Skocz do zawartości
maciek.wroc

Karty rabatowe Orlen KARTY JUZ SA

Rekomendowane odpowiedzi

ja na razie jeszcze czekam ale jak inni dostali to i do mnie dotrze ach kochana PP. może w nowym tyg. pan Edzio przyjdzie

ja tez dzisiaj spodziewam się listonosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za karty. Zniżka wynosi 8 groszy. Ale mam pytanie do Pawła, bo na jednej karcie jest w numerze rejestracyjnym wpisana o jedna cyfra za dużo, czy nie będzie z tym problemu przy tankowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty doszły także wielkie dzięki Paweł i szacuneczek w Twoją stronę :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś godne uwagi karty na LUKOILa istnieją ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta doszła dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta doszła, dzięki

 

Mam pytanie.

Numer rejestracyjny jest wpisany długopisem na naklejce. Myślę, że to się szybko wytrze. Czy kontrolowali Wam numer rejestracyjny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Numer rejestracyjny jest wpisany długopisem na naklejce. Myślę, że to się szybko wytrze. Czy kontrolowali Wam numer rejestracyjny?

na naklejce to masz chyba tylko po to aby było wiadomo komu wysłać , to możesz odkleić. Nr jest wpisany w karte, nikt tego nie sprawdza na stacjach czy tankujesz to auto czy inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie było tylko napisane żeby nie pomylić osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty doszły. Dzięki, Paweł :ok:

 

Inna sprawa. Przelewaliśmy Pawłowi +2zł na przesyłkę. Przesyłka kosztowała Pawła 3,75zł + koperta (w moim przypadku). Czyli Paweł dopłacił do tego interesu. Proponuję, aby każdy dopłacił jeszcze te 2 złote - bądźmy fair :ok:

Ode mnie poszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty doszły. Dzięki, Paweł

 

Inna sprawa. Przelewaliśmy Pawłowi +2zł na przesyłkę. Przesyłka kosztowała Pawła 3,75zł + koperta (w moim przypadku). Czyli Paweł dopłacił do tego interesu. Proponuję, aby każdy dopłacił jeszcze te 2 złote - bądźmy fair

Ode mnie poszło

jak będę we Wrocku to dam znać na PW dla Pawła na pewno browarka postawię przecież nie będę robił przelewu 2 zł za 2zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież nie będę robił przelewu 2 zł za 2zł
Oli, trzeba bank zmienić :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paweł,karta doszła.

Tylko mały problem na przyklejonej karteczce z nr rejestracyjnym był pomylony . Teraz nie wiem czy w karcie jest właściwy.Karteczki oczywiście już niema

Edytowane przez dudi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paweł,karta doszła.

Tylko mały problem na przyklejonej karteczce z nr rejestracyjnym był pomylony nr zamiast KNT było NKT. Teraz nie wiem czy w karcie jest właściwy.Karteczki oczywiście już niema

 

No właśnie, ja też mam problem, bo w jednej z 3 kart została wpisana jedna cyfra za dużo w numerze rejestracyjnym i nie wiem czy nie będzie problemu z tą kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie dostałem kart !!!!! :(((((( pw wysłalem tydzien temu z adresem i nic :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was pytanie. czy przy zakupie paliwa bierzeciez fakture czy nie? Bo ostatnio jak tankowalem w pospiechu ( bo bylem spozniony) to babka sie pytala czy niechce faktury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
babka sie pytala czy niechce faktury?

A prowadzisz działalność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was pytanie. czy przy zakupie paliwa bierzeciez fakture czy nie? Bo ostatnio jak tankowalem w pospiechu ( bo bylem spozniony) to babka sie pytala czy niechce faktury?

W temacie coś było na temat FV,że jak używasz karty bussines tank to FV nie otrzymasz-sam już nie wiem jeszcze nie tankowałem.Jeśli zakup paliwa jest dodawany do faktury jakiegoś Pana X to ja na przelew będę prosił :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W temacie coś było na temat FV,że jak używasz karty bussines tank to FV nie otrzymasz-sam już nie wiem jeszcze nie tankowałem
własnie dlatego byłem zdiwiony, że chciała mi wreczyć
A prowadzisz działalność?
Nie prowadze działalności. Ale wszystkie karty śa na jakaś firme założona do której za każdym miesiacem trafia faktura do osoby X która zdeklarowała się, że weźmie te faktury. Wiec nie iwem czy brać je i rwac zaraz po wyjsciu czy mówić, że poprostu neichce faktur?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś sprawdzałem także mamy maks 8gr na litrze a na bliska 5gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj mam zamiar sprawdzic dopiero :) ale z tego co piszecie to jest inaczej niz maciej pisal wczesniej tzn pisal ze przez 3 miesiace 4 gr mniej a wy piszecie ze juz 8 gr wiec .....

 

 

Byłem dzis na stacji zatankowałem i 8 gr na litrze mniej :) faktura wystawiona automatycznie :) przyjmuje i mam na rozpałek w piecu :) ale .......... od dziś na stacjach Orlenu jestem Sebastian JAROD z Piaseczna <hahaha> myslałem ze padne ale kierownik stacji sie pyta czy to ja ja mowie ze to kolegi samochod :P i bezproblemowo poszlo :)

Edytowane przez Blody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności