Skocz do zawartości
Gość Krajny

Odkodowywanie radia fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z tego co się orientuję kod do radia Vw/Audi to nie taka prosta sprawa bo nie ma kalkulatorów. Mi kiedyś pomogli z kodem tu: -- Kody -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje kodu do radia vw RCD 310

VWZ1Z2L9162755

Może być odpłatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do ekspertów takie pytanie. Mianowicie dziś sytuacja z zablokowanym elektrycznym hamulcem ręcznym zmusiła mnie do odłączenia klemy od akumulatora. Odłączyłem ją na około 30 s po czym ponownie podpiąłem. Dzięki temu zabiegowi ręczny puścił i mogłem poruszać się pojazdem. Ale oczywiście radość ma była połowiczna gdyż byłem przekonany że nie odpalę radia MDF 2 DVD. Ku memu zdziwieniu włączyłem w trakcie jazdy radio na chwilę na panelu ukazała się informacja o wprowadzenie kodu pin po czym normalnie załączyło się radio. Włączając CD był dalszy ciąg piosenki na którym wcześniej wyłączyłem radio. Moje pytanie brzmi czy moje radio nie ma kodu pin (został wyłączony) czy może za krótko miałem odłączony akumulator? Dodam że radio ma wgranego przez poprzedniego właściciela softa z polskim menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ku memu zdziwieniu włączyłem w trakcie jazdy radio na chwilę na panelu ukazała się informacja o wprowadzenie kodu pin po czym normalnie załączyło się radio
W przypadku B5 kod radia zapamiętany jest w sterowniku licznika. W B6 jest pewnie podobnie.

Odpięcie klem aku, wyjęcie radia- powtórne podpięcie klem, podłączenie radia(tego samego :) ) nie powoduje więc, "kłopotów" z wprowadzeniem kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpięcie klem aku, wyjęcie radia- powtórne podpięcie klem, podłączenie radia(tego samego ) nie powoduje więc, "kłopotów" z wprowadzeniem kodu.

No to super. Bardzo dobrze pomyślane:jupi. Już myślałem że będę musiał meldować się na serwisie VW w celu uzyskania pinu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wymieniłem w moim pasku radio z rcd 300 na rcd 510, elektryk, który przeprowadzał wymianę radia poinformował mnie, że ten zdemontowany model (rcd 300) prawdopodobnie nie posiada kodu, ale tego w sumie nie sprawdził. Teraz chcę sprzedać to radio i nie wiem czy posiada taki kod. Wiecie jak jest z tymi radiami? Były kodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Wymieniłem w moim pasku radio z rcd 300 na rcd 510, elektryk, który przeprowadzał wymianę radia poinformował mnie, że ten zdemontowany model (rcd 300) prawdopodobnie nie posiada kodu, ale tego w sumie nie sprawdził. Teraz chcę sprzedać to radio i nie wiem czy posiada taki kod. Wiecie jak jest z tymi radiami? Były kodowane?

 

Oczywiście, że jest kod - w innym aucie radio zarząda kodu. Zapytaj o kod tutaj ->KODY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie drogich Panów, mam kłopot zablokowało mi się radio w passacie b6 czy istnieje mozliwość zdobycia kodu? Numer vinWVWZ będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Edytowane przez jjustyna.koc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a czy mi ktoś pomoże z kodem do radia VWZ1Z5F3733663

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam w moim pasacie b5 fl posiadam nawigacje MDF jednak został odpiety akum i radio teraz prosi o kod

moze mi ktos z tym pomoc dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam golfa 3 1.9 TDI rok1994r. do radia nie mam kodu .

 

Prosił bym jak ma pan czas na pomoc o kod.

 

Namiary radia.

 

Blaupunkt werke GmbH 7 643 840 060

 

VWZ1Z1R3224502

 

Alphe CC

 

1H0 035 156 Germany

 

Prosiłbym o odpowiedź

 

mój. gmail [email protected]

 

 

Heniek Buraczewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,nie mogę założyć nowego tematu więc pisze tutaj mam nadzieje że ktoś mi pomoże!Mam problem zrobiłęm cos bardzo głupiego w passacie b6 mam radio z nawigacją i jednym slotem na kartę pamięci ,nie będe pisał jak ale stało się karta mini wpadła mi do tego slotu ,próbowałem wyciągnać ją odkurzaczem ale nie ma szans macie jakiś pomysł jak ją wyciągnąć?Pilnie potrzebuje pomocy!

http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_radio-passat-b-cc-gps-navi-phone-30034362.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie śruby z góry przy panelu czołowym. Po dwie z lewej i prawej strony. Zdjąć panel czołowy. Odpiąć taśmę czytnika i wyjąć ją z czytnika. Włożyć coś cienkiego plastikowego od tyłu między czytnik a plastik żeby odblokować zapadkę. Wyciągnąć czytnik i wytrząsnąć kartę. Złożyć w odwrotnej kolejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś sam nie dawał rady to napisz na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc w rozkodowaniu radia VW

 

 

014vwz1z1e4424178c

 

dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dwie śruby z góry przy panelu czołowym. Po dwie z lewej i prawej strony. Zdjąć panel czołowy. Odpiąć taśmę czytnika i wyjąć ją z czytnika. Włożyć coś cienkiego plastikowego od tyłu między czytnik a plastik żeby odblokować zapadkę. Wyciągnąć czytnik i wytrząsnąć kartę. Złożyć w odwrotnej kolejności.

 

Dzieki mistrzu, nie do mnie to było kierowane, ale pomogłes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie za ma co :) Ważne, że się przydało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy również mógłbym prosić o kod do radia?

 

Blaupunkt GMBH

815 7 649 236 360

VWZ1Z2B7998279

 

Na naklejce u góry radia jest podobny nr:

*014VWZ1Z2B7998279V*

 

Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam,

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć może ktoś ma kod do takiego radia o numerze bo mechanik mi akumulator odłączył ;/

 

VWZ6Z3V1327919 --> numer wzięty z książki co mam do auta niestety część z kodem została zgubiona przez poprzedniego właściciela... a nie mogę znaleźć manualna jak radio wyciągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności