Skocz do zawartości
Kamil-Driver

Dziwna Sytuacja ? Oswietlenie środka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od niedawna Rodzice mają B6 1.9 TDI 2007r. I dzisiejszego ranka Mama poszło po coś tam do garażu a tu auto w środku miało zapalone światła i MDF coś pokazywał ale nie wiem co (Mama Mówi że nie pokazywał że są otwarte drzwi). Pasek był zamknięty. Wzięła otworzyła go i zamknęła z pilota i nadal świeciło się oświetlenie. Przełącznik od oświetlenia wnętrza był i jest ustawiony na drzwi. Potem wsadziła klucz to stacyjki i zginęło. Po tym Auto ledwo odpaliło i w czasie jazdy świeciło się ładowanie akumulatora.... Do pewnego momentu aż auto chyba przeszło w tryb awaryjny bo nie można było jechać 100 km/h po zatrzymaniu i dodaniu gazu już było wszystko dobrze ? No niestety nie widziałem tego na własne oczy. Wiem z opowieść Taty. Nie wiem co myśleć Dlaczego tak się stało ? jakiś czujnik padł ? (Np. jak w b5 krańcówki co już przeżyłem...) Może ktoś też tak miał ? A teraz wszytko jest dobrze...

 

Może w tym tygodniu dostane Vag-a to sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, czy miałbyś świetliki u góry "z ręki" włączone, czy dzrzwi niedomknięte (nawet jakby czujnik padł) to i tak powinien po pewnym czasie sam wyłączyć światło. Wiem, bo nawet kiedyś specjalnie sprawdziłem. Nie wiem tylko po jakim czasie, ale wyłączyć powinien.

 

Wątpię, żeby komputer coś pokazał, ale sprawdzić nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda sie zdarzaja. Pewnego ranka wychodze przed dom a tam wszystkie szyby otwarte na taka sama wysokosc. O jednej bym mogl zapomniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kluczykiem Twoim nikt się nie bawił? Nie usiadłeś na nim, czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak czy inaczej, czy miałbyś świetliki u góry "z ręki" włączone, czy dzrzwi niedomknięte (nawet jakby czujnik padł) to i tak powinien po pewnym czasie sam wyłączyć światło. Wiem, bo nawet kiedyś specjalnie sprawdziłem. Nie wiem tylko po jakim czasie, ale wyłączyć powinien.

 

Normalnie to po chwili wylacza .Natomiast inne odbiorniki jak sie nie myle to chyba cos okolo godziny i wszystko gasnie . Gdzies czytalem , ale MFA (jesli Kamil-Driver piszac MDF mial to na mysli ) to gasnie po chwili nie palilo by sie cala noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakbym usiadl na kluczyku to predzej szyby zamknely by sie. Przez pare minut od wlaczenia silnika nie moglem zamknac tylnich szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy kots mial doczynienia z bledem oswietlenia ostrzegawczego tylnych drzwi ?

 

Blad pojawia sie w komforcie .

 

Dodam ze kolega mi to sprawdzal ,nikt inny nic tam nie majstrowal . A myslac o tych czerwonych lampkach na dole w drzwiach ,to nie mam tego same odblaski .Wczesniej tego nie bylo teraz sie pojawilo , co to konkret oznacza ?

 

Wyjasnilo sie :

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=77177

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=89971

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności