Skocz do zawartości
rosiel

akcja serwisowa cewki zaplonowe.

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktoś w wojewodztwie zachodniopomorskim byl juz w serwisie i pytal sie o ta akcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to mam teraz inne pytanie czy wymienione cewki w ramach akcji serwisowej są traktowane jakby były zakupione ?? tzn. czy mam na nie roczną gwarancję ?? powiedzmy wymienią mi cewki a po dwu miesiącach jedna bądź dwie umierają co wtedy ? wymienią mi w rach gwarancji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

u mnie dzisiaj wymienili komplet cewek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, jutro dzwonie do tego aso z poznania, gdzie auto bylo kupowane, a noz, widelec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17-03-11, 20:09

U mnie były 2 oryginalne i 2 zamienniki wymienione w ubiegłym roku (padły obie jedna po drugiej w ciągu tygodnia).

Wymienili wszystkie, starych cewek nie oddają.

ciekawe zachowanie (że nie weryfikują, czy cewki już nie są zmienione) ale z korzyścią dla nas... :) - dostajemy nowe cewki :), więc i ja też sprawdzę po VIN w ASO.

U mnie już były wymienione wszystkie z tego co pamiętam, kilka lat temu, ale na mój koszt :(

Tak jak opisał Janusz

Między innymi dlatego ,że ten problem dotyczy prawie pół miliona Passatów niekoniecznie w wersji USA . Pożary odnotowano po raz pierwszy w 2007 roku, ale nie podjęto wówczas żadnych działań. Obecnie odnotowano 40 przypadków pożaru VW Passatów, które zdaniem ekspertów mogły być efektem wadliwych cewek. Producent odnotował jeszcze kolejnych 199 przypadków, ale w nich auta się nie zapaliły.

pierwotnie widziałem w Raporcie TVN Turbo informację o akcji w USA (Passaty z lat 2001-07), ale prawdopodobnie to był tylko wyzwalacz do ogólnoświatowej akcji "na cewki", które jak wiemy w naszych autach padały nagminnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie jest tylko jedna orginalna, ciekawe czy wymienią..., dowiedziałem się ze jestem objęty jeszcze jedną akcją: -" podszybie" ale nie wiem o co chodzi ,umówiłem się na poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałem się ze jestem objęty jeszcze jedną akcją: -" podszybie" ale nie wiem o co chodzi

 

wyjecie gumek z odpływów w podszybiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyjecie gumek z odpływów w podszybiu

 

Dzięki Grzywa a ja myslałem że chcą mi wcisnąć nowy akumulator :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zapłacisz to moga Ci tam wcisnąć nowy aku :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem wczoraj i niestety nie mam szczęscia. Widocznie tylko paski po FL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwoniłem wczoraj i niestety nie mam szczęscia. Widocznie tylko paski po FL

 

Ja mam FL ,podlegam akcji,ale zadna z mioch cewek nie była z numerami które wymieniają,poza tym wymieniają pojedyńczo tylko te cewki które mają w spisie a nie wszystkie-

przynajmniej u IGNASZAKA.

Miałem jedną w zapasie właśnie o tych nr. ale nawet tej nie wymienili bo nie była zamontowana w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się załapałem, jest jeden warunek, tak jak pisali koledzy wyżej - cewki muszą być oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po wymianie kompletu cewek w moim pasku (2002rok silnik 1.8t AWT). O akcji serwisowej dowiedzialem się z Naszego Forum :) Na cewki udzielają dwu letniej gwarancji i wklejają w bagażniku naklejkę o wykonanej akcji serwisowej. Muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczony podejściem VW. Auto już dawnoo nie serwisowane w aso a tu darmowa wymiana w prawie 9-letnim aucie. Sprawdzają po numerze VIN a później w serwisie po kodzie na cewkach. Wymieniałem w ASO VW Gajos w Sopocie . Polecam, dzwońcie i sprawdzajcie swoje autka :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się załapałem tylko na 3 sztuki ale to i tak jest super. Jak kolega wcześniej napisał wklejają naklejkę i dodatkowo w książkę serwisową wstemplowali wymianę. Cewka nie wymieniona też była oryginalna ale jej numerów nie było w spisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja umówiłem się na poniedziałek z cewkami, ale powiedzieli że jestem objęty też inną akcją z lata 2007 roku, nie wiedzieli czego dotyczy (sprawdzą na miejscu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie poszli na całość :) wszystkie 4 wymienili.

I jeszcze auto umyli, na czas naprawy zastępcze proponowali ale kawy już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też wymienili 4 sztuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, dzisiaj byłem w serwisie i mój passek nie jest na liście :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moj pasek dostal dzis 4 nowe cewki na koszt VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie pochwale. Tydzien temu vw sprezentowalo mi komplet 6 nowych cewek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności