generalnie wtorek to pierwszy dzień w który mógłbym się wogóle wybrać ale byłoby przyjemnie wiedzieć po co się jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem gdzie on stoi, prawie codzienne jade tamtędy do pracy i nawet go widziałem :D i się zastanawiałm ile na śnieżynka może kosztować hhe jeśli koleś ma czynne od 7 rano, to w poniedziałek przed pracą wstąpie. Albo inna opcja jutro wlece tylko napisz mi czy ma czynne w niedziele :) i załatwione:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy czynne bo w ogłoszeniu nic nie ma.

Komórka nie odpowiada ale wydaje mi się, że skoro giełda jest to i komis pewnie otwarty, przynajmniej u nas tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się dodzwonisz do niego i ma jutro otwarte to daj znać, to może dam radę tam podjechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę poznańskie komisy są zamknięte.

Kiedyś jeździłem cały dzień w poszukiwaniu otwartego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak może być jak pisze pikopiko, komisy są czynne w dzień giełdy ale te okoliczne a ten jest na drugim końcu Poznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dodzwoniłem se, ale trudno. Poczekam. Może uda się komuś podjechać w Poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Panowie pokazałem zdjęcia znajomemu i okazuje się, że auto po waleniu przodem więc odpuszczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stwierdziłes to po tym ze lewy reflektor jest kiepsko spasowany czy po czym ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podszybie jest od innej wersji (z okrągłym zbiorniczkiem a tu jest prostokątny), brakuje dekielka przy zbiorniczku wyrównawczym, kiepsko poskładany plastik osłaniający przepławkę, brakujący plastik przykrywający zamek, kiepski amorek do klapy, reflektor sam zauważyłeś i gość powiedział, że ten błotnik był malowany.

Brakuje również sworzni trzymających chłodnicę (lewego), wiec już mi wystarczy.

Jak na 5 letnie auto z niewielkim przebiegiem którym jeździła kobieta coś za dużo tych braków i niepasujących cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie troche jest tych nieścisłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje poduszki tez nie leza jak w orginale szczególnie pasazera ale to moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności