Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da radę zrobić chłodzony schowek bez posiadania klimy?:]

Wiem, że mam szalone pomysły, ale 50% się sprawdza więc warto próbować :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie da.. ;D tylko czy bez klimy ma to sens ? ;P jak nie osiągniesz takiego dobrego chłodzenia ;P chyba ze grzany chcesz mieć .. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej i taniej kupić lodówkę samochodową 12V:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No grzany to może być zimą xD hmm...te wkłady to trochę mało profesjonalnie-będą się walać, a to ma być pinknie...lodówkę 12v można kupić, ale nijak to do schowka wsadzić i też niezbyt wygląda...kurde, trzeba coś wymyślić :D

 

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:44 ----------

 

nie chcę też mieć tam -5 ale z tak 20* żeby latem jakiś napój był chłodniejszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lodówkę 12v można kupić, ale nijak to do schowka wsadzić i też niezbyt wygląda
Racja, pomysłowy z Ciebie chłopak:lol Przecież możesz ją trzymać w bagażniku:glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe xD ale raczej nie sięgnę po ten napój do bagażnika podczas postoju na światłach lub podczas jazdy....a po 2 nie mam wtyczki w bagażniku....szukałem...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam wtyczki w bagażniku

jakiś plus się w bagażniku znajdzie a jak nie to zawsze można podciągnąć od aku i wtyczkę zrobić np. z włącznikiem w kabinie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano zawsze można coś wykombinować, ale tak czy siak bagażnik odpada:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makumba50, poczytaj sobie o module Peltiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie widze zadnego problrmu zeby zrobic taki schowek. w schowku robisz dziure powiedzmy o srednicy 3cm (a jeszcze lepiej zebys sobie kupil taki gotowy zestawik od b5, ladnie wyglada i ma regulacje)laczysz to rurka elastyczna i rurką od nawiewu(najlepiej na jakis klej na goraca) i włola.

tylko ze schowek klimatyzowany a auto bez klimy to troche lipa bo ni uja nie uda ci sie schlodzic napoju w upalne dni. moze w trasie to tak ale w korku nie zda to egzaminu. ale jak to sie mowi do odwznych swiat nalezy.

pozdro:sese2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w schowku robisz dziure powiedzmy o srednicy 3cm

dziurki są gotowe, wystarczy zaślepkę wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziurki są gotowe, wystarczy zaślepkę wyciągnąć.

moze i tak b3 nie mialem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm....no mi właśnie chodzi o to żeby też w korku chłodziło....

przeczytam sobie o tym patencie tylko proszę bardzo o linka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

[ame]http://www.google.pl/search?q=ogniwo+peltiera&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&channel=s&hl=pl&source=hp&lr=&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=[/ame]

 

przeczytam sobie o tym patencie tylko proszę bardzo o linka
Audiobooka żadnego nie znalazłem w tym temacie, a szkoda bo byś nawet czytać nie musiał...

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa....to takie buty;p myślałem, że ktoś z forum to wymyślił:P WREDNE MAŁPY :D:D

 

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:29 ----------

 

heh...obcykałem to mniej więcej...i wydaje mi się że będzie przy tym duuuużo dłubaniny...potrzebuje on dodatkowego chłodzenia i to wcale nie tak małego...więc taki wiatrak fi 10cm musi być przynajmniej...a jeśli chciałbym mieć grzanie zimą, to muszę go odwracać na drugą stronę...chociaż to już będę wtedy termotronik, więc się nie czepiam...pomyślimy jak to zrobić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam biore z lodowki zawsze max 1 litr!!! Zawsze zdarze litra wypic i jeszcze jest zimny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lodówkę za siedzeniem i to rozwiązanie polecam-wystarczająca pojemność na wiele produktów i do wyboru chłodzenie czy ogrzewanie. Dodatkowo mogę ją wyciągnąć np nad jeziorem i mam zimny browar pod ręką :D

makumba zamiast rzeźbić w goownie zajmij się stanem technicznym auta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano zajmuję się;) pytam się, bo lubię mieć coś oryginalnego w aucie;) i samemu porobić i pogrzebać;) od tygodnia poleruję silnik i osprzęt i po trochu wymieniam poszczególne części eksploatacyjne. Niedługo będą foty lub na spocie dolnośląskim lub ogólnopolskim się pochwalę (przyjadę we własnym zakresie i nocki też we własnym aucie lub gdzie indziej)-mam nadzieję, że wszystko się uda;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności