Skocz do zawartości
pedro_78

VAG na androida?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ivag i iobd2 scanner ale jak to działa to nie wiem.

Działa ja mam i kasuje nim błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam I-Vag a.

Po K line działa jak działa...

Są bloki pomiarowe ale "obcięte".

Łączy się z każdym sterownikiem ,kasuje błędy.

Oczywiście brak kodowania i adaptacji.

 

Podobno po CAN działa wiele więcej.

Przekonam się o tym jak podjedzie kolega z A8 D3 ,bo tam cała komunikacja idzie po CAN.

 

Moim zdaniem jeżeli chodzi o diagnozę jest dużo lepszy od ELM ,ale do aut przed 2005r nie jest warty swojej ceny.

Na pewno gdyby dodali przynajmniej logi dynamiczne ,to 200pln można by było przeżyć ze względu na wygodniejszą obsługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Postanowiłem spróbować i kupiłem interfejs bluetooth: http://allegro.pl/show_item.php?item=6134787461 oraz z google play torque pro.

Program nie ma połączenia z ECU (Passat b5 3b 1.8t 98') NIE DZIAŁA

 

Spróbowałem z ciekawości na audi a4 b6 1.9 tdi 2003 zadziałało ale nie wykryło błędu mimo że jest błąd air bag.

Tak samo zrobiłem tylko w toyota corolla 1.4 vvt-i 2004 też zadziałało ale błędów także nie pokazało.

 

Obydwie rzeczy zwróciłem bo jednak strata pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie samo ustrojstwo i 1,8t ale AWT.

torque też u mnie nie działa, chyba poprostu z benzyniakami nie działa.

Natomiast zainstalowałem apke Scan Master i łączy się, sczytuje i kasuje błędy, sprawdza readiness-y, sczytuje live data w trakcie jazdy. Wywala sie na freez frame niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem na ebay interface obdeleven.Dopiero go odpaliłem ale widać że ma sporo rzeczy dostępnych w vcds (odczyt błędów,kodowanie,adaptacje,live data). Jest dostęp do wszystkich sterowników . Działa z galaxy s bez problemów po bluetooth. Interface jest wielkości elm327.Koszt ok 240 pln w wersji pro która ma sporo więcej możliwości niż wersja podstawowa.Program dostępny w Google play. Interface oddzielnie.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności