Skocz do zawartości
screech

Dzienne osobna instalacja

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym uruchomił, ale na razie nia mam czym. :P Takie rozwiązanie na pewno generuje najniższe koszty. :D A obecnie tyle samochodów jeździ z halogenami jako dziennymi (np. Mitsubishi ASX), a inne do złudzenia tak wyglądają (Skody, VW), że może nie niebiescy nie będą czepliwi. ;)

 

No mam nadzieję bo już mnie dwa razy trafiło :/ i dwa razy udało mi się wymarudzić aby mnie puścili bez mandatu i utraty dowodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za co utrata dowodu? Włączenie niewłaściwych świateł to nie powód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A za co utrata dowodu? Włączenie niewłaściwych świateł to nie powód...

 

A jak trafisz na upierdliwego pajaca to wiesz będzie się czepiał jak nie wiem.

 

No i światła dzienne już uruchomione :) i wsio działa bardzo fajnie i od razu moje pokrętło od wł świateł poszło w tryb auto i i sam sobie wszystko uruchamia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak trafisz na upierdliwego pajaca to wiesz będzie się czepiał jak nie wiem.

 

pamiętaj tylko że każdy upierdliwy pajac musi Ci podać wszystkie podstawy prawne do tego aby zatrzymać Ci dowód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wojak:wojak

A ja tam pierdziele, uruchamiam dziś dzienne w halogenach i zobaczymy jak to będzie. Może tym razem misiaki nie dowalą się do mnie od razu jak ostatnio :)

 

Jak bedziesz mial z nimi problemy to zadzwon po mnie!! Przyjade tez na halogenach i bedziemy sie z nimi bic!!!he he ;)moze damy rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wojak:wojak

 

Jak bedziesz mial z nimi problemy to zadzwon po mnie!! Przyjade tez na halogenach i bedziemy sie z nimi bic!!!he he ;)moze damy rade?

 

hehehe dzięki bizzon1 :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie. posiadam passata b6 bez świateł przeciwmgielnych. chcialbym kupic kratki z halogenami do tego zarowki np: http://allegro.pl/zarowka-h3-led-13-smd-5050-drl-gratis-fv-23-i4956707148.html i w zwiazku z tym mam pytanie. czy jak kupie automatyczny wlacznik swiatel dziennych np: http://allegro.pl/show_item.php?item=4886555380 i podlacze to pod te zarowki to czy to zadziala? czy napisalem teraz glupote..? jak tak to z gory sorki.

 

?

Edytowane przez ziomek25041986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności