Skocz do zawartości
krokodyl

downpipe el-tec = super trwałość + brak katalizatora + ori złącze elastyczne VW

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio dzwoniłem do RM MOTORS czy zrbiia mi takiego dawnpipa do mojego AVB dokładnie takiego jak w aukcji powyżej tylko 2,5" i powiedziano mi że nie da rady bo rurka(63mm) wejdzie na otwory i nie nałożę nakrętki.......czy to prawda? Słyszy sie dookoła o wydechach 2,5" z turbo BRD więc jak to jest tam rozwiązane? Jak ktos wie lub ma namiar na firmę co zrobi cos takiego tylko z 2,5" proszę o kontakt.

 

Kolego jest zwezka przy flanszy aby dac nakretki a potem przechodzi po 1cm w wieksze odrazu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie moze jakis namiar na dp do 1.8t lub moze ktos ma uzywke na sprzedaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś robi we własnym zakresie takie rzeczy jak DP z kwasówek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś robi we własnym zakresie takie rzeczy jak DP z kwasówek ?

 

Tak, 90% tunerów i firm tuningowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, 90% tunerów i firm tuningowych.

 

pytam o te 10% w garażach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, 90% tunerów i firm tuningowych.

 

w cenie w okolicach 400pln za sztukę ! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 500 zeta zrobiłem cały wydech 2,5 cala z normalnego materiału na wydech :hmm A całe życie passatem jeździć nie będę. Kwasówka dodaje więcej koni że aż takie zainteresowanie jest ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 500 zeta zrobiłem cały wydech 2,5 cala z normalnego materiału na wydech A całe życie passatem jeździć nie będę. Kwasówka dodaje więcej koni że aż takie zainteresowanie jest ?

 

możesz podać szczegóły ? co gdzie itd itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 500 zeta zrobiłem cały wydech 2,5 cala z normalnego materiału na wydech :hmm A całe życie passatem jeździć nie będę. Kwasówka dodaje więcej koni że aż takie zainteresowanie jest ? :P

 

w sumie nie, po prostu jest lżejszym materiałem niż stal na wydechy - mając w ręku kawałek rury wydechowej i DP z kwasówki nie sądziłem, że całe DP może być tak lekkie. Widzisz - sam robisz to i taniej wychodzi. Gdybyś chciał zrobić DP np. dla mnie w rozsądnej cenie, nawet z materiału którego sam użyłeś, ile byś wziął ?

 

P.S. Czy użytkownicy zamienników kata z allegro (od Gruchota) po dłuższym czasie mogą się pozytywnie wypowiedzieć o tym produkcie ?

Edytowane przez serek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/audi-a4-a6-vw-passat-b5-1-9-tdi-rura-kat-uszc-i3592795314.html

 

Serek a widziales cos takiego ???? ja to mam i powiem jestem zadowolony firma Wax-pol

uszczelki w komplecie wszystko ladnie pasi a pozniej to tylko zostaje wywalic srodkowy tlumik i koncowy ostawic takie jest moje zdanie i jak bede mial czas tak zrobie srodkowy wywale a koniec zostawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jak dawna na tym jeździsz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wiosny ok 10 tys km

na komplet jest chyba 2 lata gwarancji wiec paragon zatrzymałem i jak siatka pojdzie to kazali przysyłac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, że siatka trzyma, nie trzęsie się, nie widać oznak korozji, itp. itd... Zastanawiam się nad tym + większa średnica rurki ok. 2.25" właśnie od nich. Kiedyś pytałem o to i nie ma problemu żeby zamówić w innym rozmiarze a dopłata jest niewielka. Zależy mi jednak na poznaniu opinii o ich złączach elast. czy przypadkiem nie są najgorszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosc czesto zagladam pod maske u siebie i wzrok sam wodzi w strone wydechu wiec wszystko bylo pokryte jakas farba srebrna ktora nie zlazi i nadal wyglada jak nowe za siatke ze 2 tygodnie temu zlapałem reka to sztywno i nic nie wiedac aby byla dziura silnikiem nie telepie wiec chyba ok na oko chyba ciezko stwierdzic czy siatka jest lipa czy jakis dobry produkt mnie gwarancja skusiłai to ze wszystko pasi bez rzezbienia czy spawania wymiana 30 min jedyne co to do polaczen sa uszczelki ale te kryzy nie byly idealnie spasowane i aby bylo ok to polaczenia mechanik potraktowal jakas pasta do wydechu i dopiero skrecał JA jestem zadowolony i mysle ze tak zostanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy robia do AVF , bo nie widze na ich aukcjach. I mnie by interesowalo raczej 3cale srednica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to AVB AVF AWX wydech ma taki sam wiec ..... a Serek pisał ze mozna inna srednice po uzgodnieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie od AFN w górę jest to samo, może inny kąt flanszy na końcu ale to tylko może... na pewno robią inne średnice bo pytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I mnie by interesowalo raczej 3cale srednica

 

Celujesz w 300Hp+ ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności