Skocz do zawartości
Gość

Modul komfortu B6 - błedy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Pojawil mi sie blad oswietlenia ostrzegawczego tylnych lewych i prawych drzwi . Jesli chodzi o to oswietlenie na samym dole drzwi za takim czerwonym odblaskiem , to tam nigdy sie nie swiecilo . Wiec o jakie oswietlenie tu chodzi ?

Jak to naprawic ?

Po skasowaniu bledow i otwarciu drzwi ,bledy pokazuja sie ponownie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklej dokładne kody błędów, albo najlepiej całego auto scana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wklej dokładne kody błędów, albo najlepiej całego auto scana

 

Ta ale fejsa to ja nie mam , bylem u Mariusza . Numerow nie bylo chyba ,tylko taki opis (blad oswietlenia ostrzegawczego lewe tylne drzwi) pod spodem to samo tylko prawe a podtym blad klapy tylnej , widac to bylo w comforcie.

 

Musze zapytac czy byly tam jakies numery bledow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sprawa raczej wyjasniona , bledy drzwi pojawialy sie od aktywacji tego co tu zaznaczone .Fotka z innego watku http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=77177.

 

brake[1].JPG

 

Zaznaczenie to mialo dac przy gwaltownym hamowaniu ,zapalenie sie swiatel awaryjnych/migacze na jakis czas . Czy faktycznie to po zaznaczeniu tak bylo to nie wiem . Ale wykminilem ,ze od zaznaczenia tego wystepuja te bledy ,sprawdzilem z kolega tak ,odznaczajac to i wtedy sprawdzajac bledy . No i bledow juz nie bylo po odznaczeniu tego ,w moim aucie nie ma w drzwiach na dole podsietlenia , takich lampek ktore zapalaja sie przy otwieraniu drzwi . Sa tylko odblaski /sprawdzone ,moze do aktywacji swiatel awaryjnych przy gwaltownym hamowaniu musi byc w drziach takie oswietlenie ostrzegawcze i moze wtedy bledow brak . Ale tego nie sprawdzalem .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności