Skocz do zawartości
MichalB3TD

Jakie fotele do B3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem jakie fotele do swojej BeTrójki wstawić.. Zastanawiam sie nad welurem ciemnym z VR6 albo kubełkowe fotele szare z kratką w środku od wersji GT. Które polecacie? Skóra odpada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecamy welur, najlepiej kubełki, bo sie tak nie przeciera na fotelu kierowcy.

Do tego białego sedana fajnie by pasował niebieski welur, chyba że o innym aucie mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak się Tobie podobają :)

Ja bym się skłaniał ku welurowi, bo to naprawdę fajna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam dylemat.. I welur częściej był grzany bo kubełki to chyba rzadkośći.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam welur ciemny z GL na sprzedaż kanape i fotele bez grzania jesli byłbyś zainteresowany pisz PW stan jest bdb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Welurek jest bardzo fajny, ja osoboiście w swoim Pasztecie mam i polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc albo ciemny welur albo skóra będzie panowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem "szmaty" potem welur teraz skórę, welur popielaty(ciemny) jest mega wytrzymały miałem komplet igła z 91r , ale skórka robi robotę zwłaszcza jak są kubełki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie welur :) i nie narzekam tylko nie nawidze go odkurzac.... masakra;p

 

mam szare kubelku do sprzedania... :) niestety w zwyklej szarej szmacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko nie nawidze go odkurzac.... masakra;p

spróbuj najpierw potrzeć rękawiczką gumową wszystko pięknie schodzi a potem wciągamy do odkurzacza i jest cacy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no o czyms takim nie slyszalem :P wytestuje jak odbiore wozidlo od mechaniora :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie pieniądze trzeba dać za komplet przyzwoitych foteli??.. mam szarą tapicerkę i pasuje mi ona do białego auta ale welurek byłby miły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert może to pochytaj:

http://moto.allegro.pl/passat-b3-kombi-kpl-fotele-kanapa-boczki-ladne-i1241976511.html

 

welur to to nie jest, ale widać po fotelu kierowcy że w bdb stanie, a taki nie przetarty to już rarytas.

 

Do Kępna nie masz dalego, a myślę że warto te kubełki łyknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za welur z VR6 w idealnym stanie z elektryką, ale bez grzania, dałem 250zł, a boczki osobno 150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta kubełki w bardzo ładnym stanie ale juz raz ktoś je kupił z forum i czemu je dalej sprzedaje bo zdjęcia chyba nawet takie same..

 

sam nad nimi myślę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie fotele u siebie w passacie naprawdę są fajne i dobrze trzymają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z linku są w naprawdę igła stanie (ocena tylko po fotach) , tylko pytanie czy są wszystkie plastiki przy fotelu kierowcy, i przednie boczki są starego typu-sterowanie szyb z duzego przycisku a nie z rączek i brak wnek na głosniki w drzwiach,ale cena i tak jest zachęcająca. A gość może sprzedaje drugi raz bo kupującego pewnie przeraziły koszty kuriera,albo coś podobnego, mam takie same fotele i niestety boczki od drzwi się poobdzierały okrutnie ale koszt tapicera za obszycie wszystkich czterech boczków wyniósł mnie tylko 70 zł (efekt widać w linku pod podpisem). Może są to tylko zwykłe szmaciaki ale wszelkie plamy łatwo usunąć zimną wodą a i rozebranie samego materiału aby sobie wyprać dokładnie jest dość prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te z linku są w naprawdę igła stanie (ocena tylko po fotach) , tylko pytanie czy są wszystkie plastiki przy fotelu kierowcy, i przednie boczki są starego typu-sterowanie szyb z duzego przycisku a nie z rączek i brak wnek na głosniki w drzwiach,ale cena i tak jest zachęcająca.

 

Na fotce widać że fotel kierowcy igła, bo te rozdarcia w standardowych miejscach by było widać na pewno. Kieszeni przy fotelu kierowcy nie widać.

A co do boczków drzwi, to Robert nawet by ich nie musiał brać, bo to do B4 widze szuka, więc po co mu.

 

150 dla samych tych foteli myśle że warto, chyba że fotki w fotoszopie modzone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no o czyms takim nie slyszalem wytestuje jak odbiore wozidlo od mechaniora

pracuję na myjni samochodowej i nieraz uratowało mnie to rozwiązanie przed np.psimi kłakami;) potrzeba matką wynalazków

są też specjalne szczotki z gumowym włosiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym jednak kupic se kubełki w skórze, z grzaniem. Miałem takowe w b3, duzo wygodniejsze od zwyklych a zapłacisz takie same pieniądze. Ja za komplet kanapa +2 fotele+boczki i obszyte uchwyty w drzwiach zapłaciłem 200zł, wiec nie drogo ale samochod prezetował sie duzo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności