Skocz do zawartości
Gość Zenon Zmyłer

Opony zimowe 165/70R14 do B4?

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy wiecie ale debica to Goodyear produkowany w polsce jak wiadomo polak potrafi cos popsuc ;-) poczytajcie ponizej...

http://www.debica.com.pl/debica.xml?/lang=PL/cart=2/001794-387069-62020

 

 

Dokładnie. Frigo 2 to na dobrą sprawę Goodyear Ultra Grip 5. Mam właśnie UP 5 w swoim pasku '91 i bardzo fajnie się sprawują. Może trochę głośne przy większych prędkościach, ale ogólnie OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ultragripy 7 w moim Pasku teraz bedzie na nich 2 sezon. Zmienilem je z Michelnów. Michelinki byly strasznie lipne ślizgaly sie na byle czym - natomiast ultragripy rewelka jak dla mnie. W tym roku ojcic kupil je do swojego Forda, tesciu jezdzi kilka lat na UG swoim Hundajem i tez mowi ze rewelka. Szwagier kupil do golfa 3 drugą pare ( 1 zezon przejezdzil na 2). Kupilem tez dziewczynie 4 sztuki takze po zimie bedziemy mieli przeglad jak Ultragripy 7 sprawdzają sie w różnych autkach - jak narazie golf - passat - hundaj na 5. Nie mówie że nie ma lepszych ale napewno te są bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA

Czyli nie ma jednoznaczej odpowiedzi jaki rozmiar zimowek do B4?

Jezdzicie na roznych rozmiarach i wszystkie dobre:)

Przeliczniki w necie podaj jakies inne rozmiar niz mam w orginalenej instrukcji, fakt ze instrukcja jest sprzed conajmniej 10 lat, czyzby z czasem sie to zmienilo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

Witam mam NOKIAN WR 185/65/14 autko na tym smiga zajefajnie ;-) polecam te opony dla tych ktorzy moga je dorwac w cenie 200zl/szt bo jak za 300 mielibyscie brac to polecam bardziej michelin albo continental czy pirelli... w seicento laska ma zalozone debica frigo to pierwsze i powiem ze opony szumia a na Nokiankach cichutenko sie jezdzi ;-) nastepne moje zimowki to tylko michelin Alpine ;-) a na lato niewiem co zakladac ma ktos jakis pomysl??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość k62
a na lato niewiem co zakladac ma ktos jakis pomysl?

Passatem B4 przejechałem 200 000 km.

Zawsze kupowałem nowe opony i były to:

1. BFGoodrich Touring G 185/65R14 86T

2. MICHELIN E3A 185/65R14 86T

 

Ad. 1. Tylko w pierwszym roku byłem z nich zadowolony.

Ad. 2. Nigdy wcześniej na tak dobrych nie jeździłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz zimówki micheliny (ale nie pamiętam modelu) założone na tył, to ich drugi sezon u mnie na tyle, kupiłem używki, pierwszy rok było ok, ale teraz pomimo jeszcze nie najgorszego bieżnika (coś ok 4mm) szumią a nawet lekko huczą niestety :( ale z braku zbytecznych funduszy w tym roku to jeszcze przeżyjemy :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomala

W moim letnie to Uniroyal rainsport 205/50/R15, a na zime kupiłem Kleber Klisarp hp

195/60/R15 i po pierszych lodach jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności