Skocz do zawartości
maciek.wroc

Karty rabatowe Orlen KARTY JUZ SA

Rekomendowane odpowiedzi

Można jeszcze taką kartę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze można to pisze się na 2szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę się na 5 kart, jutro PW poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się piszę na jedną :) każdy grosz się liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też poproszę.... Sztuk dwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jasne że można zamawiać karty tylko jeśli ma być bez kolejki to proszę o pw i się popchnie sprawę do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jedną poproszę. PW wysłane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę też taką kartę nawet dwie do kogo to PW wysyłać i komu dane do wyrobienia tej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piioter
koledzy jasne że można zamawiać karty tylko jeśli ma być bez kolejki to proszę o pw i się popchnie sprawę do przodu

 

Witam,

pisałem pw, nie wiem czy doszło? na jakie konto robić przelew? czy napoczatek wystarcza dane?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego nie doszło na wszystkie odpisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są zapisy również na karty rabatowe LOTOS:

 

Informacja ze strony klubu seat ibiza w sprawie Lotosu

Po rozmowach z firmą LOTOS otrzymaliśmy bardzo dobre warunki.

 

Przy tankowaniu ok. 120 000 litrow jak na Orlenie dostaniemy 14 groszy rabatu. Gdy wzrośnie tankowanie do 150 000 litrow miesięcznie dostaniemy 20 groszy rabatu a przy 300 000 litrow dostaniemy 30 groszy!!!(za kazde 10 tys litrow 1 grosz wiecej)

 

Dodatkowo dostaniemy ok. 10% rabatu na myjnie, oleje, plyny do spryskiwaczy i inne podobne rzeczy na stacjach a przy 300 000 litrow 20% rabatu!!!

 

Mozna otrzymac takze dodatkowy rabat za płatnosci kartami Milenium, Meritum bank itp(gdzie banki zwracaja 3-5% za tankowanie paliwa na stacjach - tj ok 20-25 groszy na litrze to wychodziloby juz 40-50 groszy rabatu

 

Karty wyrabiane będą z nazwą Klub Seat Ibiza Polska oraz na Imię i Nazwisko. Może uda sie także wyrobić karty z logiem klubu. Jest to program specjalnie przygotowany dla nas(po znajomości) gdyż LOTOS nie posiada w swojej ofercie takiego programu z platnoscia gotowka na stacji!!!

 

Koszt karty to 10 zl + 5 zl wysylka!!!

 

Zapisy na karty pod adresem: http://klubseatibiza.pl/lotos/

 

 

lista stacji sieci LOTOS http://www.lotos.pl/handlowy/stacje_paliw

 

oraz

 

1. Formularz na Orlena jest caly czas aktywny bo niektorzy wola zapisac sie na Orlena. Dlatego nie zamykamy kart Orlenowskich a bedziemy uzywac dwoch stacji(nie wiecej!)

 

2. Pola w Formularzu juz zmienione. Numerow rejestracyjnych juz nie ma, wpisujemy Imiona i Nazwiska na jakie maja byc wyrobione karty.

 

3. Zapisujemy sie na http://klubseatibiza.pl/lotos/

 

4. Na Orlenie nie ma szans zebysmy dostali wiekszy rabat - Pisalem juz 3 razu i nawet napisalem ze szukamy alternatywy i odpowiedz byla taka sama ze jest to max. rabat jaki moga dac.

 

5. Rabat na orlenie nie spadnie gdyz potrzebne jest jedynie 15 tys litrow a to jest ledwo 200 osob ktore zatankuja po jakies 70-80 litrow

 

6. Karty na Lotosie wyrabiane sa od razu w siedzibie Lotosu i idzie to tasmowo bo wybijaja imie i nazwisko na karcie. :figielek:

 

7. Na chwile obecna zapisanych jest 66 osob na 130 Kart Lotosu. Mailing caly czas wysyla sie(Narazie wyslane jest do 50% forumowiczy) a odebralo maila 300 osob wiec chetnych osob napewno przybedzie k:

 

8. Stworzylem temat o kartach Lotos: viewtopic.php?f=119&t=39269

 

9. Regula Rabatu jest za kazde 10 tys litrow - 1 grosz

 

10. Porownujac u mnie stacje Orlen - ON: 5,69 zl i Lotos: 5,63 zl wychodzi mi i tak duzo taniej na Lotosie. orlen to dodatkowa karta gdy nie bede mial w poblizu Lotosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego a nie pomyliło Ci się o jedno 0 przy podawaniu ilości zalanego paliwka????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ilość zatankowanego paliwa jest ok ale kolega przekopiowując to z forum seata zapomniał o 2 połowie

 

karta musi być używana inaczej zostanie zabrana

 

i jeden błąd akcja orlen zostanie chwilowo wstrzymana bo jeśli mam być szczery to ciężko jest nam uciągnąć 1 akcje a co dopiero 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tomasz z informacji jakie sa na forum seata akcja orlen jest kontunuowana

 

Panowie aby zamówic kartę nalezy zarejestrowac sie na forum seata i potem uzyc linków które podałem. Po zalogowaniu na forum wszystkiego się dowiecie w odpowiednich tematach.

 

http://www.klubseatibiza.pl/forum/ucp.php?mode=login

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego jesteś w błędzie akcja orlen jest zawieszona

 

---------- Dodano o 18:21 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:20 ----------

 

ole tylko jeśli chodzi o nowe karty ci co mają rabaty będą je mieć w dalszym ciągu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to sorki ,może czegoś nie doczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze wyrobić tą kartę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeśli chodzi o kartę lotos.

Odnośnie kart LOTOS stworzyłem nowy temat.

Edytowane przez mariuszby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może co się dzieje z tomaszek-1234- ? Zamówiłem u niego 11 kart i cisza miał wysłać tydzień temu i nie ma kart i nie loguje się na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma ktoś kartę vitay to mogę udostępnić paragony na ponad 30L - promocja "7 asów w talii"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności