Skocz do zawartości
Gość SKROK ZBIGNIEW

Szukam schematu podlaczenia foteli w passacie B5 98r TDI ANF

Rekomendowane odpowiedzi

Po co Ci ten schemat??????

Napisz coś więcej.Co dokładnie potrzebujesz zrobić?Nie każdy ma takie schematy,a ja np.Wkładałem fotele z A6 Quatro do mojego Pasacika.Oczywiście w fotelach od Audi była elektryka natomiast u mnie w Autku jej nie było.Podciągnąłem sobie kabelki i wszystko chula.

Napisz czy potrzebujesz zrobić to samo co ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SKROK ZBIGNIEW

nie działa mi podgżewanie jednego drugi jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze, to jest schemat do podgrzewania siedzen:

 

siedzeniayj1.th.jpg

 

jesli moge to podpowiem ci jak najlepiej sie do tego zabrac, zeby bylo jak najmniej roboty:

- wyjmij najlepiej przelacznik od podgrzewania i sprawdz czy jest w ogole przejscie w grzalce (bo moze jest inny problem, brak zasilania lub uszkodzony sensor temperatury - ja tak wlasnie mialem)

- ja bedzie brak przejscia w grzalce to sprawdz w ktorej czesci jest przerwa: oparcie czy siedzenie.

- najpierw sprawdz oparcie: musisz odciagnac lekko oparcie tam gdzie jest regulacja ledzwiowa, na dole po zewnetrznej stronie siedzenia jest wtyczka, rozlacz ja i sprawdz czy masz cala grzalke.

- jesli tak to wina lezy po stronie siedzenia i musisz dobrac sie do grzalki w siedzeniu

Do konca to nie trzeba calego siedzenie rozbierac, chodz wtedy by bylo najwygodniej, jednak mozna sie do tego zabrac troche inaczej, jest ciezko ale mi sie udalo. Fakt ze za pierwszym razem rozbieralem cale siedzenie i na pewno mi bylo lepiej bo wiedzialem co i jak, ale moze z pomoca tez ci sie uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SKROK ZBIGNIEW

Nie ma wyjścia napięcia już z jednego wyłącznika lecz zamiana wyłączników nic nie daje jest taki sam efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś bezpieczniki?Jak wszystko z nimi jest Ok

To podepnij napięcie pod 2 wyłącznik na krótko.POdciągnij + i Mase bezpośrednio pod przełącznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli podgrzewanie u pasazera Ci dziala to cos jest w siedzeniu kierowcy, bo zasilanie do wylacznikow jest podlaczone rownolegle, bo najpierw zasilanie jest podlaczone do wlacznika kierowcy pozniej mostek do pasazera, wiec od strony zasialnia musi byc OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem chcialbym sie dowiedziec czy moje fotele posiadaja wszystko co potrzeba i czy nic nie jest wykrecone.

 

Fotele kupilem pelne elektr i grzane a posiadam welur bez reg

 

dscf0676.jpg

 

Fotel kierowcy

 

dscf0683fg.jpg

 

Fotel pasazera

 

 

fotel kierowcy jak by na srodku mial silniczek od czego on jest??

 

Oby 2 fotele posiadaja taka regulacje

 

dscf0678z.jpg

 

I tak wygladaja kostki jak by mog ktos opisac w skrocie ktory kolor od czego

 

Kierowca

 

dscf0677r.jpg

dscf0679i.jpg

 

Pasazer prawie tosamo plus jedna kostka

 

dscf0685d.jpg

dscf0686x.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy prosze o schemat lub opis krok po kroku jak podłaczyc fotele elektryczne bez pamięci w passacie b5 fl po 2000 roku.Oraz schemat lub opis instalacji do podgrzewanej tylnej kanapy.

Dziękuje z góry za pomoc.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez piotrmajkowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy fotele od passata b5 FL wejda do passata b5 96-2000 rok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy fotele od passata b5 FL wejdą do passata b5 96-2000 rok ? Czy szyny sa isentyczne??????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuje schematu do elektrycznego fotela z pamięcią do passata b5 lub 3bg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączam się do pytania PawelWNE

 

czy da się włożyć fotele z b5FL do b5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy da się włożyć fotele z b5FL do b5 ?

Da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czego jest ta sprężyna na zdjęciach u Glinka " fotel kierowcy" Sprężyna po prawej stronie. Odpięła mi się ale nie odczułem żadnej różnicy???

oczywiście już ją założyłem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam elektryczne fotele,u mnie sa zwykle .Jak podlaczyc alektryke moze ktos ma fotorelacje ,jak podciagnac elektryke?b5 1998r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam elektryczne fotele,u mnie sa zwykle .Jak podlaczyc alektryke moze ktos ma fotorelacje ,jak podciagnac elektryke?b5 1998r

 

Witam.

Fotele elektryczne masz z paska czy z audi? Z pamięcią czy bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z passka,a z pamiecia to nie wiem czy sa,jak to sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotele ktore zakupilem sa z modelu 2000r .fotele byly sprawdzane wszystko chodzilo, z boku sa tylko dwa takie pokretla nic wiecej ,nimi sie operuje,sa trzy kostki w fotelach,zolta ,zielona,czerwona,cz ta czerwona jest od elektrki? sa tam dwa przewody grube brazowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ! ta czerwona kostka jest od elektryki musisz tylko podłączyć po ta kostkę plus i masę i będzie Ci wszystko chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności