Skocz do zawartości
maniek230290

Mialem wypadek, kierowca byl pod wplywem alkoholu

Rekomendowane odpowiedzi

Powitał:kumple

W październiku a dokładnie 25 października miałem wypadek samochodowy.

Jechało nas trzech, kierowca,pasażer na przednim fotelu i ja z tylu.

Kierowca wyszedł bez żadnych obrażeń, pasażer z przodu był poobijany i na siniakach się to skończyło. Ale ja mam zwichniecie lewego stawu biodrowego czyli po prostu wyrwało mi nogę z d***y. Leżałem 16 dni na wyciągu w szpitalu i jestem obecnie na zwolnieniu lekarskim. Okazało się ze kierowca był pod wpływem alkoholu ale mial ubezpieczenie NW. I moje pytanie: jak to się ma z odszkodowaniem?? czy jak będę walczył o odszkodowanie to ubezpieczalnia potraci mu zniżki? czy ubezpieczalnia cala sumę odszkodowania będzie ściągała z kierowcy?

przypominam ze miał ubezpieczenie NW.

pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

bedą ściągać z niego .takie pytanko na szybko ,nie wiedziałeś na pewno że był pijany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nw przecież jest właśnie żeby kierowca nie musiał płacić za leczenia albo płacić odszkodowania ale jeśli był pod wpływem jest duże prawdopodobieństwo że ubezpieczalnie odmówi wypłaty pieniędzy i będzie to ściągnięte z kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałeś na pewno że był pijany ?

zostawmy to bez komentarza:(

 

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:16 ----------

 

nw przecież jest właśnie żeby kierowca nie musiał płacić za leczenia albo płacić odszkodowania ale jeśli był pod wpływem jest duże prawdopodobieństwo że ubezpieczalnie odmówi wypłaty pieniędzy i będzie to ściągnięte z kierowcy

czyli po prostu nie mam co liczyc na pieniadze bo przeciez nie bede sciagal ich z kumpla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
zostawmy to bez komentarza:(

 

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:16 ----------

 

czyli po prostu nie mam co liczyc na pieniadze bo przeciez nie bede sciagal ich z kumpla...

no raczej godziłeś się na ryzyko , nie mądruje bo sam niekiedy za małolata wracałem z pijanym kierowcą do domu ,jeżeli była policja i wie że on kierował pijany to niestety obciążą jego i stracisz kolegę ;) mało tego pewnie dostanie jakieś zarzuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no raczej godziłeś się na ryzyko , nie mądruje bo sam niekiedy za załolata wracałem z pijanym kierowcą do domu ,jeżeli była policja i wie że on kierował pijany to niestety obciążą jego i stracisz kolegę

policja byla, sprawa w sadzie byla(dostal grzywna 2.5tys i zabrali mu prawko na 3lata)

tylko co ze mna... ja jestem juz prawie 4 m-c na zwolnieniu i nie mam ani grosza bo moje zatrudnienie bylo za krotkie:(. i wlasnie sie chce dowiedziec co z tym odszkodowaniem. bo przez ten okres co bede na zwolnieniu jestm w plecy ponad 10tys!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

niestety stracisz kolegę ,a jeszcze jak udowodni że byłeś świadom że kierowca był pijany to dostaniesz wielki .... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety stracisz kolegę ,a jeszcze jak udowodni że byłeś świadom że kierowca był pijany to dostaniesz wielki ....

czyli mam duzy problem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro koledze zabrali prawko na trzy lata, to na pewno nie kierował po jednym czy dwóch piwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam zwichniecie lewego stawu biodrowego czyli po prostu wyrwało mi nogę z d***y.

 

tak z ciekawości : miałeś kolego zapięte pasy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak z ciekawości : miałeś kolego zapięte pasy ?
no raczej tak sokor mu "wyrwało nogę z d***y" przez zaciśnięcie się pasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak z ciekawości : miałeś kolego zapięte pasy ?

wole bez:lol

 

p.s taka mala ciekawostka

12036eb446c222demed.jpg

Edytowane przez maniek230290

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wole bez:lol

 

p.s taka mala ciekawostka

12036eb446c222demed.jpg

jakby to powiedział polski blacharz " to się wyklepie bo motto zakładu to szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla" :lol :lol2

A teraz poważnie masz szczęście chłopie ze wyszedłeś z tego bez większych uszkodzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz poważnie masz szczęście chłopie ze wyszedłeś z tego bez większych uszkodzeń

a no sie udalo, tylko mnie martwi kwestia odszkodowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwon konkret... dobrze, że tylko tak się skończyło

możesz nam zdradzić czym to kiedyś było? Audi A4 B5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Audi A4 B5?

 

ja stawiałem w pierwszej chwili na 80 :P

 

a tak na serio to ja bym się zbytnio nie martwił bo jak siadał za kółko to wiedział ze ma wypite i to nic innego mi się nie nasuwa że to jest idiota i niech płaci za swoją głupotę

takie jest moje zdanie na temat kierowców co wypiją 3-4 piwka i twierdzą że mogą prowadzić bo im nic nie jest! bo pewnie to była taka sytuacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możesz nam zdradzić czym to kiedyś było? Audi A4 B5?

taa dokladnie audi a4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no raczej godziłeś się na ryzyko , nie mądruje bo sam niekiedy za małolata wracałem z pijanym kierowcą do domu ,jeżeli była policja i wie że on kierował pijany to niestety obciążą jego i stracisz kolegę ;) mało tego pewnie dostanie jakieś zarzuty

 

Zarzuty, a za co? że nie powstrzymał pijanego kierowcy od prowadzenia auta? przecież mógł nie być świadomym tego, że kolego jest "wczorajszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności