Skocz do zawartości
D@vid

Fajne Radio 2din Xomax xm-2vrsu433r do Passata b5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na allegro znalazłem radio nr do aukcji: http://moto.allegro.pl/radio-2-din-mp3-usb-mpeg4-video-bez-napeducd-32gb-i1363078765.html takie jak w tytule chciałbum je zamontować u siebie w aucie (Passat B5), ale zastanawiam się tylko co to za radio miał ktoś styczność z ta firmą, chodzi o wykonanie jakość i czy warto się tym interesować? Ja osobiście szukałem w google danych o tym radiu ale nic nie znalazłem.

Czekam na odpowiedzi

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a będzie to radyjko pasowało do passata ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za tą kase radyjko ciekawie wygląda ,właśnie jak mówi struna38 ciekawe czy da sie zamontować w pasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na innych aukcjach maja jeszzce tansze 2 din i czytajace MP3:):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasować będzie tylko trzeba mieć konsole 2DIN a jak się jej nie ma (tak jak w moim przypadku) a chce się założyć radio 2DIN to też sie da tylko jest z tym więcej zabawy i przerabiania całej konsoli środkowej na 2DIN i sporo kasy to kosztuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych dniach dotrze do mnie panel w carbonie pod nawigacje i bede montował to radyjko tylko musze zmierzyc otwor (szerokośc i dlugośc) radia. Chyba ze mi ktos zmierzy i poda na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W najbliższych dniach dotrze do mnie panel w carbonie pod nawigacje

 

ja też kupiłem carbonową ramkę 2DIN i teraz zmieniam wszystkie dodatki na carbonowe troche mnie to CA wciągneło;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem to radyjko ,ramki zmieniać chyba nie muszę bo ma w autku radio gamma i fabryczną zmieniarke na 6 cd w konsoli (właśnie wyzioneła ducha, ale jest w naprawie) więc po wyciągnięciu tych dwóch rzeczy powinno tam wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego struna38 jak zamontujesz to radyjko to wrzuć jakies zdjecia na forum. Jestem bardzo ciekaw jak wyglada w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam tylko nadzieje że przyjdzie przed świętami.:manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radyjko przyszło gra ok tylko mam maly problem po podłączeniu radia gaśnie podświetlenie panelu klimatronika , ma ktoś jakis pomysl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

struna38 mógłbyś zapodac jakieś zdjęcia? Jestem bardzo ciekaw jak wygląda w aucie.

Też chce je kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

struna38, masz cos nie tak w kablach jeśli wcześniej było oryginalne radyjko musisz pozamieniać kable miejscami a 1 wogule od kostki odłączyć chyba to od lini Kan jeśli dobrze pamietam musisz poszukać u mnie np. nie załączał sie centralny zamek i radio cały czas było na czuwaniu ale to bylo przy radiu becker monza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy już sobie poradziłem , po prostu odłanczałem po kolei kabelki i patrzylem co się dzieje, po odłonczeniu takiego białoniebieskiego jest ok. A zdjęcia zapodam jutro dzisiaj brak czasu . :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
białoniebieskiego
to chyba właśnie ta linia Can

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nikt nie zainstalował tego radyjka??

Podzielcie się efektem końcowym jak ono wygląda w aucie?

Ja dopiero odbiore z servisu kosz pod to radyjko i bede montował jak sie troche cieplej zrobi nie mam nie stety garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Struna38 miał wstawić foto, ale się ociąga. Sam jestem ciekaw jak to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zalatuje ostro chinami. Sama nazwa, kiedyś na bazarach sprzedawali radia Sóny i Panasonix. Na zdjęciu panel wygląda ciekawie i pewnie tylko wygląda, ale boki widać tania blacha - typowo chińska. I jeszcze ta naklejka "QC PASS". Te germany to chyba tylko miejsce rozładunku kontenera :D

I wygląda na to ze panela nie ma zdejmowanego. Taka błyskotka może kogoś skusić i narobi więcej szkód niż te radio warte.

Edytowane przez gorin83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radio jakieś nieciekawe.... za taką kase jakości nie będzie. szkoda żę divix'ów nie czyta :P

 

 

ale również czekam na foto :) lub krótki filmik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i po fotkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności