Skocz do zawartości
piter25

Migająca kontrolka żółta sipralka b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byłem wczoraj w warsztacie wymienić olej w skrzyni biegów dsg,po wymianie wyjechałem z warsztatu i zaczeła mi mrygać kontrolka żółta w kształcie spiralki.wróciłem do warsztatu facet podłączył jakieś urządzenie pod kierownicą w kostke i stwierdził że niema żadnych błędów.wyjechałem od niego i na razie się nie paliła ale dziś znów zaczeła mrygać.Co może być przyczyną zapalenia tej kontrolki czy fachowiec podczas wymiany oleju czy coś zmajstrował?proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak kontrolka zaczęła mrugać to sterownik na pewno zapisał błąd . Pan mechanik ma kiepski soft , zmień diagnostę . Podłącz pod kompa i wszystko stanie się jasne .

Jak możesz podjechać do Pruszkowa to pomogę , podłączę i sprawdzę błędy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn zapalenia tej kontrolki może być kilka - wiem bo też przerabiałem to w firmowym Pasku.

U mnie przyczyną były świece żarowe. Potem listwa od pompowtrysków niedomogła.

I tak jak piszą koledzy w tym wątku - KLIK - podjedź do ASO, za diagnozę zapłacisz ok stówki ale będziesz wiedział dokładnie co mu dolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nie było błędów ... Jakim urządzeniem podłączał się??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp jutro lub w poniedziałek podjadę do znajomego żeby sprawdził vagiem błędy czy są jakieś.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w B6, ale we wcześniejszych modelach mrugająca kontrolka świec wskazuje uszkodzenie czujnika stopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie swiece ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności