Skocz do zawartości
jarucki

Polecane Usługi w Regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam krotko i na temat czy w lublinie jest gdzies naprawde dobry gazownik, bylem juz u kilku ale nie jestem z nich zadowolony, auto po nocy po odpaleniu dusi sie, czesto gasnie, trzesie, po dodaniu gazu zawsze, po ok 4_5 minut wszystko ustaje podejrzewam lejace wtryski po postoju 12 godz auto pali na ssaniu plus lpg i dlatego tak sie dzieje, zero błedów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich podzespołach masz LPG??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listwa regfast zalozona 2012r zrobilem na niej moze 60 tys , parownik rowniez wymieniony ok 3 lata temu na KME wiekszy bo podobno był załozony do 90 Km, komputer kme diego lub bingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po ok 4_5 minut wszystko ustaje podejrzewam lejace wtryski po postoju

To jak podejrzewasz to czemu ich jeszcze nie zmieniłeś?? Regfasty po takim przebiegu spokojnie mogły się rozkalibrować.

Zakręć całkowicie LPG wypal z przewodów, aż silnik sam zgaśnie rano odpal i zobaczysz jak się auto zachowa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak i 4 dni było ok tylko czy wtryski mogą nie zawsze lac tzn czasami 2 tyg codziennie tak jest a czasami 2 razy w mc tylko.Suma sumaru czeka mnie gazownik tylko gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą puszczać wtryski może puszczać reduktor podciśnieniem.... Co do gazownika to nikogo Ci niestety nie polecę bo nie jeżdżę do nich.

Na Twoim miejscu przyszykowałbym się na wymianę wtryskiwaczy na jakieś porządniejsze jeśli masz zamiar jeszcze pojeździć tym autem.

Jak masz ciepły garaż to mógłbym jeszcze pomóc, a jak nie to szukaj magika w LU, który przy okazji ogarnia elektronikę KME. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy na forum i nie tylko padało pytanie kto ma kanał lub zna kogoś to ma..... i tu znalazłem rozwiązanie (jest już jakiś czas, ja dowiedziałem się dziś), mianowicie samoobsługowy warsztat:

http://www.samoobslugowy.com.pl/

https://www.facebook.com/garagepinup

Super sprawa, śmiesznie pieniążki, dziś byłem np ok 21 więc z czasem też da się spoko dogadać....

Polecam!

Pany może jakieś nowe opinie na temat tego warsztatu samoobsługowego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany może jakieś nowe opinie na temat tego warsztatu samoobsługowego??

Byłem 2 razy swoim paskiem i kilka razy z koleżką.... Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciepło tam?? Mam na wsi u rodziców garage nieogrzewane, a szykuje się grubsza robota i właśnie przypomniałem sobie, że kiedyś ich polecałeś. ;)

 

PS. Widzę, że wynik się pojawił... Już koniec rezania?? ;) Darek się spisał??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja się chyba wybiorę niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciepło tam?? Mam na wsi u rodziców garage nieogrzewane, a szykuje się grubsza robota i właśnie przypomniałem sobie, że kiedyś ich polecałeś. ;)

 

PS. Widzę, że wynik się pojawił... Już koniec rezania?? ;) Darek się spisał??

Jak byłem ostatnio to jeszcze nie było mrozów ale w środku generalnie ciepło, drzwi z tego co widziałem obłożone styropianem więc izolacja jest, ale nie zwróciłem uwagi czy jest jakieś grzanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką stację kontroli pojazdów polecacie w Lublinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaką stację kontroli pojazdów polecacie w Lublinie?

Inżynierska 5 na przeciwko Fabryki Mocy, pracownik służbista bardzo dokładny, druga na Choinach była WOKA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś dobrego i taniego wulkaniatora w lbn czy okolicy? Ostatnio odwiedziłem ze 3 z różnymi robotami i za każdym razem lekkie zdziwko po pytaniu ile?... :( Mam zajebistą śrubę w oponie i ktoś musi się tym zająć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciepło tam?? Mam na wsi u rodziców garage nieogrzewane, a szykuje się grubsza robota i właśnie przypomniałem sobie, że kiedyś ich polecałeś.

 

garaż jest ocieplony od wewnątrz styropianem, a na srogie mrozy można rozpalić kozę

 

 

byłem dzisiaj i polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłeś i nawet cyny nie podrzuciłeś...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka akcja była, ale obiecuję poprawę ;)

 

Jeśli ktoś ma problemy z webastem to polecam serwis na ulicy hutniczej 3. Plac za wordem. Mają chłopaki sprzęt i trochę wiedzy

 

http://www.auto-klima.net/

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

a czy w Lbn zna ktoś dobrego mecha, który w dobrej cenie sprawdziłby czujnik Halla??

pilna sprawa!

dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim :)

 

czy znacie kogoś w Lublinie, lub miedzy Zamościem a Lublinem, kto dobrze ogarnia silniki TSI?

potrzebny mi jest ktoś do uszczelnienia silnika, bo hm jakby poci się olejem troche i trzeba znależć skąd i jak temu zaradzić.

jest przy tym trochę roboty, pewnie jak by wymianie rozrządu dlatego chciałbym kogoś poleconego/zaufanego - zna ktoś kogoś takiego?

 

pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-)mam paska od niedawna.mam do niego tylko jeden kluczyk i chciałbym dorobić sobie drugi.znacie kogoś,kto się tym zajmuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności