Skocz do zawartości
maciek.wroc

Karty rabatowe Orlen KARTY JUZ SA

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś oprócz mnie co jeszcze czeka na karty ?

Edytowane przez kkynekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nr jest wpisany w karte, nikt tego nie sprawdza na stacjach czy tankujesz to auto czy inne.
...abyś sie kiedyś nie zdziwił ;) Nie te czasy co 2 lata temu, obecnie jeździ mobilny obserwator i sprawdza sobie co jakiś czas, więc mało prac. podkłada sie po to umyślnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze możliwość dopisania się i otrzymania karty? Przydałaby sie jakaś zniżka, bo na stacji mi strasznie portfel chudnie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze możliwość dopisania się i otrzymania karty? Przydałaby sie jakaś zniżka, bo na stacji mi strasznie portfel chudnie;/
Niestety juz raczej nie mozna. Chyba ze ktos podejmie sie podobnej akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie dostałem kart co jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal nie dostałem kart co jest??

 

Jak zwykle zawala orlen :) bo podnosząc ceny nie ma czasu na drukowanie kart:). Ja też nie dostałem jeszcze kart. A takie info od Pawła otrzymałem:

"wiec sytuacja stoi tak wstrzymali produkcje kart i wiec chyba ci zworce kasę bo nie wiadomo ile będzie trzeba czekać na odblokowanie prdoukcji. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak ktoś chce jeszcze kartę to proszę o pw i nie ma problemu bo corbeli dał upoważnienie i możemy robić bez kolejki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem PW. Wstępnie chciałbym 2 karty. Jeżeli uda mi się "namówić" innych znajomych to na pewno będzie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy czekają niech napiszą kto brał od corbetiego to wezmę i zrobię bez kolejki bo corbeti teraz nie ma czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pw poleciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wszystkie warunki takie jak u Cotbetiego ja tylko wyrabiam za jego zgodą i błogosławieństwem

 

Info o karcie:

Wyrabiane karty są kartami rabatowymi BIZNESTANK

Karty sa bezterminowe i wydawane na numer rejestracyjny pojazdu. Na karcie nie ma Twojego imienia, nazwiska ani innych danych osobowych. Z karty mogą każdy stać wszyscy, jednak, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbym odliczać sobie VAT – niestety nie ma takiej możliwości.

 

Aktualnie wyrobionych jest ~1600 kart

 

Punkty Vitay a program BIZNESTANK:

Nie ma problemu, tankujesz paliwo, zbierasz pkt. Vitay i uzyskujesz rabat.

 

Jaki jest aktualnie rabat:

- stacje Orlen – 8gr/litr*

- stacje Bliska – 5gr/litr*

 

Rabat aktualizowany jest, co kwartał.

 

* dotyczy 1litra dowolnego paliwa, czyli: LPG, ON, PB9X

 

Uwaga: Aby max. Rabat był aktywny należy 1-2 razy zatankować i użyć karty.

 

Czemu tak mały rabat:

Aby uzyskać większy musimy, jako klub tankować powyżej 100 000 litrów miesięcznie.

 

Ile tankujemy:

Aktualne info oraz dane z poprzednich miesięcy w Tym temacie http://www.klubseatibiza.pl/forum/viewt ... 0&start=20

 

Czy moja stacja obsługuje kartę rabatową:

Aktualna lista stacji, które obsługują kartę znajduje się na stronie Orlen. Jeśli nie masz listy, patrz na znak z cenami, Twoja karta obsługiwana jest przez BIZNESTANK.

Dostępnych jest 1300 stacji.

 

https://docs.google.com/viewer?url=http ... 072009.xls

 

Po co Mi faktura:

Otóż faktura nie jest Ci potrzebna do niczego, po prostu poproś pracownika stacji o paragon, jeśli stwierdzi, że nie ma takiej możliwości to trudno weź ją i wywal do kosza, bądź każ mu ją wywalić samemu.

 

Inni mają większy rabat niż ja:

Jeśli inne osoby mają rabat 8gr a ty 6 lub mniej poproś pracownika stacji o aktualizację rabatu.

 

Nie można zaktualizować rabatu:

Procedura uruchomienia rabatu na karcie dla tych geniuszy na stacjach, którzy nie umieją uruchomić rabatu(chodzi mi o pracowników stacji ORLEN!!!)

 

1. Wkładamy kartę do czytnika

2. Wchodzimy w Kasa

3. Wciskamy opcje 4

4. Wciskamy opcje 2

5. Wciskamy opcje 5

 

I mamy rabat na karcie. To było dla Platformy PSD. Niektóre stacje mogą nie mięć jeszcze tej platformy wiec te stacje maja dzwonić przy Was na Infolinie. Maja swoja infolinie i zostaną pouczeni jak to zrobić!!!

Jeśli pracownik w dalszym ciągu nie potrafi uruchomić rabatu, prosić, aby dzwonił na INFOlinię.

 

Karta jest nieważna, błąd 53:

Karta nie została zarejestrowana w systemie (błąd systemu). W celu naprawy tego błędu skontaktować się z @cobreti.

 

Zmieniłem auto i chce zmienić nr rejestracyjny na karcie

Udać sie do najblizszej stacji Orlenu obsługującej system Biznestank i poprosic o zminae powyszych danych na posiadanej karcie ... lub odesłac kartę do Cobretiego aby dokonac zmiany na stacji gdzie karty sa wyrabiane

 

---------- Post added at 11:16 ---------- Previous post was at 11:15 ----------

 

Corbeti negocjuje większy rabat ale to jeszcze nic pewnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci powiedzieć że

I czy te karty w ogolę dochodzą ?

tym to przegiąłeś może corbeti nie wysyła ich od razu ale to po prostu przez brak czasu teraz trochę go odciążyłem ale to i tak ..... mało a nie zarabia na tym ani 1zł więc bez przeginania

 

---------- Post added at 12:23 ---------- Previous post was at 12:21 ----------

 

Ja wyrabiam 50 sztuk co piątek bo na więcej nie zgadzają się ludzie na stacji więc czas oczekiwania to ok 1 tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Znalazłem 5 chętnych (łącznie ze mną).

PW poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno mam pytanie czy nie ma żadnego limitu na tankowanie . Tzn w danym miesiącu trzeba tyle i tyle zatankować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tankujesz bez limitów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma żadnych problemów ż rabatami itd... Sory że tak pytam ale mam chętnych parę osób i trochę się boją że to nie wałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku trzeba zaktualizować rabat ale to bez problemu zrobisz przy 1-2 tankowaniu chyba że obsługa na orlenie gdzie tankujesz jest .... to wtedy musisz na aktualizacje przejechać się na inny orlen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku karty dotarły,ale jak mogę rozpoznać która jest przypisana do mojego auta? Czy też przy tankowaniu się dowiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności