Skocz do zawartości
Gość Krajny

Odkodowywanie radia fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może znalazłby ktoś chwilkę z warszawy kto ma Vaga bo z moim mam coś problemy, i już tydzień jeżdżę bez radia... Wpisuje mu login odpowiedni do mojej wersji AWX i mi wywala blokadę na kilka minut. Oczywiście wpadam z jakimś czteropakiem ;) Najlepiej jakby ktoś znalazł czas wieczorkiem koło 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo prosze o kod do radia Blaupunkt GMBH

815 7 647 201 360

VWZ1Z2H5859438

Vw RAdio LOW EU BVX

 

1KO 035 186 AA

GOLF 5

 

Z Góry bardzo dziękuję.

Edytowane przez Ryugan
pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie kod mozna odczytać Mertech Box lub po numerze serjnym z serwisu VW

Bardzo prosze o kod do radia Blaupunkt GMBH

815 7 647 201 360

VWZ1Z2H5859438

Vw RAdio LOW EU BVX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

proszę o kod jeśli jest to możliwe

Radio Beta V

WVWZ6ZZB1760933

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!Czy ktos z klubowiczów wie jak odkodowac radio "Gamma"?Passat z 97'Kilka dni temu autko zostało zakupione z drugiej ręki,oczywiście aku był do wymiany dnia następnego i gdy podłączyłem nowy radio poprosiło o kod .We wszystkich dokumentach nic nie znalazlem od radia więc wymontowałem je z mysla ze ktos moze kod napisal na obudowie ale niestety.Bardzo proszę o pomoc.Przepraszam jestem tu nowy a sprawa pilna nr.radia VWZ6Z3V1434594

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Miewam pewien problem.Przy każdym wyłączeniu swojego VW i ponownym odpaleniu radio się resetuje i widnieje komunikat "Front missing" . Żeby radio odblokować muszę wcisnąć 5 przycisków w okół kółeczka TP żeby odblokować radio. Z tego co mi wiadomo to kombinacja jest 2 przyciskowa do odlokowania radia. W moim przypadku jest inaczej. Czasami zdarzy się, że radio odpali normalnie przy włączeniu silnika. Co może być przyczyną? Kable się dotykają? Czekam na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka dni temu kupiłem Passka ale niestety nie mam codu do radia ;/

radio blaupunkt beta t4 vwz1z2x2440762r

z góry wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*014VWZ1Z7E54496800*

Radio MFD2, gdyby ktoś miał możliwość zczytania kodu, byłbym szczęśliwy.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, padł mi akumulator w Golfie V 2009r., chcę zmienić ale obawiam się, że radio mi się zakoduje, posiadam jakieś dokumenty książki, ale powiem szczerze,że nie wiem gdzie tego kodu szukać, żadnej wizytówki z kodem i nr radia tu nie znajduję, radio RNS 300. Jakich danych potrzebuję by zdobyć kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem rozwiązany. Polecam zgłosić się do tego Pana, był na forum kiedyś ale od dłuższego czasu tutaj nieaktywny, można pisac maila, mi załatwił sprawę odrazu. Dostałem kod do radia i wszystko wróciło do normy.

 

"[email protected]"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o odczytanie kodu do radia Gamma 5

VWZ3Z3X7515833

Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kogoś kto ma możliwość odzyskania kodu do mojego radia BETA V

 

VWZ2Z2Y2338680

 

Pozdrawiam Marcin :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś pomoże z rozkodowaniem radio?

Blaupunkt GMBH 7 612 002 076

BNO 881

Radio Navigation 1K0 035 191E

VWZ1Z2F6164410

20140312_121757.jpg

20140312_121647.jpg

20140312_121647.jpg

20140312_121701.jpg

20140312_121747.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czytających: Kupiłem sobie radio do mojego samochodu rcd210 czy jest szansa uzyskać kod z jakiegoś generatora czy tylko wizyta u elektronika. Pytam bo nie chce się naciąć że zapłacę i ani kodu, ani siana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest szansa odczytania kodu Vw bora 2001 radio gamma VWZ1Z3Y6341153 z gory dzieki.Radio juz dziala kod otrzymalem od lokalnego dilera vw za free.

Edytowane przez garincza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Poproszę o kod do radia VWZ1Z3X2463014 GAMMA BLAUPUNKT. Dzieki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Dziś testowałem odblokowanie radia ze wskazówką od Marka, ponieważ w ks został usunięty prostokąt z pierwszej strony który zawierał kod odblokowujący.Nie czekałem godziny ale ok 20 min może, żałuje że nie sprawdziłem po 5 sekundach bo powinno zadziałać.

 

Zestawy wskaźników z funkcją Komfort zabezpieczenia przeciwkradzieżowego mają numer części zamiennej kończący się na 1 (seria od około 08.98.). Po odłączeniu napięcia zasilającego, odbiornik radiowy po ponownym podłączeniu napięcia zasilającego jest gotowy do pracy bez ponownego wprowadzania kodu zakładając, że pierwsza aktywacja elektronicznego zabezpieczenia przeciwkradzieżowego została już wykonana i radio będzie ponownie zamontowane w tym samym samochodzie.
.

 

Tłumacząc prościej:

-podłącz radio pod kostki

-umieść kluczyk w stacyjce(ja umieściłem go tak że mogłem odblokować kierownice ale nie uruchomiłem zapłonu)

-poczekaj kilka min

-włącz radio

powinno zadziałać jeśli pierwszy właściciel kiedykolwiek odblokowywał radio kodem

 

Wiec jeżeli nie chcecie wydawać kilkadziesiąt zł na odblokowanie spróbujcie postąpić zgodnie z powyższą wskazówka. Na moim radiu VW Beta zadziałało bez problemu. A miałem wybierać się już do magików elektroników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mojej siostry zmieniałem akumulator i nie moge teraz uruchomić radia GAMA , co go załączę to pojawia się SAFE .Wpisałem chyba zły kod i teraz nic nie pojawia sie tylko samo SAFE.

Co mam teraz zrobic by radio grało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności